Villa Bananas Curaçao is onze nieuwste parel op Grote Berg! Geschikt voor lange, gezellige vakanties met je gezin, familie, vriendenstellen of mooie retreats. Trots stellen we deze grote accommodatie (5 slaapkamers & 3 badkamers) beschikbaar voor de verhuur. Je kunt hier met maximaal 10 tot 12 personen optimaal genieten!!!
Het is met recht een tropenwoning te noemen, met een grote tropische tuin, overal lekkere zitjes, hangmatten, loungebanken. Een grote palapa bij het zwembad zorgt voor de broodnodige schaduw en afkoelen kan ik het zwembad van maar liefst 8x4m.
De 5 slaapkamers hebben houten shutters, zodat je heerlijk op de wind kunt slapen, als je niet van airco houdt. Wij hebben de airco's zelfs nog nooit gebruikt en we hebben er 2 jaar gewoond! Voor de warmere nachten hangen er ook ventilatoren boven de bedden, maar uiteraard kan ook de airco gewoon gebruikt worden. Alle slaapkamers zijn voorzien van heerlijk luxe boxsprings met dikke comfortabele toppers. De grootste slaapkamer is eventueel in te delen als familiekamer, dan kunnen hier 4 mensen slapen!!!
Ook een pronkstuk is het dakterras, met een grote overkapping waar je lekker kunt genieten van de vliegtuigen die Hato naderen. Ze zijn vooral mooi om te zien, maar je hebt er geen overlast van gelukkig! Ook is dit dé plek om van de prachtige zonsopkomst en zonsondergangen te genieten!!!
De woonkamer heeft een grote openslaande pui, waardoor de porch bij de woonkamer getrokken wordt. In de woonkamer zelf staan banken, fauteuil, hocker en TV. Een boekenkast met boeken en spelletjes. Op de sfeervolle porch heeft Villa Bananas Curaçao een grote eettafel voor max. 12 personen, voor vele gezellige avonden tafelen.
De 3 badkamers en de lichte keuken zijn splinternieuw en van alle gemakken voorzien. In deze grote keuken vind je een Amerikaanse koelvrieskast, 2 Nespresso koffie apparaten en een filterkoffiemachine, inductie kookplaat, vaatwasser, hetelucht oven, combimagnetron, blender, broodrooster en zelfs een airfryer!!!
Bijkeuken met grote wasmachine én droger, maar ook genoeg waslijnen om alles op te hangen. Echt van alle comfort en gemak voorzien, zodat je alleen nog hoeft te genieten!!! Ook 1 of meerdere auto's (SUV, 7 seater, busje) zijn zo geregeld!
Over Grote Berg; een fijne, veilige, rustige wijk, heerlijk op de wind gelegen, lekker centraal midden op het smalste gedeelte van het eiland. Dichtbij het vliegveld en Willemstad, maar vooral heel dicht bij de allermooiste stranden van het eiland! Onze favorieten zijn Portomari, Cas Abou, Daaibooi en Kokomo en wat verder naar Westpunt vind je bijv. Grote Knip, Lagun, Kalki en Piskado. Je kunt hier naar hartenlust zwemmen zelfs met de schildpadden, lekker zonnen, snorkelen, fantastisch duiken en genieten van alle andere watersporten. We hebben véél tips!
Op loopafstand, zit Bali waar je heerlijk Aziatisch en Surinaams kunt eten. Daarnaast een delicatessenzaakje en cocktailbar Shots, ook hier lekker drankjes en een goede keuken. Inmiddels zijn er recent een fitness center, een visrestaurantje, SuperSandwich, een Spaans restaurantje en een kapper bijgekomen, in 2026 komt er nog een pizzeria. Net buiten de wijk vind je restaurant De Buurvrouw en Landhuis Daniel. Er zijn zoveel leuke plekjes om te eten of drinken.
Zijn wij bezet, of is dit iets te groot voor jullie? Niet getreurd, vlakbij hebben wij nog meer leuke huizen beschikbaar, voor max 6, 8 of max 9 personen. Allen ook een mooie tuin en fijn zwembad, enkele huizen liggen in hetzelfde straatje, heel handig wanneer je met meerdere gezinnen komt! Dus stuur dan vooral even een berichtje!
Wil je lekker ontspannen en tot rust komen met je gezin of vrienden, terwijl je kennismaakt met Curacao, kies dan voor het gemak, comfort, buitengevoel en de vrijheid die je krijgt bij onze heel complete, comfortabele vakantiewoning met privézwembad en evt. een/meerdere fijne auto('s)! Voor langere verblijfsperiodes (meer dan 4 weken) is korting mogelijk.
Twijfel je? Kijk vooral even bij onze meer dan 50 prachtige reviews, Villa Dushi Arembos (9,7!) is het kleine zusje wat we met veel plezier verhuren sinds 2021!!!
PS zodra we zover zijn komen de nieuwste foto's online, want het is nog véél mooier (dan op deze snel met de mobiel gemaakte foto's) geworden inmiddels!!!
Met wie ga jij bij Villa Bananas van het échte eilandleven genieten?
