Dit huis bevindt zich halverwege een heuvel met vrij uitzicht over de vallei. Het prachtige "Bastide" dorp Castelnau-Montratier ligt aan de overkant van deze vallei. Hier vindt je ook alles voor je dagelijkse benodigdheden. Het terrein is één hectare groot en rondom aangrenzend zijn er graan- en zonnebloemvelden. Het huis heeft een groot overdekt terras met toegang tot het zwembad. Binnen zijn er verschillende plekken waar je heerlijk kunt relaxen en er is een compleet uitgeruste keuken. Verder zijn er drie slaapkamers, waarvan twee voorzien zijn van tweepersoons boxspringsbedden. De derde kamer heeft een éénpersoons bed.
Ook kun je gebruik maken van een ontbijt of van de Table d'Hôte die door de eigenaar (die vroeger chef-kok was) bereid wordt met alléén verse streekproducten.
Twijfel je nog? Tel dan ook nog eens mee dat wij veel gebruik maken van "groene" energie d.m.v. warmtepompen!
Toegang tot de sauna en spa is inbegrepen bij de huur van uw luxe vakantiehuis. Wellness alom.

In departement Lot, in het zuiden van Frankrijk vind je deze prachtige plek. Wij wonen in de "provisiekast" van Frankrijk waar de natuur bestaat uit mooie valleien vol met fruitbomen, meloenvelden en wijngaarden. Je vindt in onze directe omgeving veel bioboeren en kleine producteurs van allerlei lekkernijen zoals honing, truffels, scharrelvlees, biowijn, verse kazen, honingzoete meloenen, saffraan, kruiden en vele groenten. Iedere woensdagavond is er een heerlijke avondmarkt in ons nabij gelegen dorp waar je onder het genot van livemuziek heerlijk kunt eten van de door je uitgekozen verse streekgerechten.
Op redelijke afstand zijn er veel dingen te zien zoals mooie idyllisch gelegen middeleeuwse dorpen, maar ook grotere steden zoals waar ook heel veel te zien is. En natuurlijk niet te vergeten ons eigen dorp Castelnau-Montratier op twee kilometer afstand. En wat denk je van een grot, kasteel of een leuke kanotocht over de Aveyron of de Lot.
Er zijn volop wandelingen en fietsroutes met vele vergezichten voor de echte genieter. Dit terrein bevindt zich nét buiten het echte toeristische gebied waar je voldoende rust vindt tijdens je verblijf. Natuurlijk kun je ook op het terrein heerlijk ontspannen bij het grote zwembad, spa en sauna. Bekijk ook onze andere mogelijkheden t.w. 2 persoonshuis en 2 B&B kamers.

Wij verhuren in het hoogseizoen alleen maar per week. Gebruik van TV, sauna, jacuzzi  gratis, beddengoed gratis.

01-09-2018
Week € 695,00
Nacht € 99,00
Week € 895,00
Nacht € 128,00
04-07-2020
Week € 695,00
Nacht € 99,00

€ 200,00
€ 75,00

De verhuurder, Rob

Bij Micazu sinds december 2015

Sinds mei 2000 wonen wij Rob & Henny Engels in Frankrijk. Met onze 3 kinderen begonnen we destijds een toeristisch bedrijf in Midden Frankrijk. Nu zij allemaal uithuizig zijn, zijn wij verhuisd naar Zuid Frankrijk en hebben we een kleinschalig bedrijfje met 2 gîtes en 2 B&B kamers. Hier willen wij u graag ontvangen met onze "Brabantse" gastvrijheid! Wij kunnen ook voor u koken (Rob was vroeger chef-kok). We gebruiken alleen verse (streek) producten die we hier bij naburige (bio)boeren kopen.

50 m2

Airconditioning

Privacy: Gezamenlijk zwembad

  • 100 m2

  • Traphekjes
  • Commode
  • Campingbed (1)

  • Beauty & spa

Wellness

  • Sauna
  • Jacuzzi / Hot tub
  • Massagedouche
  • Fitnessruimte

  • Airconditioning

  • Home cinema set
  • iPod aansluiting
  • Televisiescherm in cm: (65)
  • Nederlandstalige zenders (50)
  • USB-aansluiting

  • Jacuzzi / Hot tub
  • Parkeerplaats(en) (4)
  • Speeltoestel(len) (2)
  • Tuinstoel(en) (5)
  • Buitenkeuken

  • Beveiligingsinstallatie

  • Dartbord
  • Trampoline

99,-
99,-