Lavedemme

Prachtig gerenoveerd vakantiehuis op het kruispunt van de departementen Lot en Dordogne. Gelegen in een rustige  groene omgeving, kunt u tot 6 personen (+ kind) vakantie vieren in dit grote vakaniehuis. Verwarmd privézwembad, schitterend uitzicht, rustig gelegen en toch dichtbij Sarlat, kortom: deze Périgourdine biedt u alles wat u wenst. Comfortabel en romantisch, verwelkomt dit huis alle natuurliefhebbers die op zoek zijn naar rust en authenticiteit. Of je nu met familie, vrienden of met z'n tweeën bent, Lavedemme zal je verleiden met zijn vele troeven: activiteiten in de buurt, cultuur omdat je in het hart van de Périgord bent en de (pre)historische hoge plekken die de rijkdom van de Dordogne maken op korte afstand zijn.

Interieur
Met een totale oppervlakte van 160m² biedt het huis op de begane grond:
een charmante keuken, open naar de woonkamer. Hier lijkt de tijd te hebben stilgestaan ​​met zijn stenen muren, zijn honderd jaar oude balken, om nog maar te zwijgen van de open haard waar de mensen vroeger hun maaltijden kookten... De royale elektrische apparaten in de keuken brengen ons terug naar de comfort van de moderne tijd... niets ontbreekt voor het grootste comfort van de gasten. De woonkamer komt uit op het terras aan de tuinzijde en zorgt er voor dat u zowel buiten als binnen royaal kunt eten. De woonkamer is licht en gezellig tegelijk, met genoeg ruimte voor 8 personen rond de eettafel. Het eerste slaapgedeelte bevindt zich op de begane grond, onder de woonkamer. De 2 tweepersoons slaapkamers hebben een tweepersoonsbed. Ze delen de
badkamer met een Italiaanse douche, een badmeubel en aparte toiletten. Het derde slaapgedeelte bevindt zich boven, bereikbaar via de houten trap vanuit de woonkamer. In de grote hal staat een slaapbank die als bed kan worden gebruikt. De grote slaapkamer met tweepersoonsbed is geschikt voor ook nog een reiswieg. Tweede mooie badkamer boven. Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt: geniet direct van uw verblijf!

Er zijn verschillende terrassen rondom het huis en één boven bij de woonkamer. Rond het zwembad is een heel mooi terras aangelegd en een grote overdekte buitenkeuken (met ook nog een pingpongtafel en grote tafel om buiten te eten), zodat jong en oud zich in de schaduw kan nestelen. De tuin biedt veel romantische ruimtes, soms zonnig, soms schaduwrijk. Het verwarmde privézwembad meet 4,5 x 10 en is 1,5 m diep. Ligstoelen en parasols staan ​​tot uw beschikking. Locatie voor meerdere auto's aan de voorzijde van de woning, op de parkeerplaats. En overal uitzicht, uitzicht, uitzicht!

Advertentie online sinds juli 2022

Reageert gemiddeld binnen 7 uur

  • 1 Korting

Getoonde prijzen zijn per week.

za 30-jul-2022
za 20-aug-2022
Week € 2585,00
Nacht € 369,00
za 20-aug-2022
za 27-aug-2022
Week € 2420,00
Nacht € 346,00
za 27-aug-2022
za 03-sep-2022
Week € 2090,00
Nacht € 299,00
Korting 10%
za 03-sep-2022
za 24-sep-2022
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 24-sep-2022
za 29-okt-2022
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
za 31-dec-2022
za 25-mrt-2023
Week € 990,00
Nacht € 141,00
za 25-mrt-2023
za 15-apr-2023
Week € 990,00
Nacht € 141,00
za 15-apr-2023
za 06-mei-2023
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 06-mei-2023
za 13-mei-2023
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
za 13-mei-2023
za 10-jun-2023
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
za 10-jun-2023
za 17-jun-2023
Week € 1210,00
Nacht € 173,00
za 17-jun-2023
za 24-jun-2023
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 24-jun-2023
za 01-jul-2023
Week € 1980,00
Nacht € 283,00
za 01-jul-2023
za 08-jul-2023
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
za 08-jul-2023
za 22-jul-2023
Week € 2530,00
Nacht € 361,00
za 22-jul-2023
za 19-aug-2023
Week € 2640,00
Nacht € 377,00
za 19-aug-2023
za 26-aug-2023
Week € 2530,00
Nacht € 361,00
za 26-aug-2023
za 02-sep-2023
Week € 1980,00
Nacht € 283,00
za 02-sep-2023
za 23-sep-2023
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 23-sep-2023
za 28-okt-2023
Week € 1100,00
Nacht € 157,00

€ 40,00
€ 10,00
€ 300,00
€ 125,00
€ 50,00

Hoekbank

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Vloerdelen

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Vloerdelen

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Vloerdelen

  • 160 m2

  • Buitenkeuken

€ 990,-
€ 990,-