Wegens emigratie nemen wij afscheid van onze verhuur accommodaties in Frankrijk. Het betreft 3 accommodaties in de Dordogne (2x chalet, 1x mobile home), en één accommodatie aan de Cote d' Azur (mobile home).
Zeer interessante investering: alle accommodaties staan op 4**** campings met volledige verhuurmogelijkheid binnen gehele seizoen. Jaarlijks zeer goed rendement haalbaar. Bij serieuze interesse cijfers inzichtelijk. Meer details sturen wij graag toe. Verkoop is bij voorkeur de gehele portefeuille, echter is aankoop van een losse accommodatie bespreekbaar. Deze mobile home was voor ons de meest recente aankoop met het idee verder uit te breiden op deze mooie camping. Onze toekomstplannen zijn inmiddels anders geworden dus is het bij één gebleven… De maatvoering, inrichting en buitenruimte is erg prettig. Zeker het terras is verrassend comfortabel.
Deze mobile home was voor ons de meest recente aankoop met het idee verder uit te breiden op deze mooie camping. Onze toekomstplannen zijn inmiddels anders geworden dus is het bij één gebleven… De maatvoering, inrichting en buitenruimte is erg prettig. Zeker het terras met buitenkeuken is verrassend comfortabel.
De woonkamer en keuken zijn sfeervol, waardoor de accommodatie een prettige uitstraling heeft gekregen. Technische probleem op dit moment is dat er een nieuwe douchebak geplaatst moet worden. Reparatie staat reeds ingepland bij handyman. Dankzij de ligging behoort ook deze accommodatie tot een aantrekkelijke plaats op Leï Suves.
De mobile home is ingericht voor vier personen en biedt alles wat nodig is voor een zorgeloze vakantie.
