Lesparrot

8,1

Een riante villa voorzien van alle luxe waaronder een privé zwembad, landelijk en geheel vrij gelegen op 200 meter van het authentieke middeleeuwse dorpje Cardaillac, door de Franse overheid uitgeroepen tot `un des plus beaux villages de France`.

De villa is gelegen in een ruime tuin en biedt veel privacy.

Voor de kinderen is een grote trampoline geplaatst. Het prachtige zwembad biedt vertier - en verkoeling! - voor iedereen.

Het zwembad is rondom omgeven met terrassen, deels overdekt.

Op de eerste verdieping bevindt zich een zeer groot balkon dat een adembenemend uitzicht biedt op de vallei.
Boven een groot gedeelte van het balkon is een groot uitvalscherm geplaatst, dat desgewenst schaduw biedt.

De verhuurder

Bij Micazu sinds maart 2010

Toon telefoonnummer Toon website
Het Franse platteland zoals menigeen zich dat herinnert van vakanties in hun jeugd. Een glooiend groen landschap, sfeervolle authentieke stadjes met gezellige cafés/ restaurants en verstilde dorpjes waar de tijd stil lijkt te hebben gestaan. Dat zijn de ingrediënten die Cardaillac en omgeving bieden voor een onvergetelijke vakantie, dat is waarvan wij zelf elke weer volop genieten en waarvan wij onze gasten in villa Lesparrot en villa L' Oustal Niau graag willen laten meegenieten.

12-05-2019
26-05-2019
Week € 595,00
Nacht -
26-05-2019
16-06-2019
Week € 695,00
Nacht -
16-06-2019
07-07-2019
Week € 1395,00
Nacht -
07-07-2019
14-07-2019
Week € 1495,00
Nacht -
14-07-2019
11-08-2019
Week € 1595,00
Nacht -
11-08-2019
18-08-2019
Week € 1395,00
Nacht -
18-08-2019
01-09-2019
Week € 695,00
Nacht -
01-09-2019
15-09-2019
Week € 595,00
Nacht € 85,00
15-09-2019
29-09-2019
Week € 495,00
Nacht € 71,00
29-09-2019
20-10-2019
Week € 295,00
Nacht -

€ 7,50
€ 25,00
Internet
€ 25,00
Schoonmaak
€ 75,00
Waarborgsom
€ 250,00

Cardaillac is een authentiek middeleeuws dorpje met 528 inwoners, gelegen in de Lot.Kenmerkend zijn de oude torens van het fort die een magnifiek uitzicht over Cardaillac zélf en de wijde omgeving bieden. Middelpunt van Cardaillac is hotel/ restaurant Chez Marcel, waar altijd een gemoedelijke en gezellige sfeer heerst en waar je heerlijk kunt eten. Cardaillac heeft kleine smalle straatjes waarin o.a. een epicerie (kruidenier), een boulangerie (bakker), een brocanterie (antiquair), een coiffure (kapper), een postkantoor en een moderne huisartsenpraktijk zijn te vinden. Onze twee vakantievilla’s liggen in het groen en tóch op slechts 200 meter lopen van het centrum van Cardaillac. De directe omgeving van Cardaillac biedt legio mogelijkheden zoals wandelen, mountainbiken, zwemmen, kanovaren, paardrijden, golfen en het bezoeken van grotten en (wijn)chateaux. Kortom: Cardaillac is een prachtige plek om zorgeloos vakantie te vieren. Niet voor niets is het door de franse overheid uitgeroepen tot “Un des plus beaux villages de France”.
Villa Lesparrot is een in 2006 gebouwde moderne en lichte villa waarvan zowel het interieur als het exterieur door de Nederlandse eigenaar in perfecte staat worden gehouden. De villa is gebouwd in provençaalse stijl. Dat wil zeggen dat hij lichtgeel gepleisterd is en dat – om de warmte buiten te houden - alle ramen zijn voorzien van lavendelblauwe houten luiken. Op de begane grond van de villa bevindt zich de ruime garage die plaats biedt aan twee auto's en op de eerste verdieping de riante woonlaag met een zeer groot terras. Het terras is voorzien van een groot (8 bij 2 meter) elektrisch bediend zonnescherm, zodat men op de warmste uren van de dag desgewenst lekker in de schaduw kan zitten. Op de begane grond bevindt zich aan de zwembadzijde een grote veranda met provençaalse bogen, waar men onder kan eten met een barbecue binnen handbereik. Bij het privé zwembad staan luxe ligbedden.Verder is het zwembad voorzien van een elektronische kinderbeveiliging. Villa Lesparrot is smaakvol ingericht met een blauw/ witte grote hoekbank, een lange houten eettafel, rieten stoelen en romantische bedden met provençaalse dekspreien. De badkamer is sfeervol en smaakvol betegeld met zonnebloem accenten. De keuken van villa Lesparrot heeft een warme houttint en is voorzien van alle apparatuur, inclusief een vaatwasser, een oven en een magnetron. Alle gewenste keukenspullen zijn in ruime mate aanwezig. De totale oppervlakte van Villa Lesparrot is 160 m2. De oppervlakte woonkamer is 61 m2. De oppervlakte van het terras is 58 m2. Het privé zwembad meet 9 bij 4,5 meter.Villa Lesparrot heeft 3 slaapkamers met in total 9 bedden: een
2-persoons, vier een- persoons, een stapelbed en een babybedje.Verder beschikt villa Lesparrot over twee badkamers, waarvan een met ligbad. Een wasmachine is aanwezig, evenals een wasdroger en een satelliet TV met ontvangst van alle Nederlandse zenders.
De Lot is een streek met vele gezichten. U vindt er overblijfselen uit alle tijdperken in de vorm van kastelen, kerken, ruines, rotstekeningen enz. Een streek die bijzonder aanspreekt bij liefhebbers van rust, zon, wijngaarden, bergen en ruimte. De wijngaarden met hun vaak eeuwenoude chateaux worden afgewisseld door bossen en landerijen met de karakteristieke boerenhoeves. Volop mogelijkheden om te wandelen en te fietsen. Een streek ook waar men Frans met de Fransen is en waar in het hoogseizoen nog niet iedere tweede auto een Nederlandse is. Kortom , een vakantie in het echte Frankrijk is een vakantie in de Lot.

Figeac is een prachtige middelgrote franse stad op 8 kilometer afstand van Cardaillac, waar men lekker kan winkelen en die over vele restaurants en terrasjes in alle prijsklassen beschikt.Elke zaterdag is er een grote markt, waar talloze locale producten worden aangeboden. Op zondag is er dikwijls een antiekmarkt. Gedurende het zomerseizoen is er regelmatig op donderdagavond een marche nocturne (avondmarkt) waarbij op het Place Vival ook de locale bevolking aan lange tafels eet en drinkt. Verder rijdt gedurende het zomerseizoen dagelijks gedurende de gehele dag een toeristisch treintje door de binnenstad onder begeleiding van een gids.

Villefranche, Rocamadour, Sarlat en Cahors zijn andere interessante steden die op rijdbare afstand van Cardaillac zijn gelegen.

Op diverse plaatsen langs de rivier de Lot heeft u de mogelijkheid om per kano de Lot af te zakken. Door de kalme stroming is de Lot zeer geschikt voor de (nog) onervaren kanovaarder.

In de directe omgeving van Cardaillac bevinden zich talloze grotten die te bezichtigen zijn, o.a. Gouffre de Padirac, Grottes de Presque, Grottes de Fontirou, Grottes de Pech-Merle, Grottes de Lacava, Grottes de Foissac, etc.

Binnen een straal van ongeveer 1 kilometer van Cardaillac bevindt zich een manege waar paard kan worden gereden.
Vanuit Utrecht bevindt Cardaillac zich op een afstand van 1050 kilometer.Indien gewenst kan vrijwel tot aan Figeac gebruik worden gemaakt van snelwegen, waarbij de reisduur 10 à 11 uur bedraagt. Zie route.anwb.nl.Een alternatieve route – reisduur 11 à 12 uur - is het verlaten van de snelweg ter hoogte van Brive en vervolgens binnendoor rijden via typisch Franse plaatsjes als Gramat en Martel.Hieronder wordt deze route beschreven vertrekkend vanuit Utrecht:Volg vanuit Utrecht de A27 naar BredaVolg vervolgens de A1/E19 naar AntwerpenVanuit Antwerpen de A14/E17 richting LilleDan de A1/E15 + E19 naar Parijs Houdt in Parijs steeds Bordeaux/ Nantes aanVanuit Parijs de A10/E05 naar OrleansVanuit Orleans de A71/ E09 richting VierzonVervolgens de A20/ E09 richting LimogesVanuit Limoges de A20/ E09 richting BriveTer hoogte van Brive de snelweg verlaten, afslag Rodez via de Route NationalVervolgens Rodez aanhouden totdat borden Figeac verschijnenOngeveer 8 kilometer voor Figeac – op N140 – volgt een afslag Fourmagnac/ Cardaillac.Het adres van de villa’s in Cardaillac is Lesparrot en L’ Oustal Niau, tevens de namen van de villa’s. De huizen hebben evenals de overige huizen in Cardaillac geen huisnummer. De namen staan vermeld naast de voordeur. De villa’s kijken vanaf de achterzijde uit op de monumentale hoeve van de burgemeester. Cardaillac is klein. Mocht u de huizen desalniettemin niet vinden, dan zal iedere inwoner u de weg naar de burgemeesterswoning (in het Frans: la maison du maire). kunnen wijzen, waarna u onze huizen vanzelf ziet.

61 m2

Eetkamerstoelen (8)

14 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

14 m2

Bed: 1-persoons 200 x 200 cm

Bed: Onderschuifbed 190 x 90 cm

Bed: Stapelbed 190 x 90 cm

6 m2

Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)

  • 160 m2

  • Nederlandstalige zenders (10)

  • Speeltoestel(len) (1)
  • Tuinstoel(en) (8)

  • Roken toegestaan

Wellness

  • Massagedouche

42,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
42,-