Terug naar zoekresultaten
2

Villa

El Sueño Blanco

  • 2-6 personen

  • 3 slaapkamers

  • 2 badkamers

  • Huisdieren niet toegestaan


El Sueño Blanco is een luxe villa, gelegen in een woonwijk op de Monte los Almendros (Berg van de Amandelen) in Salobreña op een uur rijden van Malaga.

Er is een systeem geïnstalleerd om het zwembadwater op te warmen (gedurende het hele jaar!). Het huis is gelegen in een rustige straat (doodlopende straat) en biedt een ideale kalme plek om te ontspannen en te genieten van vakantie.

Heel bijzonder voor een woning op de Monte is het feit dat de gehele woonruimte op één niveau is gesitueerd, wat handig is voor ouderen.

In 2017 is er op het boventerras een extra privé appartement bijgebouwd welke niet verhuurd wordt.

Op hetzelfde niveau als het terras kan je het verwarmde overloopzwembad van 12 m en een tropische tuin vinden. In het zwembad heb je echt de indruk in zee te zwemmen. Er zit geen chloor in het water. De desinfectie gebeurt met zout electrolyse .

Vanaf de brede (gedeeltelijk overdekte) terrassen op het zuiden kijkt u uit over de oude stad van Salobreña en het Moorse kasteel en krijgt u een spectaculair uitzicht op de Middellandse Zee, de heuvels van de Alpujarras (uitlopers van de Sierra Nevada) en het strand van Salobreña.

Buitenmeubilair, barbecue (gasbarbecue) in de buitenkeuken met tafel en stoelen zal het gemakkelijker maken om zich aan te passen aan de zuidelijke manier van leven.

Achter de keuken is een klein terras met een hangmat van waaruit u een eigen rotszicht heeft.

Een ander terras bevindt zich een niveau onder het hoofdterras, met een pooltafel en bananenbomen in de zijtuin.

Aan het einde van de straat waarin het huis staat kijkt u uit op de bergen van de Sierra Nevada die van november tot mei vaak nog met sneeuw bedekt zijn.

In het winterseizoen kan men op minder dan een uur rijden skiën in de bergen, waardoor deze rustige locatie uitzonderlijk is in de wereld: 's ochtends skiën en 's middags calamares eten op het strand!

De witte kleur overheersend in de afwerking van het interieur en de buitenkant. De eigenaresse was zelf verantwoordelijk voor de inrichting en creëerde een oase van schoonheid.

Vanuit elke kamer kan men onder de indruk zijn van de blauwe zee en het uitzicht op de lucht.

De villa is niet geschikt voor kinderen onder de 16 jaar en huisdieren zijn niet toegestaan.

De moderne keuken is voorzien van een Amerikaanse koelkast (Siemens), kookeiland met inductiekookplaat, oven, magnetron, wijnkoeler 12 B, Nespresso koffiezetapparaat, wasmachine en heeft een ingebouwd audiosysteem + Smart TV.

De grote woon- en eetkamer met wit lederen salon, heeft hoge plafonds (6m) en op warmere zomerdagen kan er een verkoelend briesje worden gemaakt door kleine ramen van de binnenpatio te openen, die uitzicht bieden op een grote cactusboom.

Het huis is voorzien van alle hedendaagse voorzieningen zoals airco verwarming/koeling in de keuken, woon- en eetkamer en de drie slaapkamers. Er is een op afstand bedienbare gashaard voor de koelere winteravonden in het  salon. Je kan luisteren naar een surround Hifi Sonos-systeem waarmee je muziek van over de hele wereld kunt horen, maar ook naar je eigen gestreamde muziek vanaf je mobiel (de app is te downloaden van de site: (*GEGEVENS AFGESCHERMD*) /).

Een satelliet-tv met HD-OLED-curved -TV is beschikbaar, en WIFI-internettoegang via glasvezel (ook met internet-tv).

Achter het huis ligt een tropische cactustuin tussen de rotsen.

De villa is bereikbaar met de auto en een garage voor twee auto's kan worden gebruikt evenals een parkeerplaats nabij de tuin. In de garage is een oplaadpunt 3-fase 400 V voor een elektrische auto (Mennekens type 2).

Onze huurders hebben ook toegang tot een nieuw aangelegd petanqueveld en padelterrein en een tennisveld , minivoetbal , communitypool en baskettrainingveld.

lle slaapkamers hebben ingebouwde kasten en grote tweepersoonsbedden, waarvan er twee als aparte bedden kunnen worden opgemaakt. Er zijn lees-leds aan elke kant van de bedden. Matrassen en bedlinnen zijn van topkwaliteit. Elk van deze kamers biedt een weids uitzicht op de zee.

De master bedroom met en-suite badkamer is voorzien van een ruim tweepersoons ligbad, toilet, inloopdouche en twee wastafels. Het heeft uitzicht op een tweede ingebouwde patio.

In de buurt van de gang naar de slaapkamers bevindt zich nog een toilet en een badkamer met twee wastafels en inloopdouche. In beide badkamers zijn haardrogers aanwezig.

In alle slaapkamers is er een Smart TV aanwezig, USB aansluitpoorten voor elektronische apparatuur en een bureautafel. In de master bedroom is er ook een minibar.

Inbegrepen in de prijs

  • Schoonmaak na verblijf
  • Onderhoud van tuin en zwembad
  • Beddengoed en badhanddoeken
  • Toeristeninformatie
  • Verrassing op de eerste dag


Jouw verhuurder

Bij Micazu sinds mei 2026

Geverifieerde verhuurder
Ik verhuur , samen met mijn man , dit huis ,enkel in de zomermaanden .
Wij zijn net gepensionneerd en houden van sport , mountainbiking , hiking ,skiën en recentelijk ook padel .
We houden van het klimaat dat vaak iets milder is dan aan de rest van de costa de Sol .
Bovendien heerst er in het dorp Salobreña nog de autentieke Spaanse sfeer en is het er minder druk in de zomer.

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
 Maximaal verblijf 14 nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

In het hoogseizoen ( zomer ) wordt er dit jaar verhuurd tot en met 12 september : minimale verhuurperiode is 1 week 

de prijs per week is 3700 €

Voor 2 weken is dit 6400 €

Verhuurder brengt de volgende bedragen in rekening, afhankelijk van de datum van schriftelijke annulering door de huurder:

Bij annulering tot 90 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: kosteloos

Bij annulering vanaf 90 dagen (inclusief) tot 42 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 30% van de huurprijs

Bij annulering vanaf 42 dagen (inclusief) tot 28 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 50% van de huurprijs

Bij annulering vanaf 28 dagen (inclusief) tot 14 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 75% van de huurprijs

Bij annulering vanaf 14 dagen (inclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 100% van de huurprijs

Indien de huurder pas op de dag van aanvang van de huurperiode of tijdens de huurperiode meedeelt géén gebruik (meer) van het gehuurde te zullen maken, blijft de huurder de volledige huurprijs verschuldigd.

 


Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
za 27-jun-2026
tot
zo 20-sep-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3700,00
Midweek -
Nacht € 0,00
Weekend -
van
ma 28-jun-2027
tot
zo 19-sep-2027
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3700,00
Midweek -
Nacht € 0,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Borgsom
€ 200,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht

Huisregels

  • Inchecken: 09:00 - 18:00
    Uitchecken: 10:00
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Roken niet toegestaan
  • Stiltetijden: 22:00 - 08:00
  • Feesten en evenementen niet toegestaan
  • Kinderen toegestaan vanaf 12 jaar
  • Bezoek niet toegestaan
  • Commerciële fotografie niet toegestaan
  • op woensdag komt ( meestal ) de poolservice ( Peter - Duits, Engels , Spaans ) en op vrijdagmorgen vanaf 8 u komt Barry , de tuinman ( Engels en Spaans )

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

Er is een infomap over de omgeving aanwezig met enkele restaurants ,bezienswaardigheden etc
Voor meer info over de omgeving :
zie : https://www.montedelosalmendros.com
zie site aub:
https://www.montedelosalmendros.com

Indeling

Woonkamer
Begane grond
66 m2

Tegels

Airconditioning

Eethoek / Eettafel

Slaapkamer 1
Begane grond
22 m2

Bed: King-size 200 x 180 cm

Tegels

Dekbedden (1)

Slaapkamer 2
Begane grond
16 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Tegels

Dekbedden (1)

Slaapkamer 3
Begane grond
18 m2

Bed: King-size 200 x 180 cm

Tegels

Dekbedden (1)

Badkamer 1
Begane grond
8 m2

Toilet

Douche (1)

Ligbad

Badkamer 2
Begane grond
4 m2

Douche

Wastafel (1)

Föhn

toilet met lavabo
Begane grond

2 m2

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Verwarmd zwembad

Privacy: Privézwembad


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Villa

Woonoppervlakte

  • 230 m2

Sport & recreatie

  • Golf
  • Mountainbiken
  • Tennis
  • Wandelen
  • Padel

Populaire thema's

  • Luxe accommodatie
  • Privacy
  • Zon, zee & strand

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • HiFi / Stereoset
  • Wifi
  • Nederlandstalige zenders
  • USB-aansluiting
  • Internetaansluiting
  • Streamingdiensten

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Garage
  • Ligstoel(en) (7)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en) (1)
  • Speeltoestel(len)
  • Terras (1)
  • Tuin
  • Tuintafel(s) (1)
  • Veranda
  • Buitenkeuken
  • Loungeset
  • Hangmat
  • Laadpaal Elektrische Auto

Faciliteiten

  • Strijkplank / strijkijzer
  • Stofzuiger
  • Wasmachine
  • Hal
  • Apart toilet

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken (12)
  • Strandlakens (6)

Mindervaliden

  • Rolstoelvriendelijk
  • Geen drempels
  • Gelijkvloers

Games & entertainment

  • Biljart- / snookertafel

Privacy

  • Volledige privacy

Verwarming

  • Airconditioning


Vergunningsnummer:
ESFCTU0000180240003550440000000000000000VFT/GR/070901
€ 529,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
€ 529,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Advertentie door ons gecheckt
  • Direct contact met de verhuurder
  • Trustpilot 16.000+ reviews: 4,8
Je betaalt veilig online

Anderen bekeken ook: