Landelijk huis in Fuerteventura dat net iets meer dan een kilometer van het dorp Tuineje ligt, in een rustig gebied met verspreide huizen. Het huis combineert, na de restauratie, de oude gebouwen met een moderne en moderne stijl.
Bij binnenkomst in het huis vinden we een grote verdeler. Vanaf hier hebben we toegang tot twee slaapkamers met tweepersoonsbedden die omgebouwd kunnen worden tot twee eenpersoonsbedden, waarvan één met een badkamer met douche en een andere kamer met twee eenpersoonsbedden. Vanuit dit gebied is er ook toegang tot een andere badkamer, ruim en met een douche.
Aan het einde van de gang komen we bij een kamer waarin de woonkamer met satelliet-tv, de eetkamer en achterin de zeer goed uitgeruste keuken direct verbonden zijn.
Vanuit de woonkamer bereiken we het buitenterras waar het juiste meubilair is om van je lunches en diners te genieten. Vervolgens is er het zwembad en het solarium met ligstoelen.
De apparatuur, sfeer en locatie van dit landhuis en het eiland Fuerteventura vormen een perfecte combinatie voor een goede vakantie.
