Terug naar zoekresultaten
1

Appartement

  • 1-4 personen

  • 2 slaapkamers

  • 2 badkamers

  • Huisdieren niet toegestaan

Te huur mooi volledig gemeubileerd en gezellig appartement in Torrevieja. Het appartement is gelegen in een rustige wijk waar altijd wel een parkeerplaats te vinden is. Met 10 minuten lopen zit u in de gezellige drukte.

Met ruime open keuken, woonkamer, groot balkon met elektrische zonnescherm en barbecue met ruim uitzicht, airco, gratis internet/wifi, 2 slaapkamers en 2 badkamers waarvan 1 met mooie inloopdouche.

Keuken voorzien van koel/diepvries combinatie, inductie kookplaat, magnetron, L'Or koffieapparaat, broodrooster en elektrische oven.

Smart tv met alle o.a. Nederlandse zenders en sportzenders en nieuwe wasmachine.

Appartement beschikt over lift en is gelegen op bovenste 2e etage. 

Rustig gelegen op 10 minuten lopen van de stranden Playa del Cura en Playa Los Locos en de gezellige Boulevard en op 15 minuten loopafstand van hartje centrum

Supermarkt  op 300 meter.

Torrevieja is een leuke en gezellige stad met vele terrassen en restaurantjes en nog zeer betaalbaar mooie haven.

Wij kunnen zorgen voor afhaal/brengservice vliegveld Alicante of Murcia

Beschikbaar vanaf een huurperiode van 11 dagen 

Jouw verhuurder, Piet & Roelien

Bij Micazu sinds april 2025

Geverifieerde verhuurder
Welkom, mijn naam is Piet en samen met mijn partner Roelien hebben wij een geweldig apartement in Torrevieja waar wij zelf ook regelmatig verblijven. Wij zijn een gepensioneerd stel, maar wonen nog in Nederland.
Wij hebben het in Torrevieja erg naar de zin. Maar als we er niet zijn en weer in Nederland zijn, willen we ook graag anderen laten genieten van ons appartement.

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Overwinteren is mogelijk. Voor de mogelijkheden en prijzen neem even contact met ons op.

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
zo 01-mrt-2026
tot
ma 01-jun-2026
Minimaal verblijf 11 nachten
Week -
Midweek -
Nacht € 75,00
Weekend -
van
ma 01-jun-2026
tot
wo 01-jul-2026
Minimaal verblijf 11 nachten
Week -
Midweek -
Nacht € 85,00
Weekend -
van
wo 01-jul-2026
tot
di 01-sep-2026
Minimaal verblijf 11 nachten
Week -
Midweek -
Nacht € 95,00
Weekend -
van
di 01-sep-2026
tot
do 01-okt-2026
Minimaal verblijf 11 nachten
Week -
Midweek -
Nacht € 80,00
Weekend -
van
do 01-okt-2026
tot
zo 01-nov-2026
Minimaal verblijf 11 nachten
Week -
Midweek -
Nacht € 75,00
Weekend -
van
zo 01-nov-2026
tot
di 01-dec-2026
Minimaal verblijf 11 nachten
Week -
Midweek -
Nacht € 70,00
Weekend -
van
di 01-dec-2026
tot
do 31-dec-2026
Minimaal verblijf 11 nachten
Week -
Midweek -
Nacht € 70,00
Weekend -
van
do 31-dec-2026
tot
zo 28-feb-2027
Minimaal verblijf 11 nachten
Week -
Midweek -
Nacht € 70,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Barbecue
€ 25,00
Per verblijf
Wordt verrekend met de borg.
Borgsom
€ 350,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Eindschoonmaak
€ 95,00

Huisregels

  • Inchecken: 12:00 - Flexibel
    Uitchecken: In overleg
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Roken niet toegestaan

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

Supermarkten, restaurants, bars, boulevard en stranden op korte maximaal 10 minuten lopen. Dichtbij zijnde supermarkt op 300 meter

Indeling

Woonkamer
2e verdieping
40 m2

Laminaat

Airconditioning

Eethoek / Eettafel

Slaapkamer 1
2e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

Tegels

Dekbedden

Slaapkamer 2
2e verdieping

Bed: 2-persoons 180 x 160 cm

Tegels

Dekbedden

Badkamer 1
2e verdieping

Bidet

Toilet

Douche

Badkamer 2
2e verdieping

Toilet

Wastafel

Föhn

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Inductie (3 Kookzones/branders)

Afzuigkap

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Appartement

Woonoppervlakte

  • 92 m2