Landhuis / Kasteel

Mon Désir
Mon Désir is een prachtig typisch Frans Manoir, gelegen in het mooiste gedeelte van de Périgod Noir (Dordogne/Lot) en geschikt voor maximaal 14 personen. Dit luxe vakantiehuis met een groot verwarmd privé-zwembad en volledige privacy, bestaat uit 2 gebouwen: het Manoir, geschikt voor 10 personen en een apart gelegen huis geschikt voor 4 personen. Het domein van 4 HA is gelegen op de top van een heuvel waardoor u een adembenemend uitzicht over de Dordogne/Lot-vallei heeft. De oude vestingstad Gourdon met alle faciliteiten en talloze restaurants ligt maar op 10 minuten rijden van uw accommodatie, een bakker en een goed restaurant zijn te vinden in het nabijgelegen dorp op slechts een enkele kilometers afstand. Mon Désir is ideaal voor meerdere gezinnen of groepen, maar ook romantisch voor koppels, luxueus, privé, kortom een heerlijk huis om een fantastische vakantie door te brengen.
Prijs Mon Désir buiten juli en augustus gebaseerd op alleen het hoofdhuis, gite blijft leeg. Indien u gite ook wilt huren komt er extra bij (vraagt u gerust voor meer info).

Mon Désir heeft maar liefst een woonoppervlakte van 260m. Er is een ruime woonkamer met moderne open keuken en openslaande deuren naar het terras, 5 slaapkamers en twee badkamers. Het apart gelegen huis heeft een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers en een badkamer.

Het landgoed met eeuwenoude bomen bestaand uit weide en bos en heeft een totale oppervlakte van ruim 4 hectare. Er is een mooi en groot verwarmd zwembad, diverse terrassen en een binnenplaats met voldoende parkeergelegenheid voor auto's.

Ideaal gelegen tussen Lot en de Dordogne, en niet ver van de prachtige steden Sarlat, Domme, Padirac, La Roque Gageac, Rocamadour en Gourdon. Je hebt hier eindeloze uitzichten en vergeet niet: in deze regio heb je de laagste lichtvervuiling in Europa! Laat u verwonderen door de ontelbare sterren die u hier ’s nachts kunt zien!

Bij Micazu sinds mei 2018

18-05-2019
22-06-2019
Week € 1600,00
Nacht € 220,00
Korting 15%
22-06-2019
Week € 1700,00
Nacht € 236,00
Korting 10%
06-07-2019
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
06-07-2019
27-07-2019
Week € 2750,00
Nacht € 393,00
27-07-2019
03-08-2019
Week € 3025,00
Nacht € 432,00
03-08-2019
Week € 3500,00
Nacht € 503,00
Week € 3025,00
Nacht € 432,00
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
Korting 10%
Week € 1400,00
Nacht € 189,00
Korting 10%
19-10-2019
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
19-10-2019
21-12-2019
Week € 1200,00
Nacht € 157,00
21-12-2019
04-01-2020
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
04-01-2020
12-04-2020
Week € 1250,00
Nacht € 157,00
12-04-2020
03-05-2020
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
03-05-2020
17-05-2020
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
17-05-2020
21-06-2020
Week € 1540,00
Nacht € 220,00
21-06-2020
28-06-2020
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
28-06-2020
05-07-2020
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
05-07-2020
26-07-2020
Week € 2750,00
Nacht € 393,00
26-07-2020
02-08-2020
Week € 3025,00
Nacht € 432,00
02-08-2020
23-08-2020
Week € 3520,00
Nacht € 503,00

€ 125,00
€ 25,00
Per item
€ 10,00
€ 35,00
Toeristenbelasting vanaf 13 jaar
€ 0,53
Per nacht

Eetkamerstoelen

Hoekbank

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Openslaande deuren

2e verdieping

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Kledingkast(en)

2e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Zitje

Bed: 1-persoons 200 x 160 cm

Slaapkamer 6

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Slaapkamer 7

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Wastafel (2)

  • Landhuis / Kasteel

  • 260 m2

163,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
163,-