Maison Elena
Superleuk ingerichte vakantievilla met groot omheind privé-zwembad op loopafstand van het charmante middeleeuwse stadje Eymet, niet ver van Bergerac. Uw vakantiehuis heeft een mooie omheinde tuin … ideaal voor uw hond(en) en/of kinderen. Bij het zwembad beneden heeft u een fijn terras, maar er is ook een ruim balkon met zitjes, gelegen op het zuiden. De eigenaresse is wijnproducente, vergeet zeker niet te vragen naar haar heerlijke wijnen! Wij zijn er in ieder geval fan van! Dit vakantiehuis biedt u een zeer leuke korting als u minimaal 2 weken boekt!  Prijs is reeds aangepast voor 2 of 3 weken.

Via de centrale hal kom je in de gezellige living met schuifdeuren naar het terras. Bij binnenkomst begint uw “oosterse ervaring”, de eigenaresse is namelijk zeer bereisd en dat zie je aan alle kleine details! De gezellige eetkamer heeft toegang tot het balkon. De keuken is voorzien van een vaatwasser, oven en magnetron en in de bijkeuken vind je de koelkast, vriezer en wasmachine. Op de 1ste verdieping 3 grote slaapkamers waarvan één leuk voor de kinderen is met wel 3 één persoonsbedden.  Er zijn in totaal 7 slaapplaatsen en op elke kamer is er ruimte voor een babybedje. Op dezelfde etage vindt u twee ruime badkamers.

Heel rustig gelegen op loopafstand van het stadje. De zuidelijk georiënteerde geheel omheinde tuin biedt voldoende privacy en het grote zwembad is middels een omheining beveiligd. Voor het huis is er voldoende parkeergelegenheid.

Eymet is een toeristisch stadje uit de dertiende eeuw, met elke donderdag ochtend een gezellig provinciaal marktje. Toen ik dit huis bezocht mocht ik 's avonds een hapje gaan eten in de lokale pizzeria, wàt een prachtig en gezellig dorpje! Het ligt 20 minuten van het vliegveld Bergerac (vluchten vanaf Rotterdam met Transavia mogelijk). Toeristische bezienswaardigheden in de buurt zijn: een uitstapje naar Sarlat en Bergerac, een bezoek aan de vele kastelen en grotten en wat dacht u van een heerlijke kanotocht over de Dordogne. Ook de route du vin is een aanrader voor de wijnliefhebbers! Natuurlijk zijn er ook sportieve activiteiten, zoals fietsen, wandelen, roeien op de rivier de Dordogne en golfen op het Kasteel Vigiers ( 6-9- en 18 holes).

Bij Micazu sinds april 2017

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. We verhuren al enkele jaren vakantiehuizen en steeds komt er wat nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

15-06-2019
Minimaal verblijf 14 nachten
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
06-07-2019
Week € 1430,00
Nacht € 204,00
06-07-2019
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
Week € 1925,00
Nacht € 275,00
Week € 1400,00
Nacht € 204,00
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
26-10-2019
Week € 990,00
Nacht € 141,00
12-07-2020
23-08-2020
Week € 2200,00
Nacht € 236,00

€ 300,00
€ 100,00
€ 100,00
€ 10,00
€ 35,00

Bed: 2-persoons 190 x 160 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 2-persoons 190 x 140 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bidet

Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)

  • 250 m2

1.045,-
1.045,-