Onze charmante casita is de ideale plek voor een romantisch verblijf met z’n tweeën en een paradijs voor natuurliefhebbers, wandelaars en mountainbikers. De accommodatie voor 2 personen biedt een knusse woon- en leefruimte, een volledig uitgeruste keuken en een moderne doucheruimte, zodat je je meteen thuis voelt en van alle gemakken bent voorzien.
Buiten nodigt het ruime privéterras uit om te genieten van het adembenemende uitzicht op de bergen en de Middellandse Zee. Ontspan, lees een boek of geniet van een glas wijn bij zonsondergang terwijl je wegdroomt bij het schitterende landschap.
Hier komen comfort, privacy, natuur en actieve ontspanning samen, waardoor de casita de perfecte uitvalsbasis is voor een onvergetelijk verblijf in het hart van Andalusië.
Ook samen te boeken met de Casa
Deze Casita kan worden gecombineerd met onze Casa op hetzelfde terrein (beide via Micazu te boeken). Samen bieden de accommodaties plaats aan maximaal 8 personen. Ideaal voor families of vriendengroepen die samen willen reizen met behoud van privacy. Bij een gecombineerde boeking kunnen gasten ook gebruikmaken van het privézwembad en de buitenfaciliteiten van de Casa. Neem contact op voor de mogelijkheden.
