Villa Saint Cirque is een groot vakantiehuis met eigen privé-zwembad slechts twee kilometer verwijderd van Saint-Cirq-Lapopie. Het stijlvolle huis voor max 10 personen, met een op het zuiden gelegen zwembad van 10 x 5 m, ligt perfect om de Lot-vallei te ontdekken. Vanuit uw vakantiehuis maakt u schitterende wandelingen en 's avonds geniet u heerlijk op één van de vele terrassen van Saint-Cirq-Lapopie.De indeling van deze prachtige villa die u kunt huren in Saint-Cirq-LapopieDe villa heeft een woonoppervlak van 300 m2. Opvallend zijn de ruime en lichte vertrekken. U komt binnen in de ruime hal, van daaruit komt u bij de eetkamer met een grote eettafel en de ruime, volledig ingerichte keuken. U treft hier ook een gezellige woonkamer met open haard en piano aan. De (koele) hoofdslaapkamer met aparte walk-in kleedruimte en badkamer met dubbele wastafel, een bad, aparte douche en een aparte wc vindt u op de begane grond. Open ruimte met een opklapbed wat ook plaats biedt aan 2 personen (kinderen).

 Op de eerste verdieping vindt u diverse slaapgelegenheden met airconditioning. Er is een mooie ruimte met een goede slaapbank, deze ruimte kan dienen als extra slaapkamer (= afgesloten met schuifdeuren). Daarnaast zijn er nog twee ruime slaapkamers op deze verdieping te vinden. Eén slaapkamer heeft een groot tweepersoonsbed en de andere met twee enkele bedden, die samen kunnen worden geschoven tot een dubbel bed. Er is ook een kinderbedje beschikbaar en op deze verdieping bevindt zich nog een badkamer met bad, douche, een wastafel en een apart toilet.

Ruime tuin met overdekt terras en privé-zwembad
Aangrenzend aan de keuken van deze prachtige villa vindt u het overdekte terras met tafel, stoelen en fijne barbecue. Het zwembad van 10 x 5 m en het omliggende terras liggen op het zuiden. Er is een voortuin met schaduw en ruimte om pétanque te spelen. Daarnaast is er een open hangar met massieve eiken balken met tafeltennis en parkeergelegenheid voor twee auto's. Het huis heeft een afgesloten oprit. De tuin is 3000 m2 groot met een mix van grasveld en bomen.

De omgeving
Het dorp Saint-Cirq-Lapopie op loopafstand van deze prachtige villa die u eenvoudig kunt huren, ligt op een klip 100 meter boven de rivier en is één van de mooiste plekjes in de Lot. Onder de klip van Saint-Cirq-Lapopie liggen een aantal watermolens die herinneren aan de tijd dat er nog veel vervoer was op de Lot. De twee belangrijkste steden van de Lot-regio, Figeac en Cahors, en net over de grens in het departement Aveyron, Villefranche-de-Rouergue liggen allemaal binnen 40 minuten reizen van Saint-Cirq-Lapopie. Het prachtig bewaarde middeleeuwse dorp Rocamadour, de prehistorische grotschilderingen in Pech-Merle, het prachtige landbouw museum in Cuzals, en het dertiende-eeuwse Chateau de Cenevières liggen ook in de omgeving en zijn de moeite waard om te bezoeken.

Activiteiten in de buurt
Wandelen en paardrijden op de vele gemarkeerde paden, fietsen rond de rustige dorpjes en kanovaren op de rivier de Célé. Zelfs waterskiën op het recreatiemeer van Cajarc behoort tot de activiteiten die mogelijk zijn in de omgeving van de villa nabij Saint-Cirq-Lapopie die u kunt huren. Als uw voorkeur uitgaat naar een rustigere vakantie behoren vogels kijken en vissen op forel en andere zoetwatervissen ook tot de mogelijkheden. Kies ervoor om deze villa nabij Saint-Cirq-Lapopie te huren en geniet van een heerlijke vakantie. Heeft u vragen over dit vakantiehuis? Bekijk dan de referenties of neem contact met ons op via het contactformulier.

Advertentie online sinds september 2017

Reageert gemiddeld binnen 5 uur

Flexibel annuleren

Flexibel annuleren in overleg mogelijk!

  • 1 Korting

Verbruikt u meer dan 150 kw/h per week aan electriciteit dan moet u daarvoor extra betalen. Dit kan ter plaatse.

za 20-apr-2024
za 04-mei-2024
Week € 1485,00
Nacht € 212,00
Korting 15%
za 04-mei-2024
za 18-mei-2024
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
Korting 15%
za 18-mei-2024
za 25-mei-2024
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 25-mei-2024
za 22-jun-2024
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 22-jun-2024
za 29-jun-2024
Week € 1870,00
Nacht € 267,00
za 29-jun-2024
za 06-jul-2024
Week € 2250,00
Nacht € 321,00
za 06-jul-2024
za 13-jul-2024
Week € 2750,00
Nacht € 393,00
za 13-jul-2024
za 24-aug-2024
Week € 3025,00
Nacht € 432,00
za 24-aug-2024
Week € 2750,00
Nacht € 393,00
za 21-sep-2024
Week € 1300,00
Nacht € 186,00
za 21-sep-2024
za 26-okt-2024
Week € 1275,00
Nacht € 182,00
za 26-okt-2024
za 14-dec-2024
Week € 1155,00
Nacht € 165,00
za 14-dec-2024
za 04-jan-2025
Week € 3000,00
Nacht € 429,00
za 04-jan-2025
za 29-mrt-2025
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
za 29-mrt-2025
za 19-apr-2025
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
za 19-apr-2025
za 03-mei-2025
Week € 1485,00
Nacht € 212,00
za 03-mei-2025
za 24-mei-2025
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 24-mei-2025
za 21-jun-2025
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 21-jun-2025
za 28-jun-2025
Week € 1815,00
Nacht € 259,00
za 28-jun-2025
za 05-jul-2025
Week € 2420,00
Nacht € 346,00
za 05-jul-2025
za 12-jul-2025
Week € 2750,00
Nacht € 393,00
za 12-jul-2025
za 23-aug-2025
Week € 3025,00
Nacht € 432,00
za 23-aug-2025
za 30-aug-2025
Week € 2750,00
Nacht € 393,00
za 30-aug-2025
za 20-sep-2025
Week € 1430,00
Nacht € 204,00
za 20-sep-2025
za 25-okt-2025
Week € 1430,00
Nacht € 204,00
za 25-okt-2025
za 13-dec-2025
Week € 1155,00
Nacht € 165,00

€ 40,00
€ 400,00
€ 125,00
€ 50,00
€ 12,50

Eetkamerstoelen (6)

Bed: King-size 200 x 160 cm

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Mezzanine

Fornuis: Gas (5 Kookzones/branders)

  • 300 m2

  • Naturisme

  • Accommodatie op verdieping: (1)

€ 1.275,-
€ 1.275,-