MEDITERRANE CHARME & EENVOUD
Een zachte mediterrane rust is de rode draad in Casa Leon. Zonlicht glijdt langs witte muren, speelt door natuurlijke materialen en nodigt uit tot vertragen.
Buiten wordt het leven vanzelf groter. Een privé terras waar lange maaltijden ontstaan zonder haast, een tuin die in de namiddag warm aanvoelt en avonden waarbij je net wat langer blijft hangen dan je had gepland. Alles voelt eenvoudig, licht, comfortabel, en toch elegant.
ALGEMENE INFO:
- 2 slaapkamers | 3 badkamers
- Maximale bezetting 4 volwassenen + 1 kind
- Geschakeld huis op twee niveaus
- Privé tuin met terras met zonneluifel
- Keuken voorzien van koelkast, vaatwasser, kookplaat, oven & magnetron
- Dolce Gusto koffiezet, waterkoker en broodrooster
- Wasmachine, strijkplank en strijkijzer
- Kwalitatief bed- en badlinnen, opgemaakte bedden bij aankomst
- Airconditioning in leefruimtes en alle slaapkamers
- Internet & TV
- Parkeerplaats in het complex
ACCOMODATIE:
In een rustige straat van de prachtige residentiële wijk Sierra Cortina geeft een smeedijzeren automatisch toegangshek toegang tot het mediterrane complex ‘Los Olivos’.
Vlak bij de ingang bevindt zich de open parking met een voorbehouden parkeerplaats voor Casa Leon. Via twee trapjes bereik je deze charmante geschakelde woning, gelegen in een verzorgd en sfeervol complex. Langs de voortuin betreed je Casa Leon, een uitnodigende vakantiewoning met een warme mediterrane uitstraling. Een lange centrale gang leidt naar de leefruimte, met meteen aan de rechterzijde toegang tot de keuken.
- De aparte keuken is ruim, licht en volledig uitgerust. Met een keramische kookplaat, oven, combikoelkast, vaatwasser, waterkoker, Dolce Gusto koffiemachine en ruim voldoende keukengerei ontbreekt het je aan niets om gezellig thuis te koken. De gezellige eethoek maakt van de keuken bovendien een heerlijke plek om de dag te beginnen. Dankzij de vele ramen geniet deze ruimte van een overvloed aan natuurlijk licht, ideaal voor een ontspannen ontbijt of een kop koffie in de ochtendzon.
- Naast de keuken bevindt zich een praktische bergruimte met wasmachine, strijkplank en alle nodige schoonmaakmaterialen. Terug in de centrale gang bevinden zich naast de keuken ook een badkamer en de trappenhal.
- De badkamer op de begane grond beschikt over een wastafel, toilet en douche. Na een dag aan het strand is dit bijzonder handig om je snel op te frissen en het huis gemakkelijk zandvrij te houden.
- De trappenhal leidt naar de bovenverdieping, waar zich de slaapkamers en nog twee badkamers bevinden.
De centrale gang mondt uit in de gecombineerde woon- en eetruimte. De ruime eetkamer beschikt over een houten tafel voor zes personen en een comfortabele sofa nodigt uit tot een ontspannen siësta gezellige avond. De eigenaars kozen bewust voor een harmonieuze inrichting die perfect aansluit bij de sfeer van de regio. Friswitte muren, lichte meubels en natuurlijke materialen zoals riet zorgen voor een rustgevende en authentieke mediterrane ambiance.
Via een schuifpui bereik je de privé tuin met overdekt terras en zonneluifel. Deze beschutte buitenruimte geniet van veel privacy en baadt in de namiddagzon. De eettafel voor zes personen vormt de ideale plek voor lange lunches of gezellige diners in openlucht. Voor wie graag van de zon geniet, zijn er bovendien twee comfortabele ligbedden beschikbaar.
Op de bovenverdieping komt de trap uit op een charmante overloop met mediterrane accenten en een passpiegel;
- Aan de rechterzijde van de overloop bevindt zich de hoofdslaapkamer, een ruime suite met eigen badkamer. Deze kamer beschikt over een comfortabel tweepersoonsbed van 160x200 cm en een slaapbank die kan dienen als vijfde slaapplaats voor een kind. Daarnaast is er een ruime kledingkast aanwezig. Dankzij de verduisteringsluiken en de individuele airconditioning geniet je hier van optimaal comfort. De hoofdslaapkamer beschikt bovendien over een eigen terras met een gezellig bistrosetje. De en-suite badkamer is uitgerust met een toilet, wastafel en hydromassagebad en maakt deze suite helemaal compleet.
- Aan de linkerzijde van de overloop bevindt zich een derde badkamer, voorzien van een toilet, wastafel en ligbad.
- Aangrenzend ligt de tweede slaapkamer, ingericht met twee eenpersoonsbedden van 90x180 cm en een ingebouwde kledingkast. Ook deze kamer beschikt over verduisteringsluiken en een eigen airconditioningunit.
Binnen het prachtige complex kunnen gasten genieten van maar liefst twee indrukwekkende lagunevormige zwembaden, omringd door verzorgde mediterrane tuinen en groene gazons. Het is de perfecte plek om te ontspannen en volop van het Spaanse buitenleven te genieten.
Casa Leon is bovendien bijzonder kindvriendelijk ingericht. Er zijn diverse babyvoorzieningen aanwezig, waaronder een babybedje, kinderstoel en babyzitje. Daarnaast kunnen de jongste gasten gebruikmaken van strandspeelgoed en andere leuke voorzieningen voor uren speelplezier tijdens de vakantie.
