Villa Saint Cirque
Villa Saint Cirque is een supergroot vakantiehuis met eigen privé-zwembad gelegen op 2 km afstand van St Cirq Lapopie, één van de mooiste dorpen van Frankrijk. Dit zeer stijlvolle huis voor 8 personen met een op het zuiden gelegen zwembad van 10m x 5m ligt perfect om de Lot vallei te ontdekken. Vanuit uw vakantiehuis kunt u schitterende wandelingen maken en 's avonds heerlijk genieten op één van de vele terrassen van St Cirq Lapopie...

Woonoppervlak 300m2. Het huis is recent gebouwd, maar heeft toch de stijl van de streek behouden. Opvallend zijn de ruime en lichte vertrekken.  Alle kamers op de begane grond  zijn voorzien van terrasdeuren die naar het grote terras rond het zwembad leiden.
Begane grond: Hal met garderobe en toilet. Eetkamer met een tafel voor 8 personen. De keuken is ruim en volledig ingericht met elektrische oven met gas kookplaat, koelkast/vriezer, magnetron en afwasmachine. Bijkeuken met wasmachine en droger. Woonkamer met comfortabele banken, fauteuils en open haard, TV / DVD / CD en een piano! De Master Bedroom is enorm en heeft een kingsize bed en uitzicht op het zwembad en de glooiende heuvels. Aparte walk-in kleedruimte en badkamer met dubbele wastafel, een bad en aparte douche en een aparte WC. Hoek met sofa-bed om te lezen of te dutten of slaapruimte voor een kind / baby.
Eerste verdieping: Mezzanine met een slaapbank en gemakkelijke stoel - het kan dienen als extra slaapkamer, speelruimte voor de kinderen of gewoon als woonruimte. Het heeft een prachtig uitzicht over de vallei vanuit het raam. Verder nog 2 slaapkamers - één met een tweepersoonsbed en de andere met twee enkele bedden, die samen kunnen worden geschoven tot een dubbel bed. Kinderbedje beschikbaar. Badkamer met bad/douche en een wastafel, tevens nog een apart toilet.

Aangrenzend aan de keuken is het overdekte terras met tafel, stoelen en fijne barbecue. Het zwembad van 10 x 5 m en het omliggende terras liggen op het zuiden. Er is een voortuin met schaduw en ruimte om pétanque te spelen. Een open hangar met massieve eiken balken met tafeltennis en parkeergelegenheid voor 2 auto's. Het huis heeft een afgesloten oprit. De tuin is 3000m2 met een mix van grasveld en bomen.

Het dorp St Cirq Lapopie ligt op een klip 100 meter boven de rivier en is één van de mooiste plekjes in de Lot. Onder de klip van St Cirq Lapopie liggen een aantal watermolens die herinneren aan de tijd dat er nog veel vervoer was op de Lot.
De twee belangrijkste steden van de Lot regio: Figeac en Cahors, en net over de grens in het departement Aveyron, Villefranche-de-Rouergue liggen allemaal binnen 40 minuten. Het prachtig bewaarde middeleeuwse dorp Rocamadour, de prehistorische grotschilderingen in Pech-Merle, het prachtige landbouw museum in Cuzals, en het 13de-eeuwse Chateau de Cenevières zijn de moeite waard om te bezoeken.

Wandelen en paardrijden op de vele gemarkeerde paden, fietsen rond de rustige dorpjes, kanovaren op de rivier de Célé, en je kunt zelfs waterskiën op het recreatiemeer van Cajarc. Voor meer passieve vakantiegangers: vogels kijken, vissen op forel en andere zoetwatervissen.

Bij Micazu sinds september 2017

Reageert gemiddeld binnen 8 uur

02-11-2019
21-12-2019
Week € 660,00
Nacht € 94,00
04-01-2020
28-03-2020
Week € 660,00
Nacht € 94,00
28-03-2020
18-04-2020
Week € 715,00
Nacht € 102,00
18-04-2020
02-05-2020
Week € 770,00
Nacht € 110,00
02-05-2020
16-05-2020
Week € 880,00
Nacht € 126,00
16-05-2020
13-06-2020
Week € 935,00
Nacht € 134,00
13-06-2020
27-06-2020
Week € 990,00
Nacht € 141,00
27-06-2020
04-07-2020
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
04-07-2020
11-07-2020
Week € 1925,00
Nacht € 275,00
11-07-2020
22-08-2020
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
22-08-2020
29-08-2020
Week € 1925,00
Nacht € 275,00
29-08-2020
12-09-2020
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
12-09-2020
26-09-2020
Week € 880,00
Nacht € 126,00
26-09-2020
31-10-2020
Week € 770,00
Nacht € 110,00
31-10-2020
19-12-2020
Week € 660,00
Nacht € 94,00

€ 125,00
€ 35,00
Per item
€ 10,00
€ 35,00

Eetkamerstoelen (6)

Bed: King-size 190 x 160 cm

Bed: 2-persoons 190 x 160 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 2-persoons 190 x 140 cm

Fornuis: Gas (5 Kookzones/branders)

  • 300 m2

  • Naturisme

  • Accommodatie op verdieping: (1)

660,-
660,-