Vakantie tussen de zee en de vulkaan de Etna- Oost Sicilië, vlakbij Catania en Taormina. Genieten van het échte Sicilië, weg van de massa. Onze gezellige, smaakvolle holidaystudio Lemon Suite is geschikt voor levensgenieters en mensen die rust zoeken. Met gebruik van heerlijk zwembad. Veel privacy, schoon en relaxt!
Shortbreak al vanaf 3 nachten in het laagseizoen.
Holiday in nature and style
Casa Oliva Nera Sicilia is landelijk gelegen op de voet van de Etna,
vlakbij het barokstadje Acireale en op een half uurtje ten Noorden van het vliegveld van Catania. Casa Oliva Nera is een oase van rust in de campagna en staat voor kleinschalig, puur en persoonlijk. Wij verhuren Lemon Suite en gastenkamer Etna Room, beiden geschikt voor 2 volwassenen.
Acireale is een strategisch uitgangspunt om de Oostkust te ontdekken; Catania, Taormina, Siracusa, de Godfather dorpjes... De zee op een kwartiertje, lekker bakkertje en supermarkt op 3 minuten rijden.
Onthaasten tussen de citroen- en olijfbomen! De
Lemon Suite, holidaystudio van 35 m2 met keuken en
privé tuin, heeft een frisse, moderne uitstraling.
met eigen opgang, zonneterras met buiten tafel, parasol, zonnebedden, buiten douche, hangmat en BBQ! De open space heeft nieuwe meubels; de gele fauteuils als knipoog naar de citroenen in de tuin. De keuken is van alle gemakken voorzien; magnetron, 4 pits gas en een Nespresso-apparaat. Tevens gratis airco en 1 x schoonmaak per week!
Het zwembad met zicht op de Etna, ligt op steenworp afstand.
Zwemmen, zonnen, lezen in de schaduw van de olijfboom, vaak heeft u het rijk alleen! Sicilië ontdekken met onze tips voor leuke restaurantjes, lekkerste ijs, kleine dorpjes en de mooiste baaien. Hoogtepunt van uw vakantie de beklimming van de Etna! Te voet naar de krater of met de gids mee met de
Etna Jeeptour ! En als u geluk heeft de eruptie of lavastroom life bekijken vanuit onze tuin. Ook kunt u via ons leuke
wijnpoeverijen op de Etna boeken. Verder in de buurt
motorbootje of kano huren.
La Dolce Vita....Op aanvraag kunt u
ontbijten en romantisch
dineren met kaarslicht onder de olijfbomen of een hapje eten op uw eigen terras en zo de Siciliaanse keuken leren kennen. Alles met liefde en vers klaargemaakt door Siciliaanse kok Davide.
Casa Oliva Nera is:
- Gratis gebruik zwembad, privé tuin en gratis extra schoonmaak bij verblijf van 1 week
- Gemak: Breakfast en Diner op aanvraag
- Actie: Etna Jeeptour, Wijnproeverijen, Italiaanse les, bootje huren
- Gastvrijheid: service en tips door ons, Nederlandse eigenaresse en mijn Siciliaanse man
- Locale tips: om zo het échte Sicilie te ontdekken, nl infomatie, folders en boekjes liggen voor u klaar
Sicilia heeft elk seizoen iets anders te bieden:Voorjaar: alles in bloei, veel vogels, stille stranden, heerlijke temperatuur om rond te toeren!
De lange Zomer: is speciaal,
elke dag opstaan met een strak blauwe lucht, zwoele zomeravonden met vele sterren en krekels.
Nazomeren in september: stille stranden, warme zee en wijnfeesten op de Etna.
Zin gekregen? Boek dan nu "La dolce Vita a Casa Oliva Nera".
Lemon Suite vanaf 3 nachten, hoogseizoen 4 nachten. Open vanaf april t.m.sept, beschikbaarheid zie kalender.
Voor kort verblijf : romantische gastenkamer Etna Room. Beschikbaar vanaf mei t.m september vanaf 2 nachten, mail ons voor beschikbaarheid. Zie voor foto's en beste prijsgarantie : olivanerasicilia com
Vlieg rechtsteeks naar Catania met Transavia, Easyjet, KLM, Vueling vanaf Amsterdam, Ryanair vanaf Eindhoven of Weze. Een auto is een must, te huren via Sunnycars, Hertz, Europcar of Sicily by Car.
Ook kunnen wij een offerte opvragen bij ons locale autoverhuurbedrijf en zorgen wij voor de transfer van en naar het vliegveld.
U bent van harte welkom! Mail ons voor eventuele vragen en meer informatie
Arrivederci, Henriëtte en Davide
p.s. Wij organiseren ook zeilvakantie's rondom de Eolische eilanden en in onze zomertuin feestjes voor verjaardag, trouwerij, bedrijf, fotoshoot. Instagram: # casaolivanerasicilia