Sommige plekken vragen er gewoon om dat je even helemaal niets hoeft. Boshuisje C20 is zo’n plek. Verscholen tussen de bomen aan de rand van Bospark Garderen vind je een comfortabel huisje voor maximaal 4 personen, midden in het groen van de Veluwe.
De dag beginnen met een wandeling door het bos, de fiets pakken voor een mooie route of eropuit naar één van de vele leuke plekken in de omgeving. In de herfst kleuren de bossen prachtig en is het heerlijk om na een dag buiten weer thuis te komen in een warm en comfortabel huisje.
Garderen, Putten en Ermelo liggen dichtbij en ook voor een dagje uit is er genoeg te ontdekken. Denk aan de zandsculpturen, het Kröller-Müller Museum of gewoon een gezellig dorpje en een goede kop koffie.
Als gast van Boshuisje C20 kun je bovendien gebruikmaken van verschillende faciliteiten van Hotel De Werelt, waaronder het buitenzwembad ( in de zomermaanden), restaurant, bar, fitness en fietsverhuur.
Een week, midweek, weekend of gewoon een paar dagen ertussenuit. Even de Veluwe in en de rest komt vanzelf.
🌲 Knus 4-persoons boshuisje (C20) op de Veluwe – Bospark Gardere
Welkom in ons sfeervolle stenen vakantiehuisje (geschakeld, 2-onder-1-kap) op Bospark Garderen, midden in het groen en direct aan de rand van de Veluwe. Hier geniet je van rust, ruimte en natuur — met wandel- en fietsroutes die letterlijk bij de voordeur beginnen.
🏡 Over het huisje
Ons huisje is volledig ingericht voor 4 personen en ligt rustig aan de bosrand, met veel privacy en een vrij uitzicht. Binnen vind je een gezellige woonkamer met open keuken, twee comfortabele slaapkamers met boxsprings en een nette badkamer. Alles is met zorg ingericht in frisse, warme kleuren voor een ontspannen sfeer.
☀️ Buitenleven
Op het terras met tuinmeubilair is het heerlijk ontbijten of ontspannen met een boek terwijl je de vogels hoort fluiten. Bij minder weer op het overdekte terras, bij mooi weer op het terrasje in de tuin.
☕ Extra’s en comfort
De keuken is compleet uitgerust met o.a. gasfornuis, vaatwasser, klein oventje, magnetron en vier koffieapparaten: filter, Senseo, Nespresso en Dolce Gusto. Er is zelfs een melkopschuimer en waterkoker aanwezig.
Verder beschik je over gratis wifi en parkeergelegenheid direct bij het huisje.
🏊♀️ Faciliteiten & Hotel De Werelt
Bij aankomst check je in bij hotel De Werelt, dat direct naast Bospark Garderen ligt. Gasten van het park kunnen (tegen betaling) gebruikmaken van diverse hotelvoorzieningen zoals:
• Wellnessfaciliteiten
• Fietsverhuur
• Heerlijk ontbijtbuffet (te reserveren bij de receptie)
In de zomermaanden is het gebruik van het verwarmde buitenzwembad gratis voor gasten van Bospark Garderen — een fijne afkoeling na een dag in de natuur!
🪶 Praktische informatie
• Geschikt voor maximaal 4 personen (ideaal voor 2)
• 2 slaapkamers met boxsprings (4x 1-persoonsbed)
• Compleet ingerichte keuken
• Terras met tuinset
• Gratis wifi en parkeergelegenheid
• Huisdieren niet toegestaan
🧺 Linnengoed via hotel
Bij het boeken kun je zelf kiezen of je linnengoed meeneemt of huurt:
• Lakenpakket €14,50 p.p.
• Handdoekenpakket €10,00
• Keukenpakket €6,50 per set
🌿 Waarom kiezen voor Boshuisje C20?
✓ Rustige ligging aan de rand van het bos
✓ Sfeervol, schoon en compleet ingericht
✓ Direct toegang tot prachtige wandel- en fietsroutes
✓ Luxe van hotelvoorzieningen gecombineerd met de vrijheid van een natuurhuisje
💚 Een plek om te onthaasten, midden in de natuur van de Veluwe.
Boshuisje C20 heet je van harte welkom!
