Ons appartement is met veel liefde en detail voor comfort ingericht. Er zijn 2 slaapkamers, 2 badkamers met vloerverwarming, airco, WIFI, TV Vlaanderen met 3 Belgische voetbalzenders, ondergrondse parkeergarage, een terras, enz.
Het domein beschikt over 3 zwembaden, 2 petanquebanen, een speeltuin en een padelveld.
Op wandelafstand vind je het bekende Villamartin plaza. Daar zijn er tal van restaurantjes, cocktail lounges, pubs en live bandjes die komen spelen.
Er zijn ook 2 fietsen beschikbaar. In de nabijheid zijn er tevens grote supermarkten zoals mercadona en aldi.
Als kers op de taart is er een groot privé dakterras dat ingericht is met loungemeubelen, een buitenkeuken, ligstoelen en een tafel. Dit alles heeft een prachtig zicht op de zwembaden. U kan er dus het hele jaar door genieten van het Spaanse buitenleven.
