Mommejatte

Vrijstaande karakteristieke en authentieke woning op een ruim perceel (ruim 40 hectare). Dit typisch Franse vakantiehuis is gerestaureerd en eenvoudig ingericht. Dit ruime vakantiehuis is netjes en comfortabel, ook blijft het huis heerlijk koel in de zomer. Mommejatte ligt op slechts 1 km van het levendige dorp Salviac en 13 km van Gourdon, een prachtig stadje met veel terrasjes en galerietjes. Mommejatte is rustig gelegen op het platteland en heeft uitzicht op een grote privé-binnenplaats met tuinmeubelen, parasol en barbecue. Zeer rustige plek en ideale locatie voor een bezoek aan de regio. U deelt het omheinde zwembad (13 x 7m) met 2 kleinere gîtes (in voor- en naseizoen heeft u het zwembad bijna altijd alleen), privacy aan de achterkant van uw vakantiehuis is verzekerd. Rondom het zwembad ligt een fijn groot terras met voldoende ligbedden en parasols vanwaar u een schitterend uitzicht heeft over de heuvels.

Interieur
Op de begane grond bevindt zich de leef/woonkeuken en de woonkamer met eethoek. Boven 4 slaapkamers, 3 met een tweepersoonsbed van 160 en 1 met 2 bedden van 90. Mogelijkheid voor 2 babybedjes, 2 doucheruimtes met WC.

Rustige ligging. Goed uitgangspunt voor wandelingen niet ver van de route naar Santiago de Compostela en volop mogelijkheden om te fietsen in de omgeving. Groot zwembad van maar liefst 13 x 7 mtr.

Dicht bij alle winkels (1 km van het dorp) en alle toeristische trekpleisters van de Lot en de Dordogne: Cahors, Rocamadour, Padirac, St Cirq-Lapopie, Sarlat, Beynac, Jardins d'Eyrignac, Jardins de Marquessac, Lascaux... Gourdon op 13 km. Cahors op 35 km. Sarlat op 35 km.

Paardrijden. Vissen. Meer. Wandelingen. Rivier stranden. Golf. Tennis. Restaurants. Halverwege tussen de HISTORISCHE en NATUURLIJKE sites van de LOT- en DORDOGNE-valleien; dicht bij de toeristische trekpleisters Rocamadour op 45 minuten, Sarlat op 30 minuten, Gouffre de Padirac, Grottes de Pech Merle...), de kastelen van de Dordogne.

Advertentie online sinds maart 2023

Reageert gemiddeld binnen 7 uur

Flexibel annuleren

Flexibel annuleren in overleg mogelijk!

Bovenstaande prijzen zijn per week.

za 30-sep-2023
za 04-mei-2024
Week € 2000,00
Nacht € 286,00
za 04-mei-2024
za 01-jun-2024
Week € 990,00
Nacht € 141,00
za 01-jun-2024
za 22-jun-2024
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
za 22-jun-2024
za 29-jun-2024
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 29-jun-2024
za 20-jul-2024
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 20-jul-2024
za 24-aug-2024
Week € 1815,00
Nacht € 259,00
za 24-aug-2024
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 28-sep-2024
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
za 28-sep-2024
za 14-dec-2024
Week € 2000,00
Nacht € 286,00
za 14-dec-2024
za 22-feb-2025
Week € 2000,00
Nacht € 286,00

€ 40,00
€ 15,00
€ 300,00
€ 100,00
Elektra
€ 50,00

Eetkamerstoelen (8)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekens

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekens

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekens

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Privacy: Gezamenlijk zwembad

  • 120 m2

  • Winkelen
  • Zon, zee & strand

€ 990,-
€ 990,-