Welkom bij Casa Tranquila!
In de Jálon vallei, aan een rustig landweggetje ligt ons fantastische Spaanse huis, Casa Tranquila. Via de oprijlaan langs onze eigen olijfboomgaard kom je op het rustig en zeer privé gelegen terrein van ruim 6000m2. Vanaf ons zonnig gelegen terrein heb je uitzicht over de prachtige vallei en de dorpjes Llíber en Jálon.
Het huis beschikt over een ruime woonkamer, open complete keuken (van alle gemakken voorzien) en eetkamer, serre en een gezellige naya, die tevens dienst doet als entree. De glazen wand van de naya kan helemaal open gezet worden om zo nog meer te kunnen genieten van het mooie weer.
Naast de zeer ruime master bedroom met en-suite badkamer die in 2024 is vernieuwd, zijn er twee slaapkamers met ook beide een badkamer en-suite. De vierde slaapkamer met badkamer ligt naast het zwembad in de casita en is geschikt voor twee personen.
Het zoutwater zwembad van 10x5 meter en omliggend terrein is in het voorjaar van 2018 geheel vernieuwd. Het zwembad kan in de koelere seizoenen eventueel verwarmd worden.
Het huis is tevens voorzien van duurzame installaties als een warmtepomp en elektrische warmwaterboiler. Dit is in 2025 aangelegd. In 2026 is de keuken opgefrist en zijn er extra zonnepanelen aangelegd. Alle vertrekken zijn daarnaast voorzien van airco’s.
Rondom het huis zijn verschillende plekken gecreeërd om lekker te lezen, luieren of te borrelen. Achter het zwembad is de toegang naar de Japanse tuin waar je je yoga oefeningen kan doen of genietend van de omgeving thee kan drinken op een gezellig zitje.
In de omgeving is veel te doen, fietsen in de vallei en de bergen. Naar het strand, waar ook surf en zeillessen te nemen zijn. Met de boot vanuit Denia een dag naar Ibiza. Genieten van tapas bij de verschillende bodega's en restaurantjes die volop te vinden zijn in Jálon en omgeving. In Spanje zijn er regelmatig fiestas. Dit zijn feesten die vaak met het hele dorp gevierd worden.
