Les Amouroux
2500,- weekprijs vanaf

Les Amouroux

Achttiende eeuws huis op 1,8 ha eigen grond en met privé zwembad. Het ligt aan een zeer rustig landweggetje in het open veld, met spectaculair uitzicht naar alle kanten. De dikke muren zijn van steen en de plafonds hebben (voornamelijk oude) balken. De vloeren zijn van gelakt eiken- en kastanjehout en tegels. Elke kamer heeft karakter.
Er is een romantisch terras om lekker buiten te kunnen eten, en nog veel meer ruimte om buiten te genieten, bijvoorbeeld van de waanzinnig mooie zonsondergang en van het mooie zwembad, dat lekker rustig ligt ten opzichte van het huis.
Het kleine dorpje Lamothe Fenelon is vlakbij, met een middeleeuws kerkje, twee restaurants en een klein meer met een soort speeltuin erbij.
Vijf kilometer verderop ligt het schilderachtige Payrac, met een prima winkel, bakker, apotheek, dokter en drie restaurants.
Twee mooie steden (Souillac en Gourdon) liggen op ongeveer vijftien kilometer afstand, met grote supermarkten en alles wat je nodig hebt.
De rivier de Dordogne ligt op tien minuten rijden en het huis ligt uitstekend voor andere toeristische attracties in het departement Dordogne.

De verhuurder

Bij Micazu sinds januari 2010

Duits, Engels, Frans, Nederlands

We hebben dit huis in 2010 gekocht, nadat we eerder een appartement in de Alpen hadden. Inmiddels is het huis helemaal aangepast aan onze wensen met een prachtige grote keuken en een gîte voor 4-5 personen. Nu dus 14 slaapplaatsen in totaal. Wat een heerlijke plek hebben we hier gevonden!

  • € 2500,-
  • € 3000,-
december 2016
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
januari 2017
52 1
1 2 3 4 5 6 7 8
2 9 10 11 12 13 14 15
3 16 17 18 19 20 21 22
4 23 24 25 26 27 28 29
5 30 31
februari 2017
5 1 2 3 4 5
6 6 7 8 9 10 11 12
7 13 14 15 16 17 18 19
8 20 21 22 23 24 25 26
9 27 28
maart 2017
9 1 2 3 4 5
10 6 7 8 9 10 11 12
11 13 14 15 16 17 18 19
12 20 21 22 23 24 25 26
13 27 28 29 30 31
april 2017
13 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
mei 2017
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
× Selectie wissen Reserveer nu

Alle prijzen zijn inclusief eindschoonmaak, bedlinnen en handdoeken.

23-04-2017 - 09-07-2017 € 2500,00 - - - - 7 nachten
09-07-2017 - 27-08-2017 € 3000,00 - - - - 7 nachten
27-08-2017 - 01-10-2017 € 2500,00 - - - - 7 nachten

Eindschoonmaak € 0,00 Per verblijf Gratis
Energiekosten € 0,00 Per verblijf Gratis
Linnengoed € 0,00 Per verblijf Gratis

Achttiende eeuws huis aan een zeer rustig landweggetje in het open veld, met spectaculair uitzicht naar alle kanten. De dikke muren zijn van steen en de plafonds hebben (voornamelijk oude) balken. De vloeren zijn van gelakt eiken- en kastanjehout en tegels. Elke kamer heeft karakter.Er is een romantisch terras om lekker buiten te kunnen eten, en nog veel meer ruimte om buiten te genieten, bijvoorbeeld van de waanzinnig mooie zonsondergang en van het mooie zwembad, dat lekker rustig ligt ten opzichte van het huis.Het kleine dorpje Lamothe Fenelon is vlakbij, met een middeleeuws kerkje, twee restaurants en een klein meer met een soort speeltuin erbij.Vijf kilometer verderop ligt het schilderachtige Payrac, met een prima winkel, bakker, apotheek, dokter en drie restaurants.Twee mooie steden (Souillac en Gourdon) liggen op ongeveer vijftien kilometer afstand, met grote supermarkten en alles wat je nodig hebt.De rivier de Dordogne ligt op tien minuten rijden en het huis ligt uitstekend voor andere toeristische attracties in het departement Dordogne.
Nota bene: Prijzen zijn per week voor het hele huis, in euro’s.Inclusief eindschoonmaak, bed- & keukenlinnen en kosten van electriciteit.
Korte vakanties buiten het hoogseizoen mogelijk.
Wisseldag: Zondag, om het extreem drukke vakantieverkeer op zaterdagen in Frankrijk te vermijden.
Gasten moeten het huis om 10.00 uur ’s ochtends opleveren. Het is ’s middags vanaf half vijf beschikbaar voor wie aankomt.Buiten het hoogseizoen is afwijken van deze data en tijden mogelijk.
Woonkamers: Woon/eetkeuken, 60 m2, lekkere stoelen en banken, grote open haard, deuren naar het terras, TV, boeken.

Tweede woonkamer, TV, DVD, bank en stoelen, wat speelgoed. Deuren naar de oost- en westkant van het huis, charmante kamer.

Keuken: In een hoek in de woonkamer. Fornuis met vier elektrische platen. Oven. Goed uitgerust met borden, glazen, bestek, pannen etc. Magnetron, afwasmachine, broodrooster, ijskast en vriezer.Prachtig uitzicht, mooie deuren en ramen, deur naar het terras.Eettafel met plaats voor twaalf mensen.

Slaapkamers:

Slaapkamer 1, dubbel bed (140 cm breed), twee kinderbedjes, aangrenzend douche/wc ruimte met wastafel.
Slaapkamer 2, eenpersoons bed (80 x 190) en kinderbed (80 x 170 cm).
Slaapkamer 3, dubbel bed (140 cm breed).
Slaapkamer 4, twee grote bedden (ieder 110 cm breed).
Slaapkamer 5, (op de begane grond) heeft een groot dubbel bed (160 cm breed) en een éénpersoonsbed.
Alle slaapkamers hebben een kast. Er zijn air conditioners in slaapkamer 1 + 4, ventilatoren in slaapkamers 2 + 3. Slaapkamer 5 is van zichzelf redelijk koel.
Badkamers:
Badkamer 1 grenst aan slaapkamer 1 en heeft een douche, een wc en een wastafel.
Badkamer 2, gelegen naast slaapkamers 2 en 3. Bad met daarin een douche met een scherm. Wastafel en wc.
Badkamer 3 ligt naast slaapkamer 4 en is bestemd voor slaapkamers 4 en 5. Zelfde inrichting als badkamer 1.
Kelder: Grote ruimte met vriezer, nieuwe wasmachine, droger, droogrek, wasmanden, speelgoed voor in de tuin en bij het zwembad.
Het huis ligt op een eigen terrein van 1,8 hectare. Er is veel ruimte om het huis, om te zitten of spelletjes te doen.De terrassen zijn groot genoeg om buiten te eten en te zitten, verder overal ruimte om buiten te zitten.Zwembad van 11m x 5m is alleen voor bewoners van het huis, heel privé gelegen.Ligstoelen en parasols zijn bij het zwembad.Het terras om het zwembad heen wordt omsloten door een hek, dat voldoet aan de franse veiligheidseisen.
Het departement Lot wordt ook wel het Toscane van Frankrijk genoemd. Het is niet alleen geliefd om zijn natuurschoon, maar ook vanwege de grote variëteit aan bezienswaardigheden. Prachtige plaatsen, Rocamadour, Collonges la Rouge (geheel in rode steen opgetrokken), Loubressac en diverse grotten als Le Gouffre de Padirac liggen op korte afstand. De rivier de Dordogne stroomt vlakbij en is bij uitstek geschikt voor kanovaren. Wandelen en fietsen in de omgeving is natuurlijk ook een belevenis.

Woonkamer met keuken, lekkere stoelen en banken, grote open haard, deuren naar het terras, TV, boeken.

  • 60 m2
  • Eetkamerstoelen (10)
  • Bank 3 zits (1)
  • Fauteuil(s) (2)
  • 23 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 2-persoons 190 x 160 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • 10 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 1-persoons 190 x 80 cm
  • Bed: 1-persoons 190 x 80 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • 10 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 2-persoons 190 x 140 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • 23 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)

In gîte

  • 21 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 1-persoons 190 x 100 cm
  • Dekbedden (3)
  • Kledingkast(en) (1)

In gîte

  • 16 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 1-persoons 190 x 80 cm
  • Dekbedden (2)

En suite bij slaapkamer 1

  • 5 m2
  • Douche
  • Wastafel (1)

Naast slaapkamers 2 en 3

  • 8 m2
  • Douche
  • Ligbad
  • Wastafel (1)

Bij slaapkamer 4

  • 8 m2
  • Douche (1)
  • Ligbad
  • Wastafel (2)

In gîte

  • 8 m2
  • Douche
  • Wastafel (2)
  • Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)
  • Droogrek
  • Espressomachine
  • Grill
  • Koelkast
  • Mixer
  • Schoonmaakmiddelen
  • Strijkplank / strijkijzer
  • Vriezer

Het privé zwembad is 5 x 11 meter en voldoet geheel aan de Franse veiligheidseisen.

  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 11 x 5 x 3 (L x B x D)
  • 280 m2
  • Kinderbed (2)
  • Traphekjes
  • Blu-ray-speler
  • Televisiescherm in cm:
  • Ligstoel(en) (10)
  • Parkeerplaats(en) (10)
  • Tuinstoel(en) (20)
  • Apart toilet (3)
  • Handdoeken (14)
  • Strandlakens (14)