Vakantiehuis

Boutique Villa Marilove


Boutique Villa Marilove. Zoekt u een ècht perfect vakantiehuis in Zuid-Frankrijk met licht, ruimte, stijl en klasse dan is deze moderne villa precies  wat u zoekt… ook nog eens vlakbij de Golfbaan van Souillac gesitueerd en badend in licht biedt deze luxe vakantievilla u volledige rust en ontspanning. Ziet u uzelf al zitten in de jacuzzi met een glas champagne (of Kir Royale?)

Ingericht door Claudia de Kanter van Maison Reportage met Brocante en klasse meubelen die door Lydia Mennes zelf ontdekt zijn tijdens haar rondritten in de Dordogne en de Lot. Deurtjes uit Catus Saint Denis, stoeltjes van de Brocante uit Le Lardin Saint Lasarre (ontdek wat Lydia hier nog meer gevonden heeft) en industriële design tafels gemaakt door een Chef-kok die een carrière-switch heeft gemaakt. Maar ook de prachtige Beton Look badkamers met King-size bad en Zen inrichting geven de speciale touch aan dit Pareltje in de Dordogne.

3 Mooie slaapkamers met King-Size bedden en luxe beddegoed zijn ook weer met passie en stijl gedecoreerd door Claudia (ontdek).  Eén slaapkamer heeft een ruime, open en-suite badkamer met Italiaanse douche en bad waarvan uit u zicht heeft op de prachtige natuur. De overige twee slaapkamers delen een ruime badkamer met Italiaanse douche.

De open keuken heeft prachtig uitzicht over het 85m2 grote terras met het grote verwarmde Infinity zwembad, zo kunt u genieten terwijl u de meest geweldige gerechten staat klaar te maken. Heeft u eens geen zin om te koken, u hoeft maar 400 meter te lopen om Al Fresco te lunchen of dineren bij de Golf club van Souillac!

U boekt deze villa inclusief de volgende extra’s : gratis lunch bij de Gouffre du Blagour (afhankelijk van seizoen), een gratis body-massage aan huis voor 1 persoon, informatiepakket van de regio met kaart van de streek, welkom pakket voor 2 personen.

De verhuurder, Thijs & Lydia

Bij Micazu sinds augustus 2016

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de groene knop om te boeken.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Toelichting op de prijzen

U betaalt energiekosten boven de 150 kW/h per week, als u gewoon normaal gebruik maakt van de verwarming zijn dit geen hoge kosten.


Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
09-06-2019
tot
23-06-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1365,00
Midweek -
Nacht € 195,00
Weekend -
Korting 5%
van
23-06-2019
tot
30-06-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1575,00
Midweek -
Nacht € 225,00
Weekend -
Korting 5%
van
30-06-2019
tot
07-07-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2100,00
Midweek -
Nacht € 300,00
Weekend -
Korting 5%
van
07-07-2019
tot
28-07-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2310,00
Midweek -
Nacht € 330,00
Weekend -
Korting 5%
van
28-07-2019
tot
25-08-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2363,00
Midweek -
Nacht € 338,00
Weekend -
Korting 5%
van
25-08-2019
tot
01-09-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2100,00
Midweek -
Nacht € 300,00
Weekend -
Korting 5%
van
01-09-2019
tot
15-09-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1365,00
Midweek -
Nacht € 195,00
Weekend -
Korting 5%
van
15-09-2019
tot
29-09-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1260,00
Midweek -
Nacht € 180,00
Weekend -
Korting 20%
van
29-09-2019
tot
13-10-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1050,00
Midweek -
Nacht € 150,00
Weekend -
Korting 10%
van
13-10-2019
tot
27-10-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1050,00
Midweek -
Nacht € 150,00
Weekend -
Korting 5%
van
27-10-2019
tot
22-12-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1050,00
Midweek -
Nacht € 150,00
Weekend -
Korting 5%

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Borgsom
€ 500,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak
€ 125,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Linnengoed
€ 10,00
Per persoon
Ter plaatse betalen | optioneel
Reserveringskosten
€ 35,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht

Locatie & tips

Tips van de verhuurder


Indeling

Woonkamer
Begane grond

Tegels

Eethoek / Eettafel

Eetkamerstoelen

Slaapkamer 1
Begane grond

Bed: King-size 210 x 200 cm

Tegels

Dekbedden

Slaapkamer 2
Begane grond

Bed: 1-persoons 210 x 90 cm

Bed: 1-persoons 210 x 90 cm

Tegels

Slaapkamer 3
Begane grond

Bed: 1-persoons 210 x 90 cm

Bed: 1-persoons 210 x 90 cm

Tegels

Badkamer 1
Begane grond

Toilet

Douche

Ligbad

Badkamer 2
Begane grond

Toilet

Douche

Wastafel

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)

Afzuigkap

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Verwarmd zwembad

Privacy: Privé zwembad

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Vakantiehuis

Woonoppervlakte

  • 140 m2

Kinderen

  • Kinderbed
  • Kinderstoel

Sport & recreatie

  • Fietsen
  • Golf
  • Paardrijden
  • Tennis
  • Wandelen

Populaire thema's

  • Cultuur & historie
  • Luxe accommodatie
  • Privacy
  • Natuurhuisjes

Wellness

  • Jacuzzi / Hot tub

Verwarming

  • Centrale verwarming
  • Vloerverwarming
  • Airconditioning

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Radio
  • Dvd-speler
  • Wifi

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Jacuzzi / Hot tub
  • Ligstoel(en) (6)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en)
  • Privé oprit
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)
  • Tuintafel(s)
  • Loungeset

Faciliteiten

  • Wasmachine
  • Berging
  • Bijkeuken / wasruimte
  • Apart toilet
  • Roken niet toegestaan
  • Huisdier niet toegestaan

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Keukenlinnen

Mindervaliden

  • Rolstoelvriendelijk

Privacy

  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning


945,-
per week v.a.
945,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder