Ons ruime huis is uitermate geschikt voor 1 of 2 families om te relaxen en de prachtige omgeving van Benissa aan de Costa Blanca te ontdekken. Het huis is gerenoveerd begin 2020 met nieuw interieur, nieuwe keuken, bedden, matrassen, badkamers, snel glasvezel internet en een mooi aangelegde tuin met de hele dag zon. In 2026 is de buitenruimte gerenoveerd inclusief nieuw zwembad, groter terras, buitendouche en buitenkeuken.
U kunt genieten van alle vruchten die onze tuin geeft; citroenen, mandarijnen, sinaasappels, granaatappels en nisperos. Het huis is gelegen in een rustige omgeving, met strand (900m), supermarkt en restaurantjes op loopafstand.
Er zijn 3 slaapkamers en 3 badkamers, geschikt voor maximaal 8 personen. Er is centrale verwarming voor de koele maanden en AC's in alle slaapkamers en woonkamer die ook kunnen verwarmen.
De indeling is als volgt: 1e verdieping:
- 1 slaapkamer met een 2-persoonsbed
- 1 slaapkamer met 2 keer een 1-persoonsbed
- 2 badkamers
- Grote woon/eetkamer met open haard
- Smart TV met Chromecast en PlayStation aanwezig
- Keuken voorzien van alle gemakken
- Overdekte veranda met lounge set
- Privé zwembad met ruim terras
- Overdekte buitenkeuken
Begane grond:
- Grote familie kamer met een 2-persoonsbed en 2 keer een 1-persoonsbed
- Televisie met Nintendo Wii
- Badkamer
- Hal en trappenhuis naar 1e verdieping
- Garage met wasmachine
Kortom alles voor een luxe en onbezorgde vakantie.
