Appartement

VTMA/MA 56334

Costa Brisas


Residentie “Las Brisas” is gelegen aan de Costa del sol op een heuvel op slechts 200m van de zee. Het domein is voorzien van een prachtig aangelegde tuin met tropische planten en palmbomen. In het midden ligt er een groot zwembad met kinderbad voorzien van picknickbanken, toiletten, een speeltuin voor de kinderen en voor de sportievelingen onder ons is er een padelveld aanwezig. (raketten en ballen liggen in het appartement)
Het domein is ook volledig afgesloten, dus heel veilig voor kinderen. Het appartement is gelegen op de eerste verdieping maar al zijn we op een heuvel gelegen  het staat gelijk met het straatniveau. Het appartement heeft uitzicht op het zwembad wat fijn is om de kinderen in het oog te houden.
Alles is dus gelijkvloers wat heel praktisch is.
Het appartement is voorzien van alle luxe u kan zorgeloos genieten van uw vakantie! Er is overal airco/verwarming, alle ramen zijn voorzien van rolluiken en horren.
We zijn erg content met onze buitenterrassen. Het benedenterras dat overal op uitkomt van 2x10m en ons dakterras van 4x10m met buitendouche, ligbedden, en onze overdekte lounge waar u uren kan genieten van het prachtige zee-en bergzicht! Uw auto kan u langs de straatkant parkeren.
De residentie is gelegen in alle rust maar slechts op enkele minuten rijden van de drukte.

De verhuurder, Joan Jonckers

Advertentie online sinds juli 2022

Bekijk het volledige profiel
Wij Joop &Joannie allebei bezige bijtjes die nooit stilzitten, veel aan het werken zijn, maar als we vrije tijd hebben, enkel nog willen genieten van het leven! Dit is voor ons de perfecte plek hiervoor. Een rustige omgeving, een zalig appartement dat alles te bieden heeft, maar als we wat drukte en beleving willen, zijn we ook op korte afstand waar we willen zijn.Wij hopen dat u er net zo van kan genieten als wij en er mooie herinneringen kan maken. Wij wensen u een geweldige tijd in Andalusie!

Je betaalt veilig online

Bij deze verhuurder kun je veilig online betalen. Lees meer over betalingen

Veilig betalen met: iDEALVeilig betalen met: MastercardVeilig betalen met: VisaVeilig betalen met: Bancontact Veilig betalen met: Giropay Veilig betalen met: MyBank Veilig betalen met: Sofort Banking

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de groene button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Toelichting op de prijzen

De huurprijs is exclusief schoonmaak , textiel pakket , stroomverbruik.
Het textiel pakket is € 10,00 p.p.per boeking.
het  gebruik van stroom ( airco ) is 0.30 cent per kilowatt .
wat u verbruikt betaald u.
De schoonmaak is €100
Bovengenoemde kosten worden verrekend met de borg .

Huurprijs extra dag bijboeken van  01/06 tot 30/09 2023 is €115
Huurprijs extra dag bijboeken van  01/10 tot 31/12/2023 is €100


Als u 2 weken boekt in de periode 18/03/2023 tot 31/05 ontvangt u € 50,00 korting.
Als u 2 weken boekt in de periode 01/06/2023 tot 30/09 ontvangt u € 50,00 korting
Als u 2 weken boekt in de periode 01/10/2023 tot 31/12 ontvangt u € 50,00 korting
Als u 3 weken boekt in de periode 01/06/2023 tot 30/09 ontvangt u €150,00 korting.

Voor overwintering gelden andere tarieven.








Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
wo 31-mei-2023
tot
za 30-sep-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 850,00
Midweek -
Nacht € 121,00
Weekend -
van
za 30-sep-2023
tot
zo 31-dec-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 750,00
Midweek -
Nacht € 107,00
Weekend -
van
zo 31-dec-2023
tot
vr 31-mei-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 650,00
Midweek -
Nacht € 93,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Bedlinnen
€ 10,00
Per persoon
Betalen bij boeking | verplicht
Borgsom
€ 400,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Energiekosten
€ -
Naar verbruik
Wordt verrekend met de borg.
Schoonmaak
€ 100,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht

Locatie & tips

Tips van de verhuurder


Ga je vanuit het appartement richting Nerja, zeker de moeite, want de eerste badplaats op slechts 5 min dat je tegenkomt is Torre Del Mar. Zeer toeristische badplaats waar altijd iets te beleven is. Vele winkels, grote boulevard, massa restaurants en in de zomer kermis + vele avondkraampjes. Op donderdag is daar een hele grote markt, zeker doen! Verderop kom je Caleta de Vélez tegen, daar is op zaterdag ook een heel tof marktje aanwezig met veel plaatselijke ingrediënten te verkrijgen. Dan passeren we Algarrobo met een hele gezellige boulevard. Iets verderop Torrox Costa, waar zich op maandag een hele gezellige markt bevind, maar waar je zeker bij de Braziliaan moet gaan eten (vleesspitten a volonté voor een spotprijs met sla, rijst en sausjes erbij, niet te missen! Een aantal km verderop kom je dan aan in Nerja...: Shopparadijs met doolhofachtige straatjes, op dinsdag gewone markt, op zondag de rommelmarkt... Wat je daar zeker moet doen is Paella gaan eten op het “Burriana strand” a volonté voor een spotprijsje. Zeer populair in Nerja zijn “de grotten van Nerja” en natuurlijk het “Balcon d’Europe”. Afstand van appartement tot Nerja is ongeveer 25 km. Links van Torre Del Mar is Vélez Malaga gelegen. Daar heb je een groot shopping Centrum “El Ingenio” genaamd. Daar is boven een gigantische pastabar waar je a volonté gedurende 4 u lang kan eten & drinken aan een prijsje van ongeveer 11€/pp.
Tegenover het shoppingcenter is er ook een waterpretpark gelegen: “Aquavelis”, ideaal om eens met de kinderen te doen.
Verder heb je zoveel verschillende prachtige bergdorpjes, die zeker de moeite zijn om eens te bezoeken...vb. “Frigiliana” uitgeroepen tot mooiste bergdorp van de streek!
Het makkelijke is dat je altijd kan kiezen of je via autostrade gaat (is snelste) of je ervoor kiest om het gezelliger te houden via de N340 (langs de kust).
Of met de fiets...Je kan dan van boulevard naar boulevard fietsen...heel tof om te doen! Of voor de sportievelingen onder ons: met de mountainbike de bergen in!
Het enige wat je zeker nodig hebt is een auto...
De Caminito del Ray is een prachtige wandelroute liggend in El Chorro reserveren is noodzakelijk.
Malaga is de hoofdstad waar veel te zien is .
Musea , prachtige winkelstraten , kathedralen en mooie oude winkelstraten waar je heerlijk in rond kan slenteren van terras naar terras .
Een grote haven met een mooie boulevard met ook veel winkels en terrasjes .
Je kan er fietsen huren en elektrische
steps .

Indeling

Woonkamer
Begane grond
30 m2

Natuursteen

Airconditioning

Eethoek / Eettafel

Slaapkamer 1
Begane grond
20 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Natuursteen

Slaapkamer 2
Begane grond
20 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Natuursteen

Dekbedden (1)

Badkamer 1
Begane grond
15 m2

Bidet

Toilet

Douche (1)

Badkamer 2
Begane grond
15 m2

Bidet

Toilet

Douche (1)

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Appartement

Energielabel

  • C

Woonoppervlakte

  • 100 m2

Kinderen

  • Kinderbed (1)
  • Kinderstoel (1)
  • Campingbed (1)

Sport & recreatie

  • Bergsport
  • Paardrijden
  • Wandelen
  • Watersport
  • Zeilen

Populaire thema's

  • Luxe accommodatie
  • Winkelen
  • Zon, zee & strand

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Wifi
  • Televisiescherm in cm: (100)

Buitenvoorzieningen

  • Balkon
  • Buitenverlichting
  • Grillplaat
  • Ligstoel(en) (4)
  • Parasol(s)
  • Speeltoestel(len) (1)
  • Tennisbaan bij woning
  • Terras (2)
  • Dakterras
  • Loungeset
  • Schuur
  • Tuin volledig omheind

Privacy

  • Van buiten zichtbaar

Faciliteiten

  • Wasmachine
  • Hal
  • Accommodatie op verdieping: (1)
  • Huisdier niet toegestaan

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken (8)
  • Keukenlinnen
  • Linnen voor kinderbed

Mindervaliden

  • Geen drempels
  • Gelijkvloers

Games & entertainment

  • (Bord)spellen

Verwarming

  • Airconditioning

Wellness

  • Massagedouche


€ 850,-
per week v.a.
€ 850,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Gebruik onze service gratis!
  • Je boekt direct bij de eigenaar
Je betaalt veilig online

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder