Villa

Villa Bananas, tropisch paradijsje


Villa Bananas Curaçao is onze nieuwste parel op Grote Berg! Geschikt voor lange, gezellige vakanties met je gezin, familie, vriendenstellen of mooie retreats. Trots stellen we deze grote accommodatie (5 slaapkamers & 3 badkamers) beschikbaar voor de verhuur. Je kunt hier met maximaal 10 tot 12 personen optimaal genieten!!!

Het is met recht een tropenwoning te noemen, met een grote tropische tuin, overal lekkere zitjes, hangmatten, loungebanken. Een grote palapa bij het zwembad zorgt voor de broodnodige schaduw en afkoelen kan ik het zwembad van maar liefst 8x4m. 

De 5 slaapkamers hebben houten shutters, zodat je heerlijk op de wind kunt slapen, als je niet van airco houdt. Wij hebben de airco's zelfs nog nooit gebruikt en we hebben er 2 jaar gewoond! Voor de warmere nachten hangen er ook ventilatoren boven de bedden, maar uiteraard kan ook de airco gewoon gebruikt worden. Alle slaapkamers zijn voorzien van heerlijk luxe boxsprings met dikke comfortabele toppers. De grootste slaapkamer is eventueel in te delen als familiekamer, dan kunnen hier 4 mensen slapen!!!

Ook een pronkstuk is het dakterras, met een grote overkapping waar je lekker kunt genieten van de vliegtuigen die Hato naderen. Ze zijn vooral mooi om te zien, maar je hebt er geen overlast van gelukkig! Ook is dit dé plek om van de prachtige zonsopkomst en zonsondergangen te genieten!!!

De woonkamer heeft een grote openslaande pui, waardoor de porch bij de woonkamer getrokken wordt. In de woonkamer zelf staan banken, fauteuil,  hocker en TV. Een boekenkast met boeken en spelletjes. Op de sfeervolle porch heeft Villa Bananas Curaçao een grote eettafel voor max. 12 personen, voor vele gezellige avonden tafelen.

De 3 badkamers en de lichte keuken zijn splinternieuw en van alle gemakken voorzien. In deze grote keuken vind je een Amerikaanse koelvrieskast, 2 Nespresso koffie apparaten en een filterkoffiemachine, inductie kookplaat, vaatwasser, hetelucht oven, combimagnetron, blender, broodrooster en zelfs een airfryer!!!

Bijkeuken met grote wasmachine én droger, maar ook genoeg waslijnen om alles op te hangen. Echt van alle comfort en gemak voorzien, zodat je alleen nog hoeft te genieten!!! Ook 1 of meerdere auto's (SUV, 7 seater, busje) zijn zo geregeld!

Over Grote Berg; een fijne, veilige, rustige wijk, heerlijk op de wind gelegen, lekker centraal midden op het smalste gedeelte van het eiland. Dichtbij het vliegveld en Willemstad, maar vooral heel dicht bij de allermooiste stranden van het eiland! Onze favorieten zijn Portomari, Cas Abou, Daaibooi en Kokomo en wat verder naar Westpunt vind je bijv. Grote Knip, Lagun, Kalki en Piskado. Je kunt hier naar hartenlust zwemmen zelfs met de schildpadden, lekker zonnen, snorkelen, fantastisch duiken en genieten van alle andere watersporten. We hebben véél tips!

Op loopafstand, zit Bali waar je heerlijk Aziatisch en Surinaams kunt eten. Daarnaast een delicatessenzaakje en cocktailbar Shots, ook hier lekker drankjes en een goede keuken. Inmiddels zijn er recent een fitness center, een visrestaurantje, SuperSandwich, een Spaans restaurantje en een kapper bijgekomen, in 2026 komt er nog een pizzeria. Net buiten de wijk vind je restaurant De Buurvrouw en Landhuis Daniel. Er zijn zoveel leuke plekjes om te eten of drinken.

Zijn wij bezet, of is dit iets te groot voor jullie? Niet getreurd, vlakbij hebben wij nog meer leuke huizen beschikbaar, voor max 6, 8 of max 9 personen. Allen ook een mooie tuin en fijn zwembad, enkele huizen liggen in hetzelfde straatje, heel handig wanneer je met meerdere gezinnen komt! Dus stuur dan vooral even een berichtje!

Wil je lekker ontspannen en tot rust komen met je gezin of vrienden, terwijl je kennismaakt met Curacao, kies dan voor het gemak, comfort, buitengevoel en de vrijheid die je krijgt bij onze heel complete, comfortabele vakantiewoning met privézwembad en evt. een/meerdere fijne auto('s)! Voor langere verblijfsperiodes (meer dan 4 weken) is korting mogelijk.

Twijfel je? Kijk vooral even bij onze meer dan 50 prachtige reviews, Villa Dushi Arembos (9,7!) is het kleine zusje wat we met veel plezier verhuren sinds 2021!!!

PS zodra we zover zijn komen de nieuwste foto's online, want het is nog véél mooier (dan op deze snel met de mobiel gemaakte foto's) geworden inmiddels!!! 

Met wie ga jij bij Villa Bananas van het échte eilandleven genieten?


Jouw verhuurder, Xander & Sacha

Krijgt gemiddeld een 9,7
Geverifieerde verhuurder
Reageert gemiddeld binnen 8 uur
Wij zijn Xander & Sacha, in 2023 geëmigreerd vanuit Brabant. Verliefd op Curacao, sinds onze eerste kennismaking met het eiland! De vrolijke kleuren, lieve mensen, prachtige stranden, het heerlijke klimaat, het buitenleven; wij waren verkocht. Na een aantal vakanties en veel rondrijden wisten we het; hier willen we heen. Zelf wonen we op loopafstand, we halen jullie op van het vliegveld en beheren zelf de woning!

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Een of meerdere auto's zijn zo geregeld, stuur ons even een berichtje bij de boeking!

Bij vertrek is de eindschoonmaak verplicht. Wil je een tussentijdse schoonmaakbeurt en beddengoed- en handdoekenwissel, kun je dit voor aankomst aangeven.

De 7% toeristenbelasting wordt geheven over het kale overnachtingstarief, excl. schoonmaak- en bijkomende kosten.

De huurprijs is exclusief verbruik van water en elektra. Zuinig zijn met energie en water vinden wij erg belangrijk. Daarom hebben we ervoor gekozen om energie en water afzonderlijk in rekening te brengen.

Het energieverbruik van de airconditioners, koelkast en andere apparatuur in de villa is erg laag, maar de prijs van water en elektra is op Curaçao hoog. De uiteindelijke kosten hangen sterk af van uw gebruik, met name de airco's gebruiken veel energie, dus gebruik deze verstandig. Op basis van meterstanden die we opnemen bij aankomst en vertrek zullen we het bedrag na vertrek afrekenen of verrekenen. Meestal ligt dat rond de 15-20 euro per dag bij een bezetting van 8 personen.

Uiteraard brengen we de kosten voor de dripinstallatie, bijvullen zwembad en verbruik van de zwembadpomp niet in rekening!

Het verbruik wordt tegen het tarief € 9,- per m3 voor water en € 0,50 per kWh voor elektra doorberekend. Alle gasten betalen een borg en wanneer de woning netjes wordt opgeleverd kan het verbruik van water en elektra worden verrekend met de borg. Indien er wel schade aan de woning of apparatuur is, worden de verbruikskosten apart in rekening gebracht.

Een annulerings- en/of reisverzekering dien je zelf af te sluiten.

Bij annuleren binnen 4 weken (30 dagen) voor aankomst berekenen wij 50% van het totaalbedrag. Bij annuleren binnen 2 weken (14 dagen) voor aankomst berekenen wij 100% van het totaalbedrag.


Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
za 20-dec-2025
tot
zo 04-jan-2026
Minimaal verblijf 10 nachten
Week € 2079,00
Midweek -
Nacht € 297,00
Weekend -
van
zo 04-jan-2026
tot
di 31-mrt-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1925,00
Midweek -
Nacht € 275,00
Weekend -
van
di 31-mrt-2026
tot
vr 03-jul-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1855,00
Midweek -
Nacht € 265,00
Weekend -
van
vr 03-jul-2026
tot
vr 04-sep-2026
Minimaal verblijf 10 nachten
Week € 1995,00
Midweek -
Nacht € 285,00
Weekend -
van
vr 04-sep-2026
tot
za 31-okt-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1855,00
Midweek -
Nacht € 265,00
Weekend -
van
za 31-okt-2026
tot
vr 18-dec-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1925,00
Midweek -
Nacht € 275,00
Weekend -
van
vr 18-dec-2026
tot
zo 03-jan-2027
Minimaal verblijf 10 nachten
Week € 2079,00
Midweek -
Nacht € 297,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Borgsom
€ 500,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Eindschoonmaak
€ 225,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Energiekosten
€ -
Naar verbruik
Betalen bij boeking | verplicht
Extra persoon (basisprijs geldt t/m 8 personen)
€ 15,00
Per persoon per nacht
Betalen bij boeking | verplicht
Toeristenbelasting alle leeftijden
% 7,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht

Huisregels

  • Inchecken: 15:00 - 21:00
    Uitchecken: 18:00
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Roken niet toegestaan
  • Stiltetijden: 22:00 - 08:00
  • Feesten en evenementen niet toegestaan
  • Kinderen toegestaan
  • Bezoek in overleg
  • Commerciële fotografie in overleg
  • Geen feesten, geen groepen jongeren. Niet roken binnen, geen huisdieren.

Locatie & tips

Indeling

Woonkamer
Begane grond

Tegels

Ventilator

Bank 2 zits

Slaapkamer 1
Begane grond

Bed: King-size 200 x 180 cm

Tegels

Kledingkast(en)

Slaapkamer 2
Begane grond

Bed: King-size 200 x 180 cm

Tegels

Kledingkast(en)

Slaapkamer 3
Begane grond

Bed: King-size 200 x 180 cm

Tegels

Kledingkast(en)

Slaapkamer 4
Begane grond

Bed: King-size 200 x 180 cm

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Slaapkamer 5
Begane grond

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Tegels

Kledingkast(en)

Badkamer 1
Begane grond

Toilet

Douche (1)

Wastafel

Badkamer 2
Begane grond

Toilet

Douche

Wastafel (1)

Badkamer 3
Begane grond

Toilet

Douche (1)

Wastafel

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Inductie (4 Kookzones/branders)

Bestek & servies

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Privézwembad


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Villa

Woonoppervlakte

  • 230 m

Kinderen

  • Kinderbed (1)
  • Kinderspeelgoed
  • Kinderstoel (2)
  • Campingbed (1)

Sport & recreatie

  • Duiken / snorkelen
  • Mountainbiken
  • Wandelen
  • Watersport
  • Zwemmen

Populaire thema's

  • Kindvriendelijk
  • Lange termijn verhuur
  • Privacy
  • Zon, zee & strand
  • Groepsaccommodatie
  • Adults only

Verwarming

  • Boiler
  • Airconditioning

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Wifi
  • Nederlandstalige zenders
  • Internetaansluiting
  • Streamingdiensten

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Ligstoel(en) (12)
  • Parkeerplaats(en) (2)
  • Privé oprit
  • Terras (3)
  • Tuin
  • Tuinstoel(en) (12)
  • Tuintafel(s) (1)
  • Veranda
  • Dakterras
  • Loungeset
  • Tuin volledig omheind
  • Hangmat

Faciliteiten

  • Strijkplank / strijkijzer
  • Stofzuiger
  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Bijkeuken / wasruimte
  • Kluis

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken (1)
  • Keukenlinnen
  • Linnen voor kinderbed
  • Strandlakens (1)

Mindervaliden

  • Geen drempels
  • Gelijkvloers

Games & entertainment

  • (Bord)spellen
  • (Strip)boeken

Privacy

  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning


€ 265,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
€ 265,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Je boekt direct bij de verhuurder
  • Trustpilot 15.000+ reviews: 4,8
Je betaalt veilig online

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder

Villa Dushi Arembos, privézwembad 6p

9,7
Nachtprijs v.a. Per week (7 nachten): € 835,- Nachtprijs v.a. € 119,-