Welkom in ons stijlvolle en zonnige appartement aan de Costa del Sol, de perfecte plek om te ontspannen, genieten en het echte Spaanse leven te ervaren. Wij heten u van harte welkom en hopen dat u hier net zo zult genieten van de rust, het comfort en de luxe als wij zelf altijd doen.
Uniek penthouse, uitkijkend over het groene Unesco Wereld Erfgoed met vrij uitzicht op Elviria Hills en de kuststrook tot aan Fuengirola en de Middellandse Zee. Het penthouse werd in juli 2016 opgeleverd en ligt in Marbella/Elviria 6 km heuvelopwaarts. De afstand naar het vliegveld Málaga bedraagt zo'n 40 km. In Elviria treft u meerdere supermarkten en restaurants. Het prachtige strand van Elviria met Nikki Beach en het populaire The Beach House mag u niet missen.
Het comfortabele smaakvol ingerichte penthouse heeft woonkamer met zithoek, eethoek, twee ruime slaapkamers met 180x200 lits jumeaux en bij beiden aangrenzende badkamers. Goed ingerichte keuken met breakfastbar, keramische kookplaat, vaatwasser, koelkast, diepvrieser en ruimvoldoende servies en bestekgoed en andere voorzieningen. In de bijkeuken een Miele was-/droogzuil. Het gehele penthouse is voorzien van airco en luchtverwarming.
Op het terras van 70 m2 treft u een ruime loungezithoekmet salontafel en een grote eettafel met 6 kuipstoelen inclusief kussens. Het terras is voorzien van twee elektrische zonneschermen die u met een afstandsbediening zelf kunt regelen. Op het terras staat een privé buitenkeuken die niet voor huurders is bestemd.
Community regels verbieden het hebben en stoken van houtvuur of barbeque. Toegestaan is het gebruik van een elektrische grillplaat.
Via lift en tuin loopt u in 20 meter naar het zwembad met parasols en ligbedden. Het zwembad heeft een inlooptrap naar diepte 1.10 meter en doorloop naar 1.80 meter. Het omheinde zwembadcomplex heeft een eigen dames- en herentoilet.
Het penthouse heeft een snelle glasvezel internetaansluiting. In de zithoek een UHD-smarttv met Canal Digitaal waarop o.a. bekende Nederlandse zenders te zien zijn.
Nabij gelegen is El Soto Club met fitnessgymzaal, tennisbaan, padelbaan, putting green en prachtige 9-holes Par 3 golfbaan en kleedkamers met douches voor dames en heren.
In het restaurant kunt u of binnen of op het grote buitenterras heerlijk lunchen of dineren of aan de gezellige bar iets drinken. In het restaurant vinden ook special evenings plaats. Live flamingo en/of andere muziek/dancing diners.
Wanneer u het appartement boekt krijgt u uitgebreide informatie per e-mail o.a. waar en hoe laat u uw gastheer/gastvrouw/sleutelhouder ontmoet, krijgt u een rondleiding en uitleg van apparatuur, de bediening van airco/verwarming en de automatische parkeerpoort.
Bij het appartement hoort 1 eigen parkeerplaats op afgesloten terrein voor de ingang van het gebouw alwaar u met uw bagage per trap of lift bij het appartement komt.
Er is een koffiemachine welke alleen met flessenwater gevuld mag worden. Het leidingwater bevat veel te veel kalk en verstopt het apparaat.
Is u iets niet duidelijk of zou u iets willen weten, aarzel niet uw gastheer of gastvrouw te bellen. Kortom, u bent van harte welkom!
