Gite de Lafurette

Zoekt u een echt Frans vakantiehuis met mooi uitzicht in een rustige omgeving? Dan is Gite Lafurette iets voor u. Het vakantiehuis is gelegen halverwege een heuvel in een klein hameau, met fraai uitzicht over een vallei.Het ligt in de Perigord in het heuvellandschap van Dordogne, Lot en Lot-et-Garonne. Beneden is op loopafstand een aantrekkelijk meer (Lac de Marou) met strandjes, waar prima gezwommen kan worden en ook gevist. (zie foto's) Het vakantiehuis is prachtig gelegen in het heuvellandschap tussen Dordogne en Lot met bossen, beekjes en open velden. Het  is een typisch Frans vakantiehuis, gebouwd van Franse natuursteen met een pigeonnier die verbouwd is tot een ruime badkamer. Verder bestaat het uit een woonkamer met open keuken, een slaapkamer en een aparte logeerkamer. De woonkamer heeft met openslaande deuren toegang tot een fraaie tuin met terrassen. De ingang is aan een romantische court, overschaduwd door een fraai bloeiende Albizia. Het vakantiehuis grenst aan een groter huis dat tijdens uw verblijf niet wordt bewoond, maar waarvan het terrein en de faciliteiten tot uw beschikking staan.(meubilair, parasols, BBQ). Huisdieren zijn welkom.
Op 2 Km afstand is een leuk plaatsje (Cuzorn) met een prima restaurant met terras boven een riviertje (La Lémance). Op 7 Km is een grotere plaats aan de rivier de Lot (Fumel) met alle voorzieningen van een grote plaats, zoals 5 supermarkten.

De verhuurder, Henri en Louise Stork

Advertentie online sinds september 2022

Reageert gemiddeld binnen 3 uur

Wij zijn in 2000 gevallen voor deze prachtige plek, het kleine hameau Lafurette. Er stond een oude Franse boerderij die we gerestaureerd hebben. De karakteristieke Franse huizen van natuurlijke kalksteen hebben veel charme en het restaureren gaf ons veel plezier en energie. Bovendien blijken de Fransen in de omgeving bijzonder gastvrij en vriendelijk te zijn. Wij hopen dat onze gasten er net zo van genieten als wij en dat ze tevreden terugkijken op hun verblijf in Lafurette.

Klik op de groene button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.

De prijzen zijn inclusief eindschoonmaak en wassen beddengoed, handdoeken, theedoeken.

za 12-nov-2022
za 31-dec-2022
Week € 560,00
Nacht -
za 31-dec-2022
za 29-apr-2023
Week € 560,00
Nacht -
za 29-apr-2023
za 24-jun-2023
Week € 650,00
Nacht -
za 24-jun-2023
za 26-aug-2023
Week € 750,00
Nacht -
za 26-aug-2023
za 30-dec-2023
Week € 650,00
Nacht -

€ 100,00

20 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekbedden (1)

6 m2

  • 54 m2

  • Kinderbox
  • Campingbed (1)

  • Vloerverwarming

  • Televisiescherm in cm:
  • Nederlandstalige zenders (10)

  • Tuinstoel(en) (10)

  • Roken toegestaan

  • Handdoeken (4)

€ 560,-
€ 560,-

Petit Piquepe

8,9
Vanaf per nacht € 150,- per week € 1.050,-