Landhuis / Kasteel

Mon Désir is een prachtig typisch Frans Manoir, gelegen in het mooiste gedeelte van de Périgod Noir (Dordogne/Lot) en geschikt voor maximaal 14 personen. Dit luxe vakantiehuis met een groot verwarmd privé-zwembad en volledige privacy, bestaat uit 2 gebouwen: het Manoir, geschikt voor 10 personen en een apart gelegen huis geschikt voor 4 personen. Het domein van 4 HA is gelegen op de top van een heuvel waardoor u een adembenemend uitzicht over de Dordogne/Lot-vallei heeft. De oude vestingstad Gourdon met alle faciliteiten en talloze restaurants ligt maar op 10 minuten rijden van uw accommodatie, een bakker en een goed restaurant zijn te vinden in het nabijgelegen dorp op slechts een enkele kilometers afstand. Mon Désir is ideaal voor meerdere gezinnen of groepen, maar ook romantisch voor koppels, luxueus, privé, kortom een heerlijk huis om een ​​fantastische vakantie door te brengen.

Mon Désir heeft maar liefst een woonoppervlakte van 260m. Er is een ruime woonkamer met moderne open keuken en openslaande deuren naar het terras, 5 slaapkamers waarvan de twee op de bovenste verdieping airconditioning hebben en twee badkamers (3 slaapkamers 1e etage, 2 op de 2e etage) Het apart gelegen huis heeft een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers en een badkamer. Deze gite heeft zowel airco in de slaapkamers als in de woonkamer.

Het landgoed met eeuwenoude bomen bestaand uit weide en bos en heeft een totale oppervlakte van ruim 4 hectare. Er is een mooi en groot verwarmd zwembad, diverse terrassen en een binnenplaats met voldoende parkeergelegenheid voor auto's.

Ideaal gelegen tussen Lot en de Dordogne, en niet ver van de prachtige steden Sarlat, Domme, Padirac, La Roque Gageac, Rocamadour en Gourdon. Je hebt hier eindeloze uitzichten en vergeet niet: in deze regio heb je de laagste lichtvervuiling in Europa! Laat u verwonderen door de ontelbare sterren die u hier ’s nachts kunt zien!

Prijs Mon Désir buitenom de derde week van juli en de laatste week van augustus gebaseerd op alleen het hoofdhuis. Indien u ook de gite wilt gebruiken komt er extra bij afhankelijk van het seizoen. De gite wordt nooit apart verhuurd aan anderen.

Advertentie online sinds mei 2018

Reageert gemiddeld binnen 6 uur

Flexibel annuleren

Flexibel annuleren in overleg mogelijk!

Prijzen buitenom juli en augustus gebaseerd op alleen het huis. De gite kan er bij gehuurd worden, vraagt u gerust naar de voorwaarden. Gite blijft ten alle tijden leeg als u alleen het huis huurt.

Electriciteit ter plaatse betalen wanneer u boven de 150 kW/h per week gebruikt.

za 04-nov-2023
zo 21-apr-2024
Week € 5000,00
Nacht € 714,00
zo 21-apr-2024
za 08-jun-2024
Week € 1925,00
Nacht € 275,00
za 08-jun-2024
za 22-jun-2024
Week € 2035,00
Nacht € 291,00
za 22-jun-2024
za 29-jun-2024
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
za 29-jun-2024
za 06-jul-2024
Week € 3850,00
Nacht € 550,00
za 06-jul-2024
za 13-jul-2024
Week € 4400,00
Nacht € 629,00
za 13-jul-2024
za 27-jul-2024
Week € 4950,00
Nacht € 707,00
za 27-jul-2024
za 24-aug-2024
Week € 4950,00
Nacht € 707,00
za 24-aug-2024
Week € 4400,00
Nacht € 629,00
za 21-sep-2024
Week € 2035,00
Nacht € 291,00
za 21-sep-2024
za 26-okt-2024
Week € 1870,00
Nacht € 267,00
za 26-okt-2024
za 14-dec-2024
Week € 4000,00
Nacht € 571,00
za 14-dec-2024
za 25-jan-2025
Week € 5000,00
Nacht € 714,00

€ 40,00
€ 500,00
€ 150,00
€ 50,00
€ 12,50

Eetkamerstoelen

Hoekbank

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Openslaande deuren

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Kledingkast(en)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Zitje

Bed: 1-persoons 200 x 160 cm

Slaapkamer 6

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Slaapkamer 7

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Wastafel (2)

Badkamer 4

  • Landhuis / Kasteel

  • 260 m2

  • Airconditioning

€ 1.870,-
€ 1.870,-