Vakantiehuis

Boutique Villa Marilove


Boutique Villa Marilove. Zoekt u een ècht perfect vakantiehuis in Zuid-Frankrijk met licht, ruimte, stijl en klasse dan is deze moderne villa precies  wat u zoekt… ook nog eens vlakbij de Golfbaan van Souillac gesitueerd en badend in licht biedt deze luxe vakantievilla u volledige rust en ontspanning. Ziet u uzelf al zitten in de jacuzzi met een glas champagne (of Kir Royale?)

Ingericht door Claudia de Kanter van Maison Reportage met Brocante en klasse meubelen die door Lydia Mennes zelf ontdekt zijn tijdens haar rondritten in de Dordogne en de Lot. Deurtjes uit Catus Saint Denis, stoeltjes van de Brocante uit Le Lardin Saint Lasarre (ontdek wat Lydia hier nog meer gevonden heeft) en industriële design tafels gemaakt door een Chef-kok die een carrière-switch heeft gemaakt. Maar ook de prachtige Beton Look badkamers met King-size bad en Zen inrichting geven de speciale touch aan dit Pareltje in de Dordogne.

3 Mooie slaapkamers met King-Size bedden en luxe beddegoed zijn ook weer met passie en stijl gedecoreerd door Claudia (ontdek).  Eén slaapkamer heeft een ruime, open en-suite badkamer met Italiaanse douche en bad waarvan uit u zicht heeft op de prachtige natuur. De overige twee slaapkamers delen een ruime badkamer met Italiaanse douche.

De open keuken heeft prachtig uitzicht over het 85m2 grote terras met het grote verwarmde Infinity zwembad, zo kunt u genieten terwijl u de meest geweldige gerechten staat klaar te maken. Heeft u eens geen zin om te koken, u hoeft maar 400 meter te lopen om Al Fresco te lunchen of dineren bij de Golf club van Souillac!

U boekt deze villa inclusief de volgende extra’s : gratis lunch bij de Gouffre du Blagour (afhankelijk van seizoen), een gratis body-massage aan huis voor 1 persoon, informatiepakket van de regio met kaart van de streek, welkom pakket voor 2 personen.

De verhuurder, Thijs & Lydia

Advertentie online sinds augustus 2016

Geverifieerde verhuurder
Reageert gemiddeld binnen 3 uur
Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Prijzen & reserveren

Flexibel annuleren

Flexibel annuleren in overleg mogelijk!

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de oranje button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie
  • 1 Korting

Toelichting op de prijzen

U betaalt energiekosten boven de 150 kW/h per week, als u gewoon normaal gebruik maakt van de verwarming zijn dit geen hoge kosten.

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
zo 31-mrt-2024
tot
zo 05-mei-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1000,00
Midweek -
Nacht € 143,00
Weekend -
Korting 10%
van
zo 05-mei-2024
tot
zo 12-mei-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1400,00
Midweek -
Nacht € 200,00
Weekend -
Korting 25%
van
zo 12-mei-2024
tot
zo 19-mei-2024
Minimaal verblijf 6 nachten
Week € 1200,00
Midweek -
Nacht € 214,00
Weekend -
Korting 25%
van
zo 19-mei-2024
tot
zo 02-jun-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1600,00
Midweek -
Nacht € 229,00
Weekend -
van
zo 02-jun-2024
tot
zo 23-jun-2024
Minimaal verblijf 6 nachten
Week € 1400,00
Midweek -
Nacht € 200,00
Weekend -
van
zo 23-jun-2024
tot
zo 30-jun-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2000,00
Midweek -
Nacht € 286,00
Weekend -
van
zo 30-jun-2024
tot
zo 07-jul-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2500,00
Midweek -
Nacht € 357,00
Weekend -
Korting 15%
van
zo 07-jul-2024
tot
zo 14-jul-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2750,00
Midweek -
Nacht € 393,00
Weekend -
van
zo 14-jul-2024
tot
zo 18-aug-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3300,00
Midweek -
Nacht € 471,00
Weekend -
van
zo 18-aug-2024
tot
zo 25-aug-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2750,00
Midweek -
Nacht € 393,00
Weekend -
van
zo 25-aug-2024
tot
zo 01-sep-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2500,00
Midweek -
Nacht € 393,00
Weekend -
van
zo 01-sep-2024
tot
zo 22-sep-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1700,00
Midweek -
Nacht € 243,00
Weekend -
van
zo 22-sep-2024
tot
zo 13-okt-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1350,00
Midweek -
Nacht € 214,00
Weekend -
van
zo 13-okt-2024
tot
zo 27-okt-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1300,00
Midweek -
Nacht € 200,00
Weekend -
van
zo 27-okt-2024
tot
zo 15-dec-2024
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 1000,00
Midweek -
Nacht € 143,00
Weekend -
van
zo 15-dec-2024
tot
zo 05-jan-2025
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
zo 05-jan-2025
tot
zo 09-feb-2025
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
zo 09-feb-2025
tot
zo 02-mrt-2025
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
zo 02-mrt-2025
tot
zo 20-apr-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1430,00
Midweek -
Nacht € 204,00
Weekend -
van
zo 20-apr-2025
tot
zo 04-mei-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
zo 04-mei-2025
tot
zo 11-mei-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1540,00
Midweek -
Nacht € 220,00
Weekend -
van
zo 11-mei-2025
tot
zo 18-mei-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1595,00
Midweek -
Nacht € 228,00
Weekend -
van
zo 18-mei-2025
tot
zo 08-jun-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
zo 08-jun-2025
tot
zo 22-jun-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1925,00
Midweek -
Nacht € 275,00
Weekend -
van
zo 22-jun-2025
tot
zo 29-jun-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2200,00
Midweek -
Nacht € 314,00
Weekend -
van
zo 29-jun-2025
tot
zo 06-jul-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2530,00
Midweek -
Nacht € 361,00
Weekend -
van
zo 06-jul-2025
tot
zo 13-jul-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2970,00
Midweek -
Nacht € 424,00
Weekend -
van
zo 13-jul-2025
tot
zo 24-aug-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3300,00
Midweek -
Nacht € 471,00
Weekend -
van
zo 24-aug-2025
tot
zo 31-aug-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2640,00
Midweek -
Nacht € 377,00
Weekend -
van
zo 31-aug-2025
tot
zo 21-sep-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1925,00
Midweek -
Nacht € 275,00
Weekend -
van
zo 21-sep-2025
tot
zo 12-okt-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
zo 12-okt-2025
tot
zo 26-okt-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1430,00
Midweek -
Nacht € 204,00
Weekend -
van
zo 26-okt-2025
tot
zo 14-dec-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1320,00
Midweek -
Nacht € 189,00
Weekend -
van
zo 14-dec-2025
tot
zo 04-jan-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Administratiekosten verhuurder
€ 40,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Borgsom
€ 500,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak
€ 150,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Linnengoed
€ 15,00
Per persoon
Ter plaatse betalen | verplicht

Locatie & tips

Tips van de verhuurder


Indeling

Woonkamer
Begane grond

Tegels

Eethoek / Eettafel

Eetkamerstoelen

Slaapkamer 1
Begane grond

Bed: King-size 210 x 200 cm

Tegels

Dekbedden

Slaapkamer 2
Begane grond

Bed: 1-persoons 210 x 90 cm

Bed: 1-persoons 210 x 90 cm

Tegels

Slaapkamer 3
Begane grond

Bed: 1-persoons 210 x 90 cm

Bed: 1-persoons 210 x 90 cm

Tegels

Badkamer 1
Begane grond

Toilet

Douche

Ligbad

Badkamer 2
Begane grond

Toilet

Douche

Wastafel

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)

Afzuigkap

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Verwarmd zwembad

Privacy: Privé zwembad

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Vakantiehuis

Woonoppervlakte

  • 140 m2

Kinderen

  • Kinderbed
  • Kinderstoel

Sport & recreatie

  • Fietsen
  • Golf
  • Paardrijden
  • Tennis
  • Wandelen

Populaire thema's

  • Cultuur & historie
  • Luxe accommodatie
  • Privacy
  • Natuurhuisjes

Wellness

  • Bubbelbad / Hot tub

Verwarming

  • Centrale verwarming
  • Vloerverwarming
  • Airconditioning

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Radio
  • Dvd-speler
  • Wifi

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Bubbelbad / Hot tub
  • Ligstoel(en) (6)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en)
  • Privé oprit
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)
  • Tuintafel(s)
  • Loungeset
  • Laadpaal Elektrische Auto

Faciliteiten

  • Wasmachine
  • Berging
  • Bijkeuken / wasruimte
  • Apart toilet
  • Roken niet toegestaan
  • Huisdieren in overleg

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Keukenlinnen

Mindervaliden

  • Rolstoelvriendelijk

Privacy

  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning


€ 1.000,-
per week v.a.
€ 1.000,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Gebruik onze service gratis!
  • Je boekt direct bij de eigenaar

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder