Vakantiehuis


Geniet jij straks 's morgens van een heerlijk kop koffie op één van de terrassen bij het vakantiehuis in het zonnige zuiden van Karinthië? Je kinderen spelen heerlijk samen met de nieuwe vriendjes die ze hebben ontmoet, samen zijn ze aan het voetballen in de grote open achtertuin. Jij geniet samen van het uitzicht op de bergen aan de voor- of achterkant van het huis en denkt terug aan de actieve dag die jullie hebben gehad. Vandaag was het het klimbos, de kinderen vonden het prachtig. Morgen gaan jullie zwemmen, heerlijk in één van de warme meren. Overmorgen gaan jullie de wandeling maken naar het Dreiländereck... 

Straks duikt je partner de keuken in om een heerlijke maaltijd te bereiden en je steekt de barbecue alvast aan voor een gezellige, lange avond. Als de kinderen op bed liggen, genieten jullie van het uitzicht met kaarsjes en Oostenrijkse lekkernijen op tafel. 

Het hele jaar door vakantie vieren en genieten van de steeds wisselende uitzichten op het prachtige gebergte. Tel daar het goede klimaat van Karinthië bij op, een heel fijn huis en je hebt alle ingrediënten voor een topvakantie. 

Karinthië Vakantie Villa is een huis met drie verdiepingen, helemaal voor jezelf. Het is een twee onder één kap. Beneden aan de berg is Arnoldstein, waar je de bakker, drie supermarkten, meerdere restaurants en winkeltjes vindt. 

Via de hal kom je in de keuken, lekker modern met veel opbergruimte, een inductiekookplaat, een grote koel-vriescombinatie. En zo fijn; er is een rij extra kasten waar je al je boodschappen in kwijt kunt, zo heerlijk opgeruimd. 

De woonkamer heeft openslaande deuren naar het terras aan de tuinkant, je stapt zo buiten en door de ramen zie je de kinderen die buiten aan het spelen zijn. De schommelstoel is om heerlijk in weg te kruipen met een boek of de Ipad. Is het weer wat minder? Dan kun je het houtkacheltje aansteken, gezellig met een knisperend vuurtje, wijntje erbij en je favoriete serie bingen. 

Ben je meer van de spelletjes? Onder de open trap vind je een kast gevuld met diverse boeken, veel spelletjes en informatie over het gebied in een map. 

Via de trap kom je op de 1e verdieping. Hier vind je de blauwe slaapkamer met twee eenvoudige boxsprings en een comfortabele leunstoel. Het bed is om te vormen tot een tweepersoonsbed of twee losse eenpersoonsbedden. Altijd makkelijk als je kinderen wel in dezelfde kamer willen slapen. En wil iemand zich even terugtrekken en bv gamen of knutselen, dan heb je een losse tafel waar ze heerlijk aan kunnen zitten. 

De badkamer is apart van deze kamer. De badkamer is voorzien van een douche met waterbesparende douchekop, waterbesparend toilet en wastafel met kastje. 

Aan de linkerkant vind je de slaapkamer met een tweepersoonsbed, een open badkamer met royaal bad (1.78 lang!), wc en wastafel. De boxspringbedden kun je aan elkaar schuiven of los van elkaar plaatsen. Deze kamer heeft openslaande deuren naar het ruime balkon. 's Morgens gooi je je deuren open en geniet je van het uitzicht op de bergen vanaf het balkon. Ook het wasrek kun je hier makkelijk kwijt, heerlijk de schone was wapperend in de wind. 

Via een steile trap kom je op de slaapzolder. Hier staan 3 boxspringbedden, voorzien van ieder hun eigen bedlampje en een kast voor de kleding. Voor kleine kinderen zou ik de zolder niet aanraden maar oudere kinderen kunnen hier een heerlijk eigen plek van maken. Het is een knusse zolder met heel veel hout. 

Alle bedden zijn voorzien van minimaal 2 kussens, 2 soorten dekbedden (winter en zomer) en een fleecedekentje. Het beddengoed, dat je kunt huren, is wit en hier zit ook het onderlaken bij. Neem je je eigen beddengoed mee, hou er dan rekening mee dat de kussens afwijkende maten hebben. 

Op de begane grond is het 3e toilet en een was-droogcombinatie. Het huis is aardgasvrij en goed geïsoleerd, voorzien van rolluiken. De rolluiken zijn ook in de zomer handig om de hitte van Karinthië buiten te houden en de koelte binnen. De wasmachine heeft een normaal formaat en ook een snelprogramma. We hebben twee wasrekken in het huis om alles lekker uit te hangen. Handig voor de kleine wasjes. 

Via de carport loop je naar de barrelsauna, met privacy op het moment dat je de sauna uitloopt. We hebben twee badjassen standaard in de kast liggen. 

Naast de barrelsauna staat de schuur met opbergplek voor je eigen mountaine bike.  Daar bevindt zich het 2e terras met uitzicht op het drielandenpunt. Hier staat een eettafel met acht stoelen en een parasol. De open tuin staat in verbinding met de tuinen van 192 en 191. In de schuur vind je ook buitenspeelgoed. In de tuin is een trampoline. 

Het huis is geschikt voor één tot maximaal zeven personen. Het huis is gebouwd in 2020-2021. Het beheer is in handen van een lokale ondernemer, die ook een Stube heeft aan de piste. 


Jouw verhuurder, Mirjam Fondse-Fischer

Krijgt gemiddeld een 9,0
Geverifieerde verhuurder
Samen met mijn man ben ik de eigenaar van deze leuke vakantiewoning in Oostenrijk. Een losse opmerking van mijn man dat het hem zo leuk leek om een eigen huis in Oostenrijk te hebben, resulteerde in deze nieuwbouw woning in Karinthië.

We worden er elke keer weer ontzettend blij van als we er zelf zijn met onze zoon en dochter. We hebben nog een hele bucketlist met dingen die we willen gaan doen en activiteiten die we willen ondernemen in dit mooie stukje Oostenrijk vanuit ons huis.

Prijzen & reserveren

Last minute

Binnen 6 weken op vakantie? Dan profiteer je van last minute korting!

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie
  • 1 Korting

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Annuleringen:
• Annuleringen moeten worden gedaan per mail 
• De kosten bij annulering:
o tot 42 dagen voor de eerste dag verhuur: 30% van de hoofdsom, wat overeenkomt met de aanbetaling.
o vanaf 42 dagen voor de eerste dag verhuur: 100% van de hoofdsom.
o No show: 100% van de hoofdsom.
• In afwijking van bovenstaande kan Karinthië Vakantie Villa de kosten tot max. de aanbetaling terugstorten als er nieuwe huurders voor de betreffende periode worden gevonden, voor dezelfde huurprijs.
• Indien de huurder zelf een andere huurder vindt, zal deze op dezelfde voorwaarden door Karinthië Vakantie Villa worden geaccepteerd, tegen betaling van administratiekosten van € 50,- door de huurder aan Karinthië Vakantie Villa.
• In geval van zaken die de verhuur geheel of gedeeltelijk onmogelijk maken, zoals natuurlijke of politieke rampen, epidemieën, stakingen, enz., dan kan Karinthië Vakantie Villa de huurovereenkomst annuleren. In dit geval krijgt de huurder de hoofdsom teruggestort, minus administratiekosten van € 50,-.


Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
zo 15-jun-2025
tot
zo 14-sep-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1270,00
Midweek -
Nacht € 212,00
Weekend -
van
zo 14-sep-2025
tot
za 11-okt-2025
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 805,00
Midweek € 460,00
Nacht € 115,00
Weekend € 345,00
van
za 11-okt-2025
tot
zo 26-okt-2025
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 1270,00
Midweek € 848,00
Nacht € 212,00
Weekend € 636,00
van
zo 26-okt-2025
tot
vr 19-dec-2025
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 805,00
Midweek € 460,00
Nacht € 115,00
Weekend € 345,00
van
vr 19-dec-2025
tot
zo 04-jan-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1498,00
Midweek -
Nacht € 214,00
Weekend -
van
zo 04-jan-2026
tot
vr 13-feb-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 840,00
Midweek € 480,00
Nacht € 120,00
Weekend € 360,00
van
vr 13-feb-2026
tot
zo 01-mrt-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1470,00
Midweek -
Nacht € 210,00
Weekend -
van
zo 01-mrt-2026
tot
vr 24-apr-2026
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 840,00
Midweek € 480,00
Nacht € 120,00
Weekend € 360,00
van
vr 24-apr-2026
tot
zo 03-mei-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1470,00
Midweek -
Nacht € 210,00
Weekend -
van
zo 03-mei-2026
tot
za 27-jun-2026
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 840,00
Midweek € 480,00
Nacht € 120,00
Weekend € 360,00
van
za 27-jun-2026
tot
zo 30-aug-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1470,00
Midweek -
Nacht € 210,00
Weekend -
van
zo 30-aug-2026
tot
zo 13-sep-2026
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 1470,00
Midweek € 840,00
Nacht € 210,00
Weekend € 630,00

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Badlinnen
€ 12,00
Per persoon
Betalen bij boeking | optioneel
Borgsom
€ 300,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Elektra
€ 0,30
Per item
Wordt verrekend met de borg.
Linnengoed
€ 12,00
Per persoon
Betalen bij boeking | optioneel
Sauna
€ 0,00
Per verblijf
Inbegrepen in prijs
Toeristenbelasting vanaf 18 jaar
€ 2,70
Per persoon per nacht
Ter plaatse betalen | verplicht

Huisregels

  • Inchecken: 16:00 - 20:00
    Uitchecken: 10:00
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Roken niet toegestaan
  • Stiltetijden: 23:00 - 07:00
  • Feesten en evenementen niet toegestaan
  • Kinderen toegestaan
  • Bezoek in overleg
  • Commerciële fotografie in overleg
  • Er is buitenmeubilair en binnenmeubilair. Je mag het binnen meubilair dan ook binnen houden en het buiten meubilair buiten.
  • Buiten staan drie vuilnisbakken voor het gescheiden afval. Glaswerk kan naar de glasbak op de grote parking.
  • Geniet van het huis en de omgeving. Zorg voor het huis alsof het even van jou is, wees een goede huurder.
  • Van te voren ontvang je alle gegevens voor het ophalen van de sleutel en nog meer praktische tips.

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

Op zo'n 20 minuten rijden van het huis vind je het skigebied Gerlitzen. Het heeft: 51,9 km piste en 14,9 km skiroute om te skiën en te snowboarden. De wintersporters hebben de beschikking over in totaal 21 liften. Dit wintersportgebied ligt op een hoogte van 1.000 tot 1.911 m. De meeste pistes zijn rood, een enkele is blauw en een aantal zijn er zwart. Begin december gaan de liften open en die draaien tot april. De eerste lift is om 8.15 uur en de laatste lift gaat om 16.30 uur. Eenmaal boven heb je een prachtig uitzicht over het dal en de omgeving.
Op 40 minuten rijden van het huis ligt het skigebied Nassfeld. Een familievriendelijk uitgebreid skigebied waar je veel activiteiten kunt ondernemen.

Gezinsvriendelijke pistes, grote oefengebieden en leuke skicursussen om lekker te ravotten en plezier te hebben. 24 hutten en "ristoranti" om even te pauzeren en je batterijen op te laden – met een stevige Karinthische Brettljause of met een ovenverse gezinspizza. En wat nog meer? Er zijn aantrekkelijke gezinsprijzen, zeker in vergelijking met Tirol.

Behalve skiën, snowboarden en les krijgen kun je er nog veel meer. Denk aan rodelen, sneeuwwandelingen maken, touren, schaatsen op natuurijs, cross country en langlaufen. Ook kun je er een rondrit maken met paarden voor een slee. Het is even rijden maar dan krijg je ook behoorlijk wat. Er is een grote parking vlakbij de grote lift naar het skigebied. De laatste keer dat wij er waren, was er ook een elektrische laadpaal voor je auto.

Sinds juli 2024 is de lift naar het kleine skigebied naast het huis (het Dreiländereck) tot nader order gesloten. Het skigebied naast het huis is daarom niet beschikbaar maar op rij afstand zijn er nog diverse mooie skigebieden te vinden waar je heerlijk kunt genieten van je wintersport!
Klagenfurt is een mooie, oude stad in de buurt van Seltschach 193. In het oude centrum zijn diverse eetgelegenheden. Aanraders zijn het cultuurfestival en de Kirchtagen. Op de website van o.a. Karinthië Vakantie Villa vind je diverse evenementen.
Villach is een grotere plaats in de buurt van Karinthië Vakantie Villa, het is zo'n 20 minuten rijden. In Villach vind je de oude kern met diverse winkeltjes en eetgelegenheden. Verder heeft Villach een grote shoppingmall met winkels als H&M, Blue Tomato, Müller, Interspar maar ook een winkel voor de authentieke klederdracht. Er is een groot cultuurfestival en de Kirchtagen zijn hét grote evenement van de regio.

Hier heb je een mooi overzicht over het Gailtal met de diverse bergtoppen. In de bergen kun je wandelen, hiken, klimmen, mountaine biken, gewoon fietsen, in het klimbos klimmen, zwemmen in een van de vele meren, genieten en vakantie vieren.
Afgelopen winter hadden we een leuk stel in ons huis met jonge, nog niet schoolgaande kinderen. Ze genoten nog van het vrije leven voordat de leerplicht inging.

Heb jij behoefte om buiten het hoogseizoen om het huis voor langere tijd te huren? Omdat:
* je een boek wil schrijven,
* je een digitale Nomad bent,
* je toe bent aan een andere, minder hectische omgeving voor een paar maanden,
* je jezelf wil opladen en een sabbatical hebt,
* je graag een paar maanden in het buitenland wilt wonen,
* of wat je dan maar wil.

Neem gerust contact met ons op als jij in een fijn huis wil wonen dat van alle gemakken is voorzien en waar je prima voor langere tijd kunt verblijven. Dan mag je ook de plantjes verzorgen en zorgen wij dat er volop planten in het huis zijn.
In de zomer van 2025 is de bergbaan naar het Dreiländereck weer geopend. Er komt een extra attractie op de berg voor alle bezoekers. Wat het precies wordt, is nog niet bekend maar de nieuwe eigenaar heeft grote plannen met het gebied.

Plattegrond


Indeling

Woonkamer
Begane grond
31 m2

Natuursteen

Eethoek / Eettafel

Eetkamerstoelen (3)

Slaapkamer 1
1e verdieping
13 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Laminaat

Slaapkamer 2
1e verdieping
11 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Laminaat

Slaapkamer 3
3e verdieping
14 m2

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Badkamer 1
1e verdieping
5 m2

Toilet

Douche (1)

Ligbad

Badkamer 2
1e verdieping
3 m2

Toilet

Douche (1)

Wastafel (1)

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Inductie (4 Kookzones/branders)

Afzuigkap


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Vakantiehuis

Energielabel

  • A

Woonoppervlakte

  • 100 m2

Sport & recreatie

  • Bergsport
  • Fietsen
  • Mountainbiken
  • Wandelen
  • Wintersport

Populaire thema's

  • Budget
  • Kindvriendelijk
  • Lange termijn verhuur
  • Luxe accommodatie
  • Overwinteren
  • In de natuur

Wellness

  • Sauna

Verwarming

  • Vloerverwarming
  • Houtkachel
  • Boiler

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Radio
  • Wifi
  • Internetaansluiting

Buitenvoorzieningen

  • Balkon
  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Carport
  • Ligstoel(en) (2)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en) (2)
  • Privé oprit
  • Speeltoestel(len) (1)
  • Terras (2)
  • Tuin
  • Tuinhuis
  • Tuinstoel(en) (8)
  • Tuintafel(s) (1)
  • Slee (1)
  • Schuur

Privacy

  • Van buiten zichtbaar

Faciliteiten

  • Strijkplank / strijkijzer
  • Stofzuiger
  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Hal
  • Berging
  • Apart toilet (1)

Linnengoed

  • Badjassen (5)
  • Bedlinnen
  • Handdoeken (2)
  • Keukenlinnen

Kinderen

  • Kinderspeelgoed
  • Kinderstoel (1)
  • Traphekjes
  • Campingbed (1)

Games & entertainment

  • (Bord)spellen
  • (Strip)boeken
  • Trampoline

Wintersport

  • Piste 50km of minder
  • Hoogte 1000m - 2000m


€ 805,-
per week v.a.
€ 805,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Je boekt direct bij de verhuurder
  • Trustpilot 15.000+ reviews: 4,8
Je betaalt veilig online

Anderen bekeken ook:

Ferienhaus Glück Auf 1, Hottub, Pool

9,1
Weekprijs v.a. Per nacht € 82,- Weekprijs v.a. € 574,-

Chalet FrieLinde 2 tot 11 personen

9,1
Weekprijs v.a. Per nacht € 211,- Weekprijs v.a. € 1.480,-