Casa González is te huur voor een periode van minimaal 7 nachten.
Wilt u een maand of langer in Casa González verblijven? Neem dan contact met ons op voor de mogelijkheden. Ook in de winter kunt u hier heerlijk vertoeven en genieten van de warmte en de vele zonuren!
De basisprijs is gebaseerd op 2 personen. De toeslag voor een extra persoon bedraagt € 25,00 per verblijf.
De prijzen zijn exclusief de verplichte eindschoonmaak van € 100.
De bedden worden voor u opgemaakt en er liggen frisse handdoeken en strandlakens voor u klaar.
De borgsom bedraagt € 350. Deze wordt binnen de 8 dagen na terugkeer terugbetaald indien de woning zonder beschadiging en met volledige inventaris is achtergelaten.
Betalingsvoorwaarden:
Na het maken van de reservering: aanbetaling van 40%.
Zes weken voor vertrek: overige 60% + de borgsom van € 350.
De prijzen zijn exclusief de eindschoonmaak van € 80.
De prijzen zijn inclusief water, elektriciteit (15 Kwh per dag). Meerverbruik wordt verrekend met de borgsom a € 0,40 per Kwh.
Annuleringsvoorwaarden:
Verhuurder brengt de volgende bedragen in rekening, afhankelijk van de datum van schriftelijke annulering door de huurder:
Bij annulering tot 90 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: kosteloos
Bij annulering vanaf 90 dagen (inclusief) tot 42 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 30% van de huurprijs
Bij annulering vanaf 42 dagen (inclusief) tot 28 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 50% van de huurprijs
Bij annulering vanaf 28 dagen (inclusief) tot 14 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 75% van de huurprijs
Bij annulering vanaf 14 dagen (inclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 100% van de huurprijs
Indien de huurder pas op de dag van aanvang van de huurperiode of tijdens de huurperiode meedeelt géén gebruik (meer) van het gehuurde te zullen maken, blijft de huurder de volledige huurprijs verschuldigd.