Soniette is een traditioneel vakantiehuis met een privé-zwembad wat overdekt kan worden zodat het water super warm blijft als het zonnetje heeft geschenen. Soniette ligt in het hart van de Lot/Dordogne en is super mooi en rustig gelegen vlakbij de rivier de Dordogne en het leuke stadje Souillac. U heeft een prachtig uitzicht aan meerdere kanten van het huis. Kies een plekje in de tuin en geniet van een heerlijk ontbijt met verse croissants en een baguette, of begin de dag met een duik in het fijne zwembad.

Inrichting
Typisch Franse woon/eetkamer, houdt u van de Franse authentieke stijl, dan zit u hier goed. Goed uitgeruste keuken met nieuwe keukenapparatuur. Liever wat moderner? Dan zijn de slaapkamers (alles is gelijkvloers) en de nieuwe badkamer voor u zeker aantrekkelijk, die zijn namelijk volledig vernieuwd met nieuwe goede bedden! Twee slaapkamers met 2 x boxspring éénpersoonsbedden met allebei een en-suite badkamer, een slaapkamer met een tweepersoonsbed (nieuwe matras) en een aparte moderne badkamer.

Rondom het huis heeft u meerdere terrassen, zodat u ten alle tijden in het zonnetje of in de schaduw kunt zitten. Prachtige vergezichten.

Wil je meer van de omgeving zien? Stap dan in de auto en rijd naar de lokale markt op vrijdagochtend voor de lekkerste streekproducten, of wat dacht je van een wijnexcursie? Iets avontuurlijker is een bezoek aan de grotten zoals de Gouffre du Padirac of een bezoekje aan de mooie stadjes Rocamadour of Sarlat…

Attentie: eigenaar woont vlakbij het huis, maar heeft het terras
aan de andere kant van hun huis zodat u zo privé mogelijk kunt
verblijven. Zij gebruiken het zwembad nooit en zijn er als u ze nodig
heeft, verder zijn zij discreet aanwezig.

Advertentie online sinds april 2023

Reageert gemiddeld binnen 4 uur

Flexibel annuleren

Flexibel annuleren in overleg mogelijk!

Getoonde prijzen zijn per week. Verbruikt u meer dan 150 kw/h per week aan electriciteit dan moet u daarvoor extra betalen. Dit kan ter plaatse.

za 30-mrt-2024
za 20-apr-2024
Week € 770,00
Nacht € 110,00
za 20-apr-2024
za 04-mei-2024
Week € 825,00
Nacht € 118,00
za 04-mei-2024
za 18-mei-2024
Week € 770,00
Nacht € 110,00
za 18-mei-2024
za 15-jun-2024
Week € 825,00
Nacht € 118,00
za 15-jun-2024
za 22-jun-2024
Week € 935,00
Nacht € 134,00
za 22-jun-2024
za 29-jun-2024
Week € 990,00
Nacht € 141,00
za 29-jun-2024
za 06-jul-2024
Week € 1265,00
Nacht € 181,00
za 06-jul-2024
za 13-jul-2024
Week € 1375,00
Nacht € 196,00
za 13-jul-2024
za 24-aug-2024
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 24-aug-2024
Week € 1375,00
Nacht € 196,00
za 21-sep-2024
Week € 825,00
Nacht € 118,00
za 21-sep-2024
za 26-okt-2024
Week € 770,00
Nacht € 110,00
za 26-okt-2024
za 21-dec-2024
Week € 2000,00
Nacht € 286,00
za 21-dec-2024
za 22-mrt-2025
Week € 2000,00
Nacht € 286,00

€ 40,00
€ 12,50
€ 300,00
€ 125,00

Airconditioning

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Fornuis:

  • 160 m2

  • Winkelen
  • Zon, zee & strand

€ 770,-
€ 770,-