La Tour des Abeilles 9,6
675,- weekprijs vanaf

La Tour des Abeilles

Het huis met een pigeonnier is in 2004 gebouwd. Het heeft een grote ruime woonkamer met openslaande deuren naar een groot terras met een wijds uitzicht over de groene vallei. Aan de andere kant kijkt u op een 17e eeuwse boerderij, die niet in bedrijf is. Het huis ligt aan een doodlopende weg, aan de rand van een bos, waar u schitterend kunt wandelen. Het dorpje Sousceyrac ligt 3 km verderop, waar alles te verkrijgen is.
De eetkeuken met schouw is gezellig en volledig ingericht. Een grote slaapkamer met aangrenzende luxe badkamer en tweede slaapkamer met eigen wastafel-meubel. Het huis heeft twee toiletten. Beneden in het souterrain staat een wasmachine. Het verwarmde zwembad (10 x 5 op zoutfilter) is geheel privé en ligt achter het huis. Er omheen liggen diverse terrassen met zonnebedden. Ook is er een tafeltennistafel. Er staat een TV met Nederlandse kanalen, een DVD speler en dvd's.Er is draadloos internet.

(*GEGEVENS AFGESCHERMD*) voor meer foto's en informatie:
(*GEGEVENS AFGESCHERMD*)

De verhuurder

Bij Micazu sinds oktober 2008

Engels, Nederlands

Wij, de familie van Pelt, zijn de gelukkige bezitters van “La Tour des Abeilles” in Sousceyrac. De naam “La Tour des Abeilles” (het torentje van de bijen) is afgeleid van een vroeger Frans vakantiehuis van onze familie. Het gaat erom dat men heerlijk van het huis, de natuur, de omgeving en de rust kan genieten; het fijne vakantiegevoel en mooie herinneringen neem je als symbolische honing mee naar huis, zoals wij ook doen wanneer we na een heerlijk veblijf in ons huis terugkeren naar Nederland.

  • € 675,-
  • € 875,-
  • € 1175,-
Klik op de aankomstdatum voor prijzen & boeken
oktober 2017
39 1
40 2 3 4 5 6 7 8
41 9 10 11 12 13 14 15
42 16 17 18 19 20 21 22
43 23 24 25 26 27 28 29
44 30 31
november 2017
44 1 2 3 4 5
45 6 7 8 9 10 11 12
46 13 14 15 16 17 18 19
47 20 21 22 23 24 25 26
48 27 28 29 30
december 2017
48 1 2 3
49 4 5 6 7 8 9 10
50 11 12 13 14 15 16 17
51 18 19 20 21 22 23 24
52 25 26 27 28 29 30 31
januari 2018
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30 31
februari 2018
5 1 2 3 4
6 5 6 7 8 9 10 11
7 12 13 14 15 16 17 18
8 19 20 21 22 23 24 25
9 26 27 28
maart 2018
9 1 2 3 4
10 5 6 7 8 9 10 11
11 12 13 14 15 16 17 18
12 19 20 21 22 23 24 25
13 26 27 28 29 30 31
× Selectie wissen Boek nu

07-04-2018 - 12-05-2018 € 675,00 - - € 96,00 - 7 nachten
12-05-2018 - 23-06-2018 € 875,00 - - € 125,00 - 7 nachten
23-06-2018 - 25-08-2018 € 1175,00 - - € 168,00 - 7 nachten
25-08-2018 - 22-09-2018 € 875,00 - - € 125,00 - 7 nachten
22-09-2018 - 20-10-2018 € 675,00 - - € 96,00 - 7 nachten

Borgsom € 500,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Eindschoonmaak € 90,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Linnengoed € 25,00 Per item Betalen bij boeking | optioneel

Beddengoed kan worden gehuurd voor € 25 per kamer per verhuurde periode.

Het bed van de grote slaapkamer heeft een bed met 2 één-persoonsmatrassen (90x200) en verstelbare bodems.
De tweede slaapkamer heeft 1 twee-persoons matras(160x200)
Er zijn kussens en 4 eenpersoonsdekbedden aanwezig (normale bedmaten).

Het nabij gelegen stadje Saint-Céré en steden als Cahors (bekend om zijn wijnen) Brive en Figeac zijn het bezoeken waard. Deze plaatsen kennen niet alleen een rijke geschiedenis, maar lenen zich ook uitstekend voor een dag winkelen of lekker ontspannen op de vele terrassen.
Rocamadour is een bekende bedevaartplaats en beslist een bezoek waard.
Ook zijn er vele grotten met onderaardse meren in Padirac, Grotte de Presque en Pech Merle.
Het dorpje Saint Cirq Lapopie is een middeleeuws dorpje dat op een hoogte van 390 meter tegen een steile rotswand is gebouwd en ligt bijzonder fraai gelegen aan de rivier de Lot. Hier is een strand aangelegd waar kan worden gezwommen en gerecreëerd.
Vlakbij Cahors ligt een klimpark Cap Nature Pradines, geweldig voor kinderen en tieners.
7 km van Sousceyrac ligt het Lac du Tolerme waar gezwommen, gesurft en gezeild kan worden. Ook worden er waterfietsen verhuurd en zijn er 2 grote glijbanen.
Op de Dordogne, ongeveer een half uurtje rijden, kunnen kanotochten van een dag of enkele uren worden gemaakt. Opstapplaatsen Vayrac of Argentat.
Er zijn meerder kastelen te bezichtigen, dichtstbijzijnde zijn Chateau de Montal en Chateau de Castelnau.
Le Labyrinthe des Roses. Aan de voet van het Château van Saint Dau is een prachtig labyrint aangelegd van 1000 klimrozen uit 50 soorten die gekozen zijn om hun geur. Opgefleurd met irissen en clematissen. Er is ook een bassin met Koi karpers te bewonderen.
Paardrijden kan vlakbij Saint Céré, in Sousceyrac zelf zijn tennisbanen en in een straal van ca 20 km zijn meerdere 9 en 18 holes golfbanen.
In de omgeving zijn meerdere goed gemarkeerde wandeltochten te maken, variërend van 1,5 uur tot een dagtocht van 8 uur. De VVV in St Céré verkoopt een mapje met deze tochten.
Bij aankomst ligt de sleutel voor u klaar.

Mocht zich een probleem voordoen, dan kunt u ons bellen.

Heer/mevrouw van Pelt (Nederland)
Telefoonnummer: 00 31 10 5117686 of
00 31 624096862
Adres woning:
Carrofouls
46190 Sousceyrac

Aankomst: Zaterdag: vanaf 16.00 uur.
(niet eerder i.v.m. de schoonmaak)
Vertrek: Zaterdag: (voor) 10.00 uur (wederom i.v.m. de schoonmaak)

Ruime woonkamer met originele open balken constructie.

  • 50 m2
  • Eetkamerstoelen (4)
  • Bank 2 zits (2)
  • Fauteuil(s)
  • Hocker

Het bed van deze slaapkamer heeft 2 één persoonsmatrassen (90x200) en verstelbare bodems. Er zijn 2 eenpersoonsdekbedden (normale maat)

  • Laminaat
  • Bed: 2-persoons 200 x 180 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Openslaande deuren

Deze tweede slaapkamer heeft een één twee-persoonsbed (160x200) en eigen wastafel-meubel. Er zijn 2 eenpersoonsdekbedden (normale maat)

  • Laminaat
  • Bed: 2-persoons 200 x 160 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en)
  • Openslaande deuren

De badkamer heeft een bad, massagedouche, toilet en twee wastafels.

  • Douche (1)
  • Ligbad
  • Wastafel (2)
  • Vloerverwarming

De eetkeuken met schouw is gezellig en volledig ingericht.

  • Fornuis: Gas (5 Kookzones/branders)
  • Droogrek
  • Grill
  • Mixer
  • Schoonmaakmiddelen
  • Vriezer

Verwarmd zwembad op zoutfilter. Zwembad-alarm aanwezig.

  • Verwarming: Verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 10 x 5 x 1,85 (L x B x D)
  • 170 m2
  • Vloerverwarming
  • Nederlandstalige zenders (20)
  • Carport
  • Tuinstoel(en) (8)
  • Massagedouche

Recensies

  • Op basis van 18 recensies 9,6
  • Algemene indruk 9,6
  • Ligging 9,3
  • Faciliteiten vakantiehuis 9,7
  • Inrichting en staat vakantiehuis 9,8
  • Kindvriendelijkheid 9,3
  • Hygiëne 9,6
  • Vriendelijkheid en service verhuurder 9,9
  • Prijs/kwaliteit 9,3
  • Kees Koeman, met partner. Gaf op gemiddeld een 10

    Het huis is als een plaatje.Je ziet het al liggen als je aan komt rijden en dan word je al blij. De inrichting is super gezellig en als je binnen komt krijg je gelijk het gevoel van hier wil ik zijn. Alles klopt!! De ruimte en de uitstraling. De enorm uitgebreide keuken waar niets ontbreekt. Wij hebben geen minpunt kunnen ontdekken. Het schitterende uitzicht en de vele gezellige plekjes om te zitten buiten. Niet te vergeten het schitterende zwembad,waar wij overigens geen gebruik van hebben kunnen maken. Het weer heeft ons enorm in de steek gelaten. Anderhalve week erg koud en alleen maar regen. Maar toch we voelde ons heerlijk in het huis met de zalige vloerverwarming die we omarmd hebben. Ook de vide met de vele boeken is geweldig. La Tour des Abeilles is een huis dat je overal mee naar toe zou willen nemen. Dus zeker een aanrader!!!!

  • Johan Verhaegen, met het gezin. Gaf op gemiddeld een 9,7

    Een prachtige vakantiewoning in een zeer mooie omgeving.
    Een huis waar echt alles aanwezig is. Ook de communicatie met de eigenaars verliep zeer vlot.
    Voor wie houdt van uitstapjes maken: er is een prachtige infomap aanwezig waarin verschillende uitstappen gedocumenteerd staan. Zelfs met de reistijd vanaf de vakantiewoning.
    Wij kunnen deze vakantiewoning alleen maar aanraden!

  • Mike Jacobs, met het gezin. Gaf op gemiddeld een 9,7

    Wij vebleven voor de 2e keer voor 2 weken in dit fantastische vakantiehuis. En wederom hebben wij een schitterende vakantie gehad. Het was weer thuis komen! Het huis is echt van alle gemakken voozien je kunt het zo gek niet bedenken of het is aanwezig.
    De eerste week hadden wij heel mooi weer en hebben we vooral veel tijd aan het zwembad verbracht. De tweede week was het een stuk kouder en regenachtig. Maar dat was juist prima om te wandelen en de watervallen van Aurilac te bekijken en om naar la tours de Merle te gaan.
    Het contact met de verhuurders verliep ook super!!! Toen er onweer voorspeld werd kregen we een extra mail met informatie "wat te doen bij onweer". Van ons krijgen jullie en jullie huis een dikke pluim. Het huis is compleet en met zoveel liefde ingericht en ook het contact dat jullie onderhouden met de huurders geeft ons het gevoel dat we echt welkom zijn!

    Wij kijken terug op een geweldige vakantie.