Terug naar zoekresultaten
2

Villa

Casa Perdiz Luxe Villa La Marina

  • 1-6 personen

  • 3 slaapkamers

  • 2 badkamers

  • Huisdieren in overleg


 Luxe villa Costa Blanca met verwarmd privézwembad & jacuzzi | Casa Perdiz

Luxe vrijstaande villa voor 6 personen • 9.600 m² privéterrein • privézwembad • jacuzzi • buitenkeuken • veel privacy • strand op 5 minuten • eindschoonmaak, linnengoed & 200 kWh stroom per week inbegrepen**

Op zoek naar een luxe villa aan de Costa Blanca waar u écht rust, ruimte en privacy heeft, maar toch binnen 5 minuten op het strand bent? Villa Casa Perdiz is een luxe vrijstaande vakantievilla voor maximaal 6 personen, gelegen op maar liefst 9.600 m² eigen terrein nabij La Marina.

Hier heeft u alle ruimte voor uzelf. Geen gedeeld zwembad of druk vakantiecomplex, maar een eigen zoutwaterzwembad van circa 4,5 x 8 meter, een separate jacuzzi, verschillende terrassen, een ruime overdekte buitenkeuken met barbecue en koelkast en een comfortabele loungeset met gasopenhaard.

Vanuit de tuin kijkt u vrij uit over het omliggende natuurgebied en 's avonds ziet u de zon achter de bergen verdwijnen. Tegelijkertijd liggen de prachtige zandstranden van La Marina en Guardamar op slechts 5 minuten rijden. Restaurants, winkels, terrasjes en markten zijn eveneens dichtbij en de luchthaven van Alicante ligt op ongeveer 25 minuten rijden.

Casa Perdiz combineert luxe en comfort met iets wat aan de Costa Blanca steeds moeilijker te vinden is: veel eigen ruimte, rust en privacy, terwijl strand en voorzieningen vlakbij liggen.


Comfortabele villa voor maximaal 6 personen

De villa beschikt over een ruime woonkamer, drie comfortabele slaapkamers en twee badkamers. De woning is grotendeels gelijkvloers en daardoor ook zeer geschikt voor gezinnen, senioren en gasten die minder goed ter been zijn.

De open keuken is volledig uitgerust met onder andere een vaatwasser, oven, magnetron en inductiekookplaat. Daarnaast beschikt de villa over airconditioning, een wasmachine, snelle wifi en internet-tv.


Privézwembad en jacuzzi

Een van de grote pluspunten van Casa Perdiz is het privézoutwaterzwembad van circa 4,5 x 8 meter. Het zwembad kan in het voor- en naseizoen worden verwarmd, tot en met de herfstvakantie. Zo kunt u ook buiten de warmste zomermaanden comfortabel van het zwembad genieten.

Naast het zwembad staat een separate jacuzzi, ideaal om 's avonds of tijdens koelere dagen heerlijk te ontspannen.

Zowel de jacuzzi als de verwarming van het privézwembad zijn optioneel en kunnen tegen een aparte vergoeding worden bijgeboekt. Zo bepaalt u zelf van welke extra voorzieningen u tijdens uw verblijf gebruik wilt maken.

Rondom het zwembad en de villa bevinden zich verschillende terrassen en sfeervolle zitplekken. Hierdoor is er vrijwel altijd een fijne plek in de zon of juist in de schaduw te vinden. Twee buitendouches maken het comfort rond het zwembad compleet.


Overdekte buitenkeuken met barbecue

Het buitenleven speelt bij Casa Perdiz een belangrijke rol. Direct naast het zwembad bevindt zich een ruime overdekte buitenkeuken met koelkast en barbecue.

Hier kunt u uitgebreid koken en barbecueën en samen genieten van lange Spaanse zomeravonden. Dankzij de koelkast bij het zwembad zijn koude drankjes altijd binnen handbereik.


Loungen bij de gasopenhaard

Een favoriete plek van onze gasten is de comfortabele loungeset met ingebouwde gasopenhaard. Na een dag aan het zwembad of strand kunt u hier met een drankje genieten van de rust, het uitzicht en de sfeervolle vlammen.

Vooral in het voor- en naseizoen is dit een heerlijke plek om 's avonds nog lang buiten te blijven zitten.


Rust, natuur en 9.600 m² eigen terrein

Casa Perdiz ligt op een privéterrein van maar liefst 9.600 m² en kijkt uit over het omliggende natuurgebied. De vrije ligging zorgt voor veel rust, ruimte en privacy.

's Avonds kunt u genieten van prachtige zonsondergangen achter de bergen en in de verte de verlichting van Elche en Alicante. Door de nabijheid van de Middellandse Zee zorgt een verkoelende zeebries tijdens warme zomerdagen regelmatig voor een aangenaam klimaat.


Strand, restaurants en leuke uitstapjes dichtbij

De zandstranden van La Marina en Guardamar behoren tot de mooiste stranden van de Costa Blanca. Ze zijn uitstekend geschikt voor zwemmen, wandelen, watersporten en lange dagen aan zee.

In de omgeving vindt u authentieke Spaanse plaatsen, gezellige terrasjes, markten en uitstekende restaurants waar u tegen vriendelijke prijzen van de traditionele Spaanse keuken kunt genieten.

Ook voor gezinnen met kinderen is er volop te beleven. Op enkele minuten rijden ligt het populaire waterpark van La Marina met verschillende zwembaden, waterspeeltoestellen en glijbanen.

In Guardamar is gedurende het seizoen regelmatig een gezellige kermis te vinden. Santa Pola beschikt eveneens over kermisattracties die in het hoogseizoen geopend zijn.


Elche, Santa Pola en het eiland Tabarca

Een bezoek aan Elche is zeker de moeite waard. De Palmeral van Elche, het beroemde palmenlandschap van de stad, staat sinds 2000 op de UNESCO-Werelderfgoedlijst.

Liefhebbers van verse vis kunnen een bezoek brengen aan de haven van Santa Pola, waar verse vis wordt aangevoerd en verkocht.

Vanuit Santa Pola kunt u bovendien de boot nemen naar het eiland Tabarca. Het heldere water rondom het eiland maakt het een prachtige bestemming om te zwemmen, snorkelen en duiken.


Vogels, natuur en golf

Ook natuurliefhebbers en vogelaars kunnen in deze omgeving hun hart ophalen. In de directe omgeving kunt u bijzondere vogelsoorten tegenkomen, waaronder de griel, scharrelaar flamingo's en de  kuifkoekoek. 

Voor golfliefhebbers bevinden zich verschillende golfbanen en golfclubs in de omgeving.


 Ook heerlijk met z'n tweeën

Hoewel Casa Perdiz ruimte biedt aan maximaal 6 personen, is de villa ook bijzonder geschikt voor stellen die vooral rust en privacy zoeken. Geniet samen van het privézwembad, een diner in de buitenkeuken of een glas wijn bij de gasopenhaard, zonder de drukte van een vakantiepark om u heen. Voor extra ontspanning kan de jacuzzi worden bijgeboekt.


Veel inbegrepen in de huurprijs

Bij Villa Casa Perdiz houden we de prijs graag duidelijk en overzichtelijk. De eindschoonmaak, het wassen van het gebruikte bed- en linnengoed en maximaal 200 kWh elektriciteitsverbruik per week zijn al bij de huurprijs inbegrepen.

De jacuzzi en zwembadverwarming zijn niet standaard bij de huurprijs inbegrepen en kunnen tegen een aparte vergoeding worden bijgeboekt.


Overwinteren en langer verblijf aan de Costa Blanca

Casa Perdiz is niet alleen geschikt voor een zomervakantie. Ook voor een langere vakantie of overwintering aan de Costa Blanca is de villa een uitstekende keuze.

Dankzij het milde klimaat, de rustige ligging, snelle wifi en comfortabele voorzieningen kunt u hier ook buiten de zomermaanden comfortabel verblijven. In het voor- en naseizoen kan het privézwembad worden verwarmd en voor extra ontspanning kan de jacuzzi worden bijgeboekt.

Buiten het hoogseizoen bieden wij aantrekkelijke kortingen voor verblijven van langer dan twee weken. Neem gerust telefonisch of via WhatsApp contact met ons op (+(*GEGEVENS AFGESCHERMD*)) voor een offerte op maat.

Zoekt u een luxe vrijstaande villa aan de Costa Blanca met privézwembad, jacuzzi, buitenkeuken, veel privacy en het strand op slechts 5 minuten rijden? Villa Casa Perdiz biedt een bijzondere combinatie van luxe, rust, ruimte en comfort dicht bij zee.



Geverifieerde reviews

Echte huurders, echte meningen.

Bekijk alle reviews

Jouw verhuurder, Frank en Ingrid

Krijgt gemiddeld een 9,4
Geverifieerde verhuurder
Reageert gemiddeld binnen 1 dag
Buen dia. Na lang zoeken is het ons eindelijk gelukt een bijzonder huis op een bijzondere plek te bemachtigen, om te kunnen ontsnappen aan het drukke leven in de randstad. Hier komen we volledig tot rust en kunnen genieten van prachtige zonsondergangen en lekker eten in de buurt. Het is de bedoeling dat we over een aantal jaren hier permanent gaan wonen, maar tot die tijd vinden we het fijn ook andere mensen te laten genieten van deze speciale plek.

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

De genoemde tarieven zijn inclusief bad bed en keuken linnen, inchecken tussen 16.00 en 18.00, uitchecken voor 10.00. Bij aankomst tussen 18.00 en 22.00 is een vergoeding verschuldigd van 25,-. Bij aankomst na 22.00 bereken wij een nachttoeslag van 50,--. Buiten de vakantieperiodes(voorjaars-mei-zomervakantie) is het in overleg mogelijk om van de vaste aankomst-en/of vertrerekdag af te wijken. 
Met een vriendelijke groet,
Frank en Ingrid

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
za 22-aug-2026
tot
za 10-okt-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1015,00
Midweek -
Nacht € 145,00
Weekend -
van
za 10-okt-2026
tot
za 31-okt-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1015,00
Midweek -
Nacht € 145,00
Weekend -
van
za 31-okt-2026
tot
za 27-mrt-2027
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 1015,00
Midweek -
Nacht € 145,00
Weekend -
van
za 27-mrt-2027
tot
za 24-apr-2027
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1295,00
Midweek -
Nacht € 185,00
Weekend -
van
za 24-apr-2027
tot
za 08-mei-2027
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1400,00
Midweek -
Nacht € 200,00
Weekend -
van
za 08-mei-2027
tot
za 10-jul-2027
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1400,00
Midweek -
Nacht € 200,00
Weekend -
van
za 10-jul-2027
tot
za 04-sep-2027
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1995,00
Midweek -
Nacht € 285,00
Weekend -
van
za 04-sep-2027
tot
zo 31-okt-2027
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1400,00
Midweek -
Nacht € 200,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Bedlinnen
€ 0,00
Per verblijf
Inbegrepen in prijs
Borgsom
€ 350,00
Per week
Betalen bij boeking | verplicht
Eindschoonmaak
€ 0,00
Per verblijf
Inbegrepen in prijs
Elektra
€ 0,00
Per week
Inbegrepen in prijs
Hottub / Jacuzzi
€ 70,00
Per week
Ter plaatse betalen | optioneel
Verwarming zwembad
€ 150,00
Per week
Ter plaatse betalen | optioneel

Huisregels

  • Huisdieren in overleg
  • Roken niet toegestaan

Locatie & tips

Plattegrond


Indeling

Woonkamer
Begane grond
32 m2

Tegels

Airconditioning

Eethoek / Eettafel

Slaapkamer 1
Begane grond

Bed: 2-persoons

Tegels

Dekbedden

Slaapkamer 2
Begane grond

Bed: 1-persoons

Bed: 1-persoons

Tegels

Slaapkamer 3
Begane grond

Bed: 2-persoons

Tegels

Dekbedden

Badkamer 1
Begane grond

Toilet

Douche

Wastafel (2)

Badkamer 2
Begane grond

Toilet

Douche

Wastafel

Washok
Begane grond
Keuken

Soort: Open

Fornuis: Inductie (4 Kookzones/branders)

Afzuigkap

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Verwarmd zwembad

Privacy: Privézwembad


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Villa

Woonoppervlakte

  • 150 m2

Kinderen

  • Kinderbed (1)
  • Kinderstoel
  • Campingbed

Sport & recreatie

  • Nachtleven / uitgaan
  • Wandelen
  • Watersport
  • Zwemmen
  • Zeilen

Populaire thema's

  • Attractieparken
  • Cultuur & historie
  • Lange termijn verhuur
  • Luxe accommodatie
  • Privacy
  • Zon, zee & strand

Wellness

  • Bubbelbad / Hot tub

Verwarming

  • Electrische verwarming
  • Houtkachel
  • Boiler
  • Open haard
  • Airconditioning

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Wifi
  • Streamingdiensten

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Grillplaat
  • Bubbelbad / Hot tub
  • Ligstoel(en)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en)
  • Privé oprit
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)
  • Tuintafel(s)
  • Buitenkeuken
  • Loungeset
  • Tuin volledig omheind
  • Asbak(ken)

Privacy

  • Van buiten zichtbaar
  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning

Faciliteiten

  • Strijkplank / strijkijzer
  • Stofzuiger
  • Wasmachine
  • Beveiligingsinstallatie
  • Bijkeuken / wasruimte
  • Apart toilet (2)

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Keukenlinnen
  • Linnen voor kinderbed
  • Strandlakens

Mindervaliden

  • Rolstoelvriendelijk
  • Geen drempels
  • Gelijkvloers

Games & entertainment

  • (Bord)spellen
  • (Strip)boeken


€ 185,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
€ 185,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Advertentie door ons gecheckt
  • Direct contact met de verhuurder
  • Trustpilot 16.000+ reviews: 4,7

Anderen bekeken ook:

Casa Puig Campana | DUPLEX PENTHOUSE

9,1
Nachtprijs v.a. Per week (7 nachten): € 1.043,- Nachtprijs v.a. € 149,-