Vakantiehuis


Groot en zeer comfortabel vakantiehuis vlakbij het beroemde dorp Saint Cirq Lapopie. Dit vakantiehuis "La Perronniere" biedt u alles voor een heerlijk verblijf. In de zomer kun je zowel binnen als buiten genieten. Duik in het zwembad of speel gezellig een potje jeu de boules; binnen kunt u  heerlijk afkoelen dankzij de airconditioning door het hele huis. Liggend op een van de ligstoelen kunt u genieten van het uitzicht op de rots van Saint Cirq Lapopie, terwijl u geniet van de rust van het platteland.

Niet ver van de toeristische activiteiten die de Lot-vallei te bieden heeft, is dit prachtige vakantiehuis ideaal voor een verblijf met meerdere gezinnen, maar buiten het hoogseizoen is het ook een ideaal romantisch toevluchtsoord voor koppeltjes!Attentie: prijs tot tweede week juli en vanaf laatste week augustus gebaseerd op max 6 personen

Interieur
Het huis Perronniere heeft 8 slaapkamers, waarvan er één toegankelijk is voor mensen met beperkte mobiliteit (met aangepaste badkamer). Entree, hal met tafelvoetbal en directe toegang tot het terras. Open en zeer goed uitgeruste keuken. Woonkamer met televisie. Het huis is gebouwd in een U-vorm: in het rechtergedeelte 3 slaapkamers met elk twee bedden van 90x200 die omgebouwd kunnen worden tot een bed van 180x200, een badkamer, een apart toilet en een bijkamer/bijkeuken met een extra koelkast. In het linkergedeelte: een speelkamer met tv, 5 slaapkamers: 3 slaapkamers met een bed van 160x200 (inclusief degene met toegang voor mensen met beperkte mobiliteit) en 2 met elk twee bedden van 90x200 die kunnen worden omgebouwd tot een bed van 180x200. 2 Badkamers, waarvan één toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit (toilet met handgreep, grote open douche en aangepaste douchestoel). Bijkeuken.

Buiten
Zwembad beveiligd door een afdekrol met automatische desinfectie (5x10 / diepte 1m40 max.), jeu de boules baan, ruime parkeerplaats. Groot terras rondom het huis.

Omgeving
Verschillende kastelen en versterkte huizen vormden het Lapopie-fort en domineerden het dorp. Onder het fort, afgesloten door versterkte poorten, bevinden zich talrijke oude huizen waarvan de vakwerkgevels grotendeels uit de 13e tot de 16e eeuw dateren. De twee belangrijkste steden in de regio Lot zijn Figeac en Cahors, en iets verderop in het departement Aveyron, Villefranche-de-Rouergue, allemaal binnen 40 minuten rijden. Met zijn lange geschiedenis is de regio rijk aan bezienswaardigheden.

Activiteiten
Er zijn veel recreatieve activiteiten beschikbaar: wandelen en paardrijden op de vele gemarkeerde paden, fietsen rond de vredige dorpjes, of kanoën op het water van de rivier en zelfs waterskiën (het plan van Cajarc-water). Vogels kijken, forel- en zoetwatervisvissen, fotografie en schilderen.

De verhuurder, Thijs & Lydia

Advertentie online sinds september 2023

Geverifieerde verhuurder
Reageert gemiddeld binnen 4 uur
Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) voor de eigenaren met heel veel plezier. We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad, goed verzorgd, schoon en met een prima service!

Prijzen & reserveren

Flexibel annuleren

Flexibel annuleren in overleg mogelijk!

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de oranje button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Toelichting op de prijzen

Genoemde prijzen zijn per week. Toeristenbelasting ter plaatse te voldoen

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
zo 31-mrt-2024
tot
zo 28-apr-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
zo 28-apr-2024
tot
zo 05-mei-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
zo 05-mei-2024
tot
zo 19-mei-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
zo 19-mei-2024
tot
zo 02-jun-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1540,00
Midweek -
Nacht € 220,00
Weekend -
van
zo 02-jun-2024
tot
zo 30-jun-2024
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
zo 30-jun-2024
tot
zo 07-jul-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2640,00
Midweek -
Nacht € 377,00
Weekend -
van
zo 07-jul-2024
tot
zo 14-jul-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3190,00
Midweek -
Nacht € 456,00
Weekend -
van
zo 14-jul-2024
tot
zo 25-aug-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3630,00
Midweek -
Nacht € 519,00
Weekend -
van
zo 25-aug-2024
tot
zo 01-sep-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2750,00
Midweek -
Nacht € 393,00
Weekend -
van
zo 01-sep-2024
tot
zo 22-sep-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1540,00
Midweek -
Nacht € 220,00
Weekend -
van
zo 22-sep-2024
tot
zo 13-okt-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1320,00
Midweek -
Nacht € 189,00
Weekend -
van
zo 13-okt-2024
tot
zo 27-okt-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
zo 27-okt-2024
tot
zo 15-dec-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
zo 15-dec-2024
tot
zo 05-jan-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2200,00
Midweek -
Nacht € 314,00
Weekend -
van
zo 05-jan-2025
tot
zo 09-feb-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
zo 09-feb-2025
tot
zo 02-mrt-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
zo 02-mrt-2025
tot
zo 27-apr-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
zo 27-apr-2025
tot
zo 04-mei-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
zo 04-mei-2025
tot
zo 18-mei-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
zo 18-mei-2025
tot
zo 01-jun-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1540,00
Midweek -
Nacht € 220,00
Weekend -
van
zo 01-jun-2025
tot
zo 22-jun-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
zo 22-jun-2025
tot
zo 29-jun-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
zo 29-jun-2025
tot
zo 06-jul-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2640,00
Midweek -
Nacht € 377,00
Weekend -
van
zo 06-jul-2025
tot
zo 13-jul-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3190,00
Midweek -
Nacht € 456,00
Weekend -
van
zo 13-jul-2025
tot
zo 24-aug-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3630,00
Midweek -
Nacht € 519,00
Weekend -
van
zo 24-aug-2025
tot
zo 31-aug-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2750,00
Midweek -
Nacht € 393,00
Weekend -
van
zo 31-aug-2025
tot
zo 21-sep-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1540,00
Midweek -
Nacht € 220,00
Weekend -
van
zo 21-sep-2025
tot
zo 12-okt-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1320,00
Midweek -
Nacht € 189,00
Weekend -
van
zo 12-okt-2025
tot
zo 26-okt-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
zo 26-okt-2025
tot
zo 14-dec-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
zo 14-dec-2025
tot
zo 04-jan-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2200,00
Midweek -
Nacht € 314,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Administratiekosten verhuurder
€ 40,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Bedlinnen
€ 12,50
Per persoon
Ter plaatse betalen | optioneel
Borgsom
€ 500,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak
€ 150,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en)
€ 50,00
Per week
Ter plaatse betalen | optioneel

Locatie & tips

Indeling

Woonkamer
Begane grond

Laminaat

Airconditioning

Eethoek / Eettafel

Slaapkamer 1
Begane grond

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Laminaat

Dekbedden

Slaapkamer 2
Begane grond

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Laminaat

Dekbedden

Slaapkamer 3
Begane grond

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Laminaat

Dekbedden

Slaapkamer 4
Begane grond

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Laminaat

Slaapkamer 5
Begane grond

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Laminaat

Slaapkamer 6
Begane grond

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Laminaat

Slaapkamer 7
Begane grond

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Laminaat

Slaapkamer 8
Begane grond

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Laminaat

Badkamer 1
Begane grond

Toilet

Douche

Wastafel

Badkamer 2
Begane grond

Toilet

Douche

Wastafel

Badkamer 3
Begane grond

Toilet

Douche

Wastafel

Keuken

Soort: Open

Fornuis:

Afzuigkap

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Privé zwembad

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Vakantiehuis

Woonoppervlakte

  • 250 m2

Kinderen

  • Kinderbed
  • Kinderstoel

Sport & recreatie

  • Jeu de boules
  • Paardrijden
  • Sportvissen
  • Wandelen
  • Watersport

Populaire thema's

  • Luxe accommodatie
  • Privacy
  • Mindervaliden
  • Groepsaccommodatie

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Wifi

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Ligstoel(en)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en)
  • Privé oprit
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)
  • Tuintafel(s)
  • Veranda
  • Jeu de Boulesbaan

Privacy

  • Van buiten zichtbaar
  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning

Faciliteiten

  • Wasmachine
  • Huisdieren toegestaan
  • Bijkeuken / wasruimte
  • Roken niet toegestaan

Mindervaliden

  • Aangepast toilet
  • Aangepaste douche
  • Rolstoelvriendelijk
  • Geen drempels

Games & entertainment

  • Tafelvoetbal

Verwarming

  • Airconditioning


€ 1.100,-
per week v.a.
€ 1.100,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Gebruik onze service gratis!
  • Je boekt direct bij de eigenaar

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder