Vakantiehuis 'De Ruif'

9,1

In het zuiden van Frankrijk ligt in het gebied van de Quercy Blanc het departement van de Lot. Het ligt direct onder de bekende Dordogne streek en is bezaaid met al het moois dat Frankrijk zo bijzonder maakt als vakantieland. In vergelijking met de streek van de Dordogne is er in de Lot nog rust en ruimte in een omgeving van eeuwenoude dorpen. Het gebied is heuvelachtig met veel groen. In dit gebied ligt het dorp Castelnau Montratier met aan de rand ons vakantiehuis. Het huis heeft veel comfort, ruimte en rust. Het biedt plaats aan twee tot zes personen. Er zijn twee badkamers en drie slaapkamers beneden met elk een tweepersoonsbed. Verder is er boven nog een ruime slaapkamer met eveneens een twee persoonsbed. Bovendien is er op de voorzolder een wasgelegenheid met warm en koud water. In de garage staat een wasmachine, vriezer en extra koelkast. Verder veel ruimte in en rond het huis. Het ligt in een prachtig gebied om te wandelen of te fietsen. Er is een vrij snelle internetverbinding van Orange met WiFi. Ontvangst tv (flatscreen) met schotelantenne, Ned. zenders, Dvd speler en Stereo.
Op korte afstand is er een golfbaan en in het dorp zelf een vernieuwd zwembad met veel attracties voor kinderen. Verder is er op 12 km afstand in Moliëre een mooie locatie met ligweide, zandstrand en zwemwater.
Kortom voor een heerlijke vakantie in voor- en najaar en natuurlijk in hoogzomer een ideale plek voor groot en klein.
Huisdieren hebben we liever niet in ons huis vanwege allergie!.
Ook roken binnen is niet gewenst en we vertrouwen  hiervoor op begrip bij onze huurders.

Halfseizoen mei, juni € 450
Hoogseizoen juli en augustus = € 600
Als aanbetaling vragen wij € 150 Betalen bij boeking verplicht.
Verder is er een vaste post voor servicekosten/schoonmaak van € 50 en
de kosten voor toeristenbelasting van 0.72 p.p. per dag voor personen
boven de achttien jaar.

04-05-2019
Week € 450,00
Nacht -
Week € 600,00
Nacht -

Servicekosten
€ 50,00

De verhuurder

Bij Micazu sinds mei 2013

In het jaar 1998 namen wij de beslissing om in het prachtige gebied van de Lot een huisje te realiseren. Na jaren van bouwen en tegelijk vakantie vieren kwam voor ons de periode dat we vaker en langer naar Frankrijk konden gaan. Nu is het huis grotendeels klaar en werken we nog aan de afwerking. Het is geworden wat we er ons bij voorstelden, een heerlijk huis in een wel zeer prachtig gebied van Frankrijk. Wij genieten er volop van en willen dat graag delen met u.

32 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

18 m2

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

22 m2

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

25 m2

Bed: 2-persoons 200 x 200 cm

8 m2

Fornuis: Gas (6 Kookzones/branders)

  • 160 m2

  • Kinderbox

  • Vloerverwarming

  • Televisiescherm in cm: (1)
  • Nederlandstalige zenders (8)

  • Tuinstoel(en) (6)

  • Kluis

64,-
64,-