Villa Maral heeft meerdere appartementen: 2 studio's (S3 en S4), 2 grote appartementen (A1 en A2) met elk 2 slaapkamers, een kleiner appartement (A5 )voor 2 volwassenen met 2 kinderen tot ca. 12 jaar) en een groot appartement (A6) op de bovenverdieping met 3 slaapkamers. Alle appartementen hebben airco, zijn modern ingericht en hebben uitstekende bedden! De drie grote appartementen A 1, A 2 en A 6, beschikken bovendien over een vaatwasser. Elke studio en appartement heeft een eigen, overdekt terras en een redelijke privacy. Appartement A 6 heeft een groot en erg koel terras over de volle breedte.
Er is ook een groot middenterras, deels overdekt tegen de zon, met een prachtig uitzicht op de zee en het vaste land. Dit terras is voor iedereen beschikbaar.
Het hier getoonde appartement is A 6 is een groot appartement met 3 slaapkamers en geschikt voor 5 personen. Voor het appartement is een groot overdekt terras over de volle breedte van het huis. Het is er heerlijk koel en je hebt van hier een prachtig uitzicht op de zee en het vasteland.
Er is Wifi (Starlink) aanwezig en ook een grote authentieke BBQ die voor iedereen beschikbaar is. Dit appartement heeft de beschikking over 3 airco's, 1 x in de living en in 2 slaapkamers.
Villa Maral ligt op 50 m van het water, via een weg naast het huis loop je er zo naar toe.
Er zijn verschillende stranden rondom. In het kleine dorpje zijn twee restaurants, twee ijssalons en een kleiner eethuisje. En natuurlijk ook een supermarkt.
In de zomermaanden is de temperatuur fantastisch, met in de middag bijna elke dag een verkoelende wind uit zee.
Brac is prima en goedkoop bereikbaar per vliegtuig vanuit Amsterdam of Rotterdam (Easyjet-Transavia) of vanuit Duitsland via Dusseldorf / Koln-Bonn/Dortmund/Frankfurt met Eurowings rechtstreeks op Split. Vandaar per ferry naar Supetar - Brac.
Povlja is rustig en authentiek, maar op korte afstand is er volop gelegenheid tot toeristisch vermaak. En over het hele eiland zijn interessante plekjes te vinden, goede restaurants en authentieke plaatsjes.
Een dagje winkelen in Makarska, Bol of de stad Split is geen probleem. Of een dagtocht per snelboot naar Dubrovnik of het eiland Korcula?
Liever naar een natuurpark Biokova tegen de hellingen achter Makarska?
Of raften in Omis op de rivier de Cetina of met de zipline over de rivier?
Het kan allemaal maar het zou ook kunnen dat u zo onder de indruk bent van Povlja en het eiland Brac dat u er de hele vakantie blijft!
En is dit niet het appartement van uw keuze, kijk dan eens naar onze andere appartementen.
TIP : combineer met ons appartement in Makarska, een drukke toeristen plaats met veel vertier! Eenvoudig en snel bereikbaar met de ferry ( 8 km rijden en 45 min. op de ferry)! Leuk om uw verblijf te splitsen in een drukker en rustiger deel!
