Boerderij

Le Carrefour

8,1

De 17e eeuwse boerderij staat aan het eind van een doodlopend weggetje, op ca 2000 m2 eigen grond, met prachtig uitzicht aan alle kanten. Rustig gelegen maar niet geïsoleerd door het buurhuis aan de overkant van de weg. De boerderij grenst aan bos en bevindt zich op 2 km van het dorp waar alles is (bakker, supermatrkt en restaurant).

De boerderij bestaat uit een grote woonkamer met 3 banken en een houtkachel, een aangrenzende eetkeuken met servieskast, een ruime gang waaraan aan toilet en een 2 persoons slaapkamer met eigen douche en wastafel. Vanuit de gang bereikt men de op de begane grond gelegen 2 persoons slaapkamer met eigen douche en wastafel, en een deur naar het terras. Vanuit de woonkamer gaat een trap naar de zolderverdieping waar een 2 persoons en een 1 persoons slaapkamer zijn met een badkamer met bad, toilet en wastafel. De wanden van de zolder zijn schuin maar men kan er goed staan.
Aan het huis vast zit een speelschuur met ping pong tafel, sjoelbak en voetbalspel, en achter de schuur is een grasveld met zwembad, terras, ligstoelen en zitje.

De omgeving is heuvelrijk, biedt vele prachtige dorpjes, markten, brocantes, goed gemarkeerde wandelroutes. kano mogelijkheden en fijne restaurants. Op 7 km afstand ligt het Lac du Tolerme met strandje en watersport.

De verhuurder, Familie Pieters

Bij Micazu sinds april 2010

Toon telefoonnummer

Antwoord gemiddeld binnen 1 uur

Wij zijn een Nederlands gezin met 3 kinderen. Zelf zijn we vaak in Le Carrefour, met familie en vrienden, en onze kinderen ontdekken steeds weer nieuwe dingen te doen (mountainbiken, bergwandelen, tennissen). We onderhouden het huis goed en proberen elk jaar iets nieuws toe te voegen. In 2015 was dat de warmtepomp voor het zwembad waardoor het water nu bij elk weer toch lekker warm is! In 2018 is de boerderij geheel gemoderniseerd (keuken, badkamers, schilderwerk).

Last minute

Wegens annulering beschikb: luxe prachtig gelegen boerderij (Lot) met zwembad 4-7 pers 17-31 aug, normaal 895 pw nu 525, 2 Week 350, super deal!

01-07-2019
27-07-2019
Minimaal verblijf 6 nachten
Week € 875,00
Nacht € 125,00
27-07-2019
Minimaal verblijf 6 nachten
Week € 1050,00
Nacht € 150,00
28-12-2019
Minimaal verblijf 6 nachten
Week € 700,00
Nacht € 100,00

€ 90,00

Vlakbij (7 km) ligt het Lac du Tolerme, een groot meer met strand en watersportmogelijkheden, (waterfietsen, kano's, glijbaan;
www.lac-tolerme.com).

In de directe omgeving van het huis zijn diverse goed gemarkeerde wandelpaden (gids in het huis).

Toeristische activiteiten (15-20 min)
paardrijden, mountainbiken, tennis (in het dorp), watersport, zwemmen, grotten.

Bezienswaardigheden (30-45 min)
Rocamadour is een bezienswaardigheid, alsmede de Grotte de Presque, Gouffre de Padirac en steden als Sarlat, Cahors (wijngebied)

http://www.france-voyage.com/frankrijk-foto-s/saint-cere-9835.htm

65 m2

Vloerdelen

Eetkamerstoelen (7)

20 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Vloerdelen

2e verdieping
18 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

2e verdieping
8 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Dekbedden (1)

2e verdieping

schuur

50 m2

Soort: Openlucht zwembad / Opbouw zwembad

  • Boerderij

  • 150 m2

  • Commode

  • Zon, zee & strand

  • Speeltoestel(len) (1)
  • Tuinstoel(en) (8)

700,-
700,-

Château Fabre Vieux

9,3