Landhuis / Kasteel

Mon Désir

7,7

Mon Désir is een prachtig typisch Frans Manoir, gelegen in het mooiste gedeelte van de Périgord Noir (Dordogne/Lot) en geschikt voor maximaal 14 personen. Dit luxe vakantiehuis met een groot verwarmd privé-zwembad en volledige privacy, bestaat uit 2 gebouwen: het Manoir, geschikt voor 10 personen en een apart gelegen huis geschikt voor 4 personen. Het domein van 4 HA is gelegen op de top van een heuvel waardoor u een adembenemend uitzicht over de Dordogne/Lot-vallei heeft. De oude vestingstad Gourdon met alle faciliteiten en talloze restaurants ligt maar op 10 minuten rijden van uw accommodatie, een bakker en een goed restaurant zijn te vinden in het nabijgelegen dorp op slechts een enkele kilometers afstand. Mon Désir is ideaal voor meerdere gezinnen of groepen, maar ook romantisch voor koppels, luxueus, privé, kortom een heerlijk huis om een ​​fantastische vakantie door te brengen.

Mon Désir heeft maar liefst een woonoppervlakte van 260m. Er is een ruime woonkamer met moderne open keuken en openslaande deuren naar het terras, 5 slaapkamers en twee badkamers. Het apart gelegen huis heeft een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers en een badkamer.

Het landgoed met eeuwenoude bomen bestaand uit weide en bos en heeft een totale oppervlakte van ruim 4 hectare. Er is een mooi en groot verwarmd zwembad, diverse terrassen en een binnenplaats met voldoende parkeergelegenheid voor auto's.

Ideaal gelegen tussen Lot en de Dordogne, en niet ver van de prachtige steden Sarlat, Domme, Padirac, La Roque Gageac, Rocamadour en Gourdon. Je hebt hier eindeloze uitzichten en vergeet niet: in deze regio heb je de laagste lichtvervuiling in Europa! Laat u verwonderen door de ontelbare sterren die u hier ’s nachts kunt zien!

Prijs Mon Désir buiten 3e week van juli en voorlaatste week van augustus gebaseerd op alleen het hoofdhuis. Indien u de (grote) gite ook wilt huren komt er extra bij (afhankelijk van aantal personen). Voor 2021 is de prijs tussen 4 juli en 20 augustus de prijs voor huis en gite samen. U bent ten alle tijden volledig privé op het gehele terrein!'Slechts één hond welkom.

Advertentie online sinds mei 2018

Reageert gemiddeld binnen 7 uur

Tijdelijk kosteloos annuleren i.v.m. coronavirus

Als u bij ons boekt en u moet annuleren wegens Rood Reisadvies (Covid/Oekraïne/mogelijke dreigingen) dan krijgt u uw geld terug minus 125,- euro

  • 1 Korting

Getoonde prijzen zijn per week. Behalve in de periode van 9 juli tot 20 augustus 2022 en van 8 juli tot 19 augustus 2023 is de getoonde prijs per 14 dagen.

zo 24-apr-2022
za 04-jun-2022
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 1485,00
Nacht € 212,00
Korting 10%
za 04-jun-2022
za 25-jun-2022
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 25-jun-2022
za 02-jul-2022
Week € 2420,00
Nacht € 346,00
za 02-jul-2022
za 09-jul-2022
Week € 3300,00
Nacht € 471,00
za 09-jul-2022
za 16-jul-2022
Minimaal verblijf 14 nachten
Week € 7700,00
Nacht € 1100,00
za 16-jul-2022
za 30-jul-2022
Minimaal verblijf 14 nachten
Week € 8470,00
Nacht € 1210,00
za 30-jul-2022
za 20-aug-2022
Minimaal verblijf 14 nachten
Week € 8580,00
Nacht € 1226,00
za 20-aug-2022
za 27-aug-2022
Week € 3850,00
Nacht € 550,00
za 27-aug-2022
za 03-sep-2022
Week € 2750,00
Nacht € 393,00
za 03-sep-2022
zo 02-okt-2022
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
zo 23-apr-2023
za 10-jun-2023
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 10-jun-2023
za 24-jun-2023
Week € 1925,00
Nacht € 275,00
za 24-jun-2023
za 01-jul-2023
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
za 01-jul-2023
za 08-jul-2023
Week € 3850,00
Nacht € 550,00
za 08-jul-2023
za 15-jul-2023
Week € 8250,00
Nacht € 1179,00
za 15-jul-2023
za 29-jul-2023
Minimaal verblijf 14 nachten
Week € 8670,00
Nacht € 1239,00
za 29-jul-2023
za 19-aug-2023
Minimaal verblijf 14 nachten
Week € 8730,00
Nacht € 1247,00
za 19-aug-2023
za 26-aug-2023
Week € 3850,00
Nacht € 550,00
za 26-aug-2023
za 02-sep-2023
Week € 2750,00
Nacht € 393,00
za 02-sep-2023
zo 01-okt-2023
Week € 1925,00
Nacht € 275,00

Annuleringskosten
€ 125,00
€ 500,00
€ 150,00
€ 50,00
€ 12,50
€ 35,00

Eetkamerstoelen

Hoekbank

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Openslaande deuren

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Kledingkast(en)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Zitje

Bed: 1-persoons 200 x 160 cm

Slaapkamer 6

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Slaapkamer 7

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Wastafel (2)

Badkamer 4

  • Landhuis / Kasteel

  • 260 m2

€ 1.337,-
€ 1.337,-