Petit Paradis
660,- weekprijs vanaf

Petit Paradis

Petit Paradis is een charmant, karakteristiek, goed gerestaureerd huis voor 10 personen met een omheind privé zwembad (nog niet te zien op de foto's, in 2012 gerealiseerd), gelegen in een rustige omgeving, vlakbij het prachtige plaatsje Lamothe Fenelon, niet ver van Sarlat en Souillac.De eigenaar heeft 15 jaar over de restauratie gedaan en heeft stenen verwerkt in het huis en rond het zwembad, die hij verzamelde uit de rivier de Dordogne! De woonkamer met open haard heeft satelliet TV, telefoon, DVD en een stereo speler. De keuken is uitgerust met een koelkast, vriezer, fornuis,oven, magnetron, vaatwasser en wasmachine. Er is een aparte eetkamer. U wordt begroet met een welkomst pakket met producten uit de regio!

Slaapkamers/badkamers:
Van de 4 slaapkamers is er één heel groot, met een tweepersoonsbed en een bedbank voor 2 personen. Dan is er nog een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een vierde slaapkamer met een stapelbed en een eenpersoonsbed. Er is nog een tweede slaapbank/bedbank aanwezig en een kinderbedje. In totaal zijn er 2 badkamers.

Buiten:
Het super privé zwembad van 5 bij 11 meter heeft om de ogen en huid te beschermen(geen chloor) alleen natuurlijke reinigingsmiddelen in het water. De gedeeltelijk omheinde tuin op het zuid-westen heeft een prachtig uitzicht. Er is een groot eetterras, voldoende tuinmeubilair, ligstoelen, een barbecue, een binnenplaats waar de kinderen kunnen spelen en een parkeerplaats.

Omgeving:
Winkels en restaurants in Payrac op 3 km afstand. Centraal gelegen plaatsen als Gordon, op 8 kilometer afstand of Sarlat, 25 kilometer afstand, laten alle bezienswaardigheden van de Dordogne en de Lot zien. Bezoekt u zeker; Rocamadour, Padirac, de grotten van Lacave, Souillac, Sarlat, Domme, Collonges-La-Rouge, Turenne, het kasteel van Beynac en de beroemde grot van Lascaux. De rivier de Dordogne op 7 Kilometer afstand.

Activiteiten:
U kunt Golfen, tennissen, vissen, paardrijden, zwemmen, watersport beoefenen, wandelen en mountain-biken in de omgeving.

De verhuurder, Thijs en Lydia

Thijs en Lydia Mennes
Thijs en Lydia Mennes

Bij Micazu sinds februari 2008

Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

Klik eerst op je aankomstdatum en daarna op je vertrekdatum.

In de kalender dien je nu alleen nog de vertrekdatum te selecteren. Of kies een andere aankomstdatum.

december 2016
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
januari 2017
52 1
1 2 3 4 5 6 7 8
2 9 10 11 12 13 14 15
3 16 17 18 19 20 21 22
4 23 24 25 26 27 28 29
5 30 31
februari 2017
5 1 2 3 4 5
6 6 7 8 9 10 11 12
7 13 14 15 16 17 18 19
8 20 21 22 23 24 25 26
9 27 28
maart 2017
9 1 2 3 4 5
10 6 7 8 9 10 11 12
11 13 14 15 16 17 18 19
12 20 21 22 23 24 25 26
13 27 28 29 30 31
april 2017
13 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
mei 2017
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
× Selectie wissen Reserveer nu

01-04-2017 - 22-04-2017 € 660,00 - - € 94,00 - 7 nachten
22-04-2017 - 06-05-2017 € 990,00 - - € 141,00 - 7 nachten
06-05-2017 - 20-05-2017 € 770,00 - - € 110,00 - 7 nachten
20-05-2017 - 17-06-2017 € 880,00 - - € 126,00 - 7 nachten
17-06-2017 - 01-07-2017 € 1320,00 - - € 189,00 - 7 nachten
01-07-2017 - 08-07-2017 € 1750,00 - - € 250,00 - 7 nachten
08-07-2017 - 15-07-2017 € 2300,00 - - € 329,00 - 7 nachten
15-07-2017 - 19-08-2017 € 2525,00 - - € 361,00 - 7 nachten
19-08-2017 - 26-08-2017 € 2200,00 - - € 314,00 - 7 nachten
26-08-2017 - 02-09-2017 € 1100,00 - - € 157,00 - 7 nachten
02-09-2017 - 16-09-2017 € 880,00 - - € 126,00 - 7 nachten
16-09-2017 - 30-09-2017 € 770,00 - - € 110,00 - 7 nachten
30-09-2017 - 02-12-2017 € 660,00 - - € 94,00 - 7 nachten

Borgsom € 500,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak € 100,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en) € 50,00 Per item Betalen bij boeking | optioneel
Linnengoed € 10,00 Per persoon Betalen bij boeking | optioneel
Reserveringskosten € 35,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht

(09-2014) Hoi Lydia,

Nou... we zijn weer thuis. De tijd vliegt voorbij. Als je het naar je zin hebt. En
inderdaad, een geweldig paradijsje heeft Marc gebouwd. Heerlijk toeven.
Elke dag een zonnetje en een lekkere temperatuur. Gaf me ook de gelegenheid om door te werken, want zo'n vakantie was het.

Mijn broer is (bijna traditiegetrouw) nog een paar dagen langs geweest met de
tweeling (van 17 inmiddels!), was geen probleem voor Marc. Ze misten vervolgens hun vliegtuig in Bergerac door verkeersomleidingen en -drukte; dus kwamen ze weer terug en zijn ze noodgedwongen tot maandag gebleven.

Nogmaals bedankt voor de supersnelle actie twee weken geleden. We hebben echt genoten... Wil je Marc en Dani ook onze dank overbrengen? We willen zeker nog een keertje terug.

We horen graag van je.

Groet
Alice & Arie

(08-2014) Hallo Lydia,

We zijn weer thuis en we hebben een fijne vakantie gehad.
Het huis, omgeving en zwembad was prachtig !!! Zeker voor herhaling vatbaar.

Verder hele mooie foto's en filmpjes gemaakt met de Ipad! Alles was heel schoon, gewoon een superhuis !!

Bedankt verder voor alle informatie enz enz. en u heeft een hele mooie site.
Ik denk zeker tot een volgende keer.

Lieve groetjes van Sandra

(08-2014) Hallo Lydia,

We willen je even laten weten dat we het heel erg naar onze zin hebben.
Het huis Le petit paradis en haar tuin met zwembad is werkelijk prachtig en erg volledig ingericht (eigenlijk door de bloemen en de leuke oude details in het huis nog veel mooier dan de foto's doen vermoeden). We hebben zondag genoten van een heerlijke lunch bij Gouffre de Blagour, erg gastvrije en vriendelijke mensen en een bijzonder plekje. Birgit van Smaakreis heeft, ondanks haar drukke agenda, toch nog een leuk programma voor ons samengesteld. We zullen morgenochtend eerst op eigen gelegenheid een wijnhuis gaan bezoeken en haar dan met de lunch
ontmoeten, waarna we gezamenlijk naar een tweede wijnhuis gaan. Daar verheugen wij ons erg op.

Kortom, we genieten!

Met vriendelijke groeten,

Laura

(06-2012) Geachte mevrouw Mennes,Lydia,

Uw mail was even aan mijn aandacht ontsnapt. Excuses daarvoor. We hebben een prima week gehad in le Petit Paradis.
Genoten van de absolute rust aldaar. Eigenaar respecteerde de privacy en verraste ons met verse eitjes op de stoep.

Als verbeterpunt wellicht een aardiger tuinstel. Wij hebben geen foto's gemaakt van het huis :(
Dank voor uw goede zorgen en hulp en wellicht tot volgend jaar of hopelijk nog 's eerder.

met vriendelijke groet,

Marlou F.

(08-2011) Hoi Lydia.

Ja hoor we hebben genoten!!!
Het weer viel tegen, miezerig en soms een zonnetje maar de temperatuur was
wel goed, maar we hebben bijna geen gebruik gemaakt van het heerlijke zwembad.
Er zijn daar in de buurt genoeg andere leuke dingen te bezoeken, grotten , boottochtjes over de Dordogne, markten etc.
Ook kun je er heerlijk wandelen en hertjes, eekhoorntjes zien in de natuur.
Als we dan 's avonds thuiskwamen deden we de houtkachel aan. Deze gaf een heerlijke warmte af.
Nee hoor, al met al hebben we het heerlijk gehad, leuke eigenaren die ons
welkom heetten en een lekkere fles wijn en groenten uit de tuin aan ons gaven.
We houden dit huis voor en volgende x in gedachten.

Groeten van Gea.

(07-2010) Beste Lydia,

Ik wil even laten weten dat wij een fantastische week hebben gehad.
Prachtig weer, een schitterend huis. Wat mooi is het. Het zwembad is helemaal top. De kinderen konden er geen genoeg van krijgen. Van Marc nog een heerlijke mand met groeten gehad. Het is een heel bijzondere plek.

Groetjes,

Monique van Engelen-de Vet

(07-2010) Beste Lydia,

We hebben een uitstekende week beleefd, huis was volledig naar wens.
Dank voor het snelle schakelen,

Met vriendelijke groet,

E.F

  • Eetkamerstoelen (10)
  • Hoekbank

inclusief slaapbank voor 2 personen.

  • Laminaat
  • Bed: 2-persoons
  • Dekens
  • Kledingkast(en) (2)
  • Zitje
  • Tapijt
  • Bed: 2-persoons
  • Dekens
  • Kledingkast(en) (1)
  • Tapijt
  • Bed: 1-persoons
  • Bed: 1-persoons
  • Dekens
  • Kledingkast(en) (1)

inclusief slaapbank en kinderbedje.

  • Tapijt
  • Bed: 1-persoons
  • Bed: Stapelbed
  • Dekens
  • Kledingkast(en) (1)
  • Douche (1)
  • Wastafel (1)
  • Douche (1)
  • Wastafel (1)
  • Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)
  • Koelkast
  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 5 x 11 x 1,8 (L x B x D)
  • 200 m2
  • Kinderbed (2)
  • Tuinstoel(en) (6)