Elena
880,- weekprijs vanaf

Elena

Deze comfortabele vakantievilla met omheind privé zwembad ligt op loopafstand van het charmante middeleeuwse stadje Eymet, niet ver van Bergerac temidden van de Bergerac wijngaarden… De villa heeft een mooie omheinde tuin met veel eikenbomen en heerlijk veel gras voor de kids om te ravotten! Tevens een groot terras en een gezellig balkon met zitjes, gelegen op het zuiden, een heerlijk groot zwembad van 10 x 5 m met omheining. De eigenaresse is wijnproducente, vergeet zeker niet te vragen naar haar heerlijke wijnen! Wij zijn er in ieder geval fan van!

Binnen:
Via de centrale hal kom je in de gezellige living met schuifdeuren naar het terras. Bij binnenkomst begint uw “oosterse ervaring”, de eigenaresse is namelijk zeer bereisd en dat zie je aan alle kleine details! De gezellige eetkamer heeft toegang tot het balkon. De keuken is voorzien van een vaatwasser, oven en magnetron en in de bijkeuken vind je de koelkast, vriezer en wasmachine. Op de 1ste verdieping zijn er 4 grote slaapkamers waarvan één met een en-suite badkamer. Dit lijkt wel een appartement op zich! Er zijn in totaal 9 slaapplaatsen en op elke kamer is er ruimte voor een babybedje. De tweede badkamer is vanaf de gang bereikbaar.

Buiten:
Heel rustig gelegen net buiten het stadje. De zuidelijk georiënteerde geheel omheinde tuin biedt voldoende privacy en het grote zwembad is middels een omheining beveiligd voor kleine kinderen.Voor het huis is er voldoende parkeergelegenheid.

Omgeving:
Eymet is een toeristisch stadje uit de dertiende eeuw, met elke donderdag ochtend een gezellig provinciaal marktje. Het ligt 20 minuten van het vliegveld Bergerac met vluchten vanaf Rotterdam naar Bergerac via Transavia. Toeristische bezienswaardigheden in de buurt zijn: Een uitstapje naar Sarlat en Bergerac, een bezoek aan de vele kastelen en grotten en wat dacht u van een heerlijke kanotocht over de Dordogne. Ook de route du vin is een aanrader voor de wijnliefhebbers!

Natuurlijk zijn er ook sportieve activiteiten, zoals fietsen, wandelen, roeien op de rivier de Dordogne en golfen op het Kasteel Vigiers ( 6-9- en 18 holes).

Thijs & Lydia Mennes
Thijs & Lydia Mennes

Bij Micazu sinds februari 2008

Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. We verhuren al enkele jaren vakantiehuizen en steeds komt er wat nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

  • € 880,-
  • € 990,-
  • € 1540,-
  • € 2200,-
  • € 2400,-
Klik op de aankomstdatum voor prijzen & boeken
augustus 2017
31 1 2 3 4 5 6
32 7 8 9 10 11 12 13
33 14 15 16 17 18 19 20
34 21 22 23 24 25 26 27
35 28 29 30 31
september 2017
35 1 2 3
36 4 5 6 7 8 9 10
37 11 12 13 14 15 16 17
38 18 19 20 21 22 23 24
39 25 26 27 28 29 30
oktober 2017
39 1
40 2 3 4 5 6 7 8
41 9 10 11 12 13 14 15
42 16 17 18 19 20 21 22
43 23 24 25 26 27 28 29
44 30 31
november 2017
44 1 2 3 4 5
45 6 7 8 9 10 11 12
46 13 14 15 16 17 18 19
47 20 21 22 23 24 25 26
48 27 28 29 30
december 2017
48 1 2 3
49 4 5 6 7 8 9 10
50 11 12 13 14 15 16 17
51 18 19 20 21 22 23 24
52 25 26 27 28 29 30 31
januari 2018
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30 31
× Selectie wissen Boek nu

15-07-2017 - 19-08-2017 € 2200,00 - - € 299,00 - 7 nachten
19-08-2017 - 26-08-2017 € 2400,00 - - € 236,00 - 7 nachten
26-08-2017 - 02-09-2017 € 1540,00 - - € 157,00 - 7 nachten
02-09-2017 - 16-09-2017 € 990,00 - - € 141,00 - 7 nachten
16-09-2017 - 28-10-2017 € 880,00 - - € 126,00 - 7 nachten

Borgsom € 300,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak € 100,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en) € 100,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | optioneel
Linnengoed € 10,00 Per persoon Ter plaatse betalen | optioneel
Reserveringskosten € 35,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht

Omgeving & locatie

Sfeervolle ingerichte woonkamer met een oosters tintje.

  • Laminaat
  • Bed: 2-persoons 190 x 160 cm
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)
  • Bureau / kaptafel
  • Laminaat
  • Bed: 2-persoons 190 x 140 cm
  • Dekbedden
  • Laminaat
  • Dekbedden
  • Laminaat
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)
  • Bureau / kaptafel
  • Bidet
  • Douche
  • Wastafel
  • Douche
  • Ligbad
  • Wastafel (2)
  • Soort: Aparte ruimte
  • Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)
  • Espressomachine
  • Koelkast
  • Strijkplank / strijkijzer
  • Vriezer
  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • 250 m2