Bungalow

Klein Cassagnes

9,8

De rust en privacy die u in een vakantie zoekt in combinatie met prachtige toeristische bezienswaardigheden en mooie natuur zijn in één huis beschikbaar.

Het huis heeft twee slaapkamers en is dus ideaal voor 4 personen. In een handomdraai kunt u ook nog slaapplaatsen in de woonkamer regelen.

Klein Cassagnes ligt in een klein dorp met een oud kasteel en een kerkje uit de 12de eeuw. Het heeft één restaurant op loopafstand met een goede keuken en het mooiste terras van Frankrijk.
Het huis is gebouwd en opgeleverd in 2017 op een terrein van bijna 3000m2. Het is van alle gemakken voorzien; een moderne keuken, centrale verwarming en koeling, een goede badkamer en een apart toilet. Het uitzicht is uniek en vrij.
Direct vanuit het huis kunt u wandelen en fietsen.
Bezienswaardigheden, zoals Beynac, La Roque Gageac, Sarlat, Domme, Rocamadour, Gouffre de Padirac, de grotten van Lascaux, Les Arques (Zadkine) liggen in de directe omgeving.
Zwemmen en kanoen kan op de Dordogne die 5 km van het huis ligt.
Bij ons heeft u geen last van zwarte zaterdagen. De wisseldag is zondag.

De verhuurder, Fred

Bij Micazu sinds april 2019

Antwoord gemiddeld binnen 4 uur

Wij zijn Jokelien en Fred. Na tientallen jaren in een huis van Fred's ouders in Nadaillac de Rouge te hebben gezeten, zijn wij zelf op een prachtig plekje in het dorp een eigen huis gaan bouwen dat in 2017 is opgeleverd. Wij vinden het heerlijk om hier te zijn en genieten van het prachtige en het schitterende dorp met zijn eigen kasteel, historische kerk en niet in de laatste plaats het restaurant. Wij hebben de luxe van de rust en de bezienswaardigheden om ons heen.

Aanbieding

Deze zomer nog van ons luxe huis genieten op een toplocatie? Het kan voor € 350 all in. Snel beslissen. Van 14 t/m 21 juli 2019. 35% korting

De prijs is inclusief linnengoed, schoonmaak, WIFI enz. Oftewel geen overige kosten.
De huur moet een week voor de huurperiode zijn overgemaakt.
Geen last van zwarte zaterdagen omdat de wisseldag de zondag is.

30-06-2019
01-09-2019
Week € 550,00
Nacht € 79,00
01-09-2019
03-11-2019
Week € 350,00
Nacht € 50,00
03-11-2019
29-03-2020
Week € 250,00
Nacht € 36,00
29-03-2020
28-06-2020
Week € 350,00
Nacht € 50,00

Extra foto's van ons huis en de omgeving zijn te vinden op de Facebookpagina van Klein Cassagnes. https://www.facebook.com/KleinCassagnes/
Vanaf dit mooie plaatsje heb je een prachtig uitzicht over Dordogne
Na Lourdes de belangrijkste bedevaartsplaats van Frankrijk. Het plaatsje ligt in een schitterende omgeving, tegen en in de rotsen gebouwd.
Een mooie plaats aan de rivier en tegen de rotswand aangebouwd. Moet je gezien hebben.
Een mooie grot. Nadat je met een trap of lift diep de grond in gaat, ga je verder met een bootje de grot in. Even van tevoren via internet kaartjes kopen

42 m2

Eetkamerstoelen (6)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekbedden (1)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekbedden (3)

6 m2

Föhn

  • Bungalow

  • 75 m2

  • Airconditioning

  • iPod aansluiting
  • Blu-ray-speler
  • USB-aansluiting

  • Parkeerplaats(en) (4)
  • Tuinstoel(en) (15)
  • Tuintafel(s) (3)

  • Handdoeken (14)

  • Rolstoelvriendelijk
  • Geen drempels

250,-
250,-