Ontsnap aan de drukte en geniet van rust, ruimte en natuur in onze sfeervolle vakantievilla Corazon in de heuvels van Montroy/Montserrat.
U verblijft in een oase van rust met volledige privacy. Zowel vanaf de royale balkons als het terras met zwembad heb je een adembenemend uitzicht over de vallei met citrusbomen en kun je ‘s avonds genieten van een goed glas wijn bij zonsondergang.
De villa is van alle gemakken voorzien, groot zwembad van 10 / 5 m. met ligbedden en buitendouche. Voor het bereiden van de maaltijd beschikt u over een buitenkeuken met grill/barbeque met spoelbak en stromend water.
Tuin met een grote omheining biedt veel privacy. Achter het huis is er een tuin met sinaasappel/citroen/granaatappel en grapefruitbomen. De mand staat klaar en geniet van het fruit!
Breed terras, half overdekt met loungeset en buitentafel met stoelen.
De villa beschikt over een moderne keuken met oven/ magnetron en vaatwasser, koelkast en vriezer. In de bijkeuken extra grote koelkast en vrieskist, wasmachine, droogtrommel, strijktafel met strijkijzer en stofzuiger. Huiskamer met airco, tv, loungebank en eettafel met stoelen.
Boven 4 slaapkamers met 2 persoonsbedden. Alle kamers hebben airco en een ruim balkon met prachtig uitzicht. Het hele huis beschikt over rolluiken en muggenhorren. De 3 badkamers hebben een moderne uitstraling met inloopdouche, brede wastafel en toilet.
De omgeving nodigt u uit voor diverse activiteiten, half uur van het strand en het culturele centrum van de stad Valencia en het vliegveld 35 min. rijden. Verder kun je mooie wandelingen maken met watervallen en meertjes waar je heerlijk kunt zwemmen. Montroy en Montserrat zijn leuke kleine plaatsen met restaurantjes en terrassen en grote supermarkt ( Mercadona). In de zomermaanden juli en augustus zijn er veel feesten, zoals “Semana Musica “ klassieke muziek elke avond op het plein rondom de kerk. Markt ‘s maandags in Montroy en dinsdags in Montserrat.
