In het prachtige Münsterland, midden in de idyllische Baumberge, staat dit buitengewone Tiny House.
Het huis is gebouwd in 2025 en is daardoor weer als nieuw. Het is ideaal als weekend- en vakantiehuis voor één of twee personen en biedt een verbazingwekkende hoeveelheid opslagruimte en comfort op een oppervlakte van ongeveer 21 m² dankzij de goed doordachte indeling. Het Tiny House was van hout gemaakt van binnen en buiten. De binnenbekleding is gemaakt van licht espenhout. Verborgen lichtstrips aan het plafond, extra lichtbronnen in decoratieve vorm aan de muren.
De eetzaal bestaat uit twee bankjes en een opklaptafel. In slechts een paar eenvoudige stappen kan het worden omgetoverd tot een gezellige bank of een extra slaapruimte voor maximaal twee personen. Onder de banken bevinden zich twee grote opberglades.
Verder is er opbergruimte onder het matras in de slaapruimte.
De compacte keuken is uitgerust met een kookplaat (inductie), gootsteen, wandkasten, lades en een werkblad. Er is ook een smalle garderobe.
In de badkamer vind je een douche, toilet en wastafel met een onderkast, evenals een verlichte spiegel en een handdoekradiator.
Dit tiny house kan ook in de winter worden gebruikt. Het wordt verwarmd door twee elektrische radiatoren in de gang en één in de badkamer. De warmwatervoorziening wordt geleverd door een 50 liter ketel. De ramen en de deur zijn drievoudig beglazing.
Alle verbindingskosten zijn al betaald!
Het Tiny House bevindt zich in Ferienpark Holtmann in Billerbeck. De nieuwe huurovereenkomst wordt rechtstreeks met Gut Holtmann gesloten. De huur bedraagt 1223,10 € per jaar. Daarnaast zijn er de aanvullende kosten, die eenmaal per jaar worden gefactureerd.
Oorspronkelijke prijs: 60.000.00 €
Aankoopprijs: €42.900,00
Overname: verwacht eind augustus 2026, mogelijk eerder in consultatie
