Villa Bovila

Het is een groot monumentaal huis met twee woonkamers, twee badkamers en twee keukens. De ideale woning voor een grote familie, twee kleinere, of een vriendengroep. Het zwembad, de terrassen en de tuin liggen op het zuiden. Grote kastanjebomen garanderen voldoende schaduw tijdens de vaak hete zomer. U hebt het exclusief gebruik van het terrein.  Er zijn geen andere huurders tijdens de periode dat u huurt. Het huis is deels 200 jaar oud en charmant (met zorg uitgezochte spulletjes) ingericht. Er zijn trappen in huis. De bedden zijn opgemaakt en handdoeken zijn aanwezig. In de directe omgeving zijn meerdere middeleeuwse dorpjes met wekelijks hun marktjes en brocantes. Franser kan het niet.

De prijs is exclusief de te betalen kosten voor de eindschoonmaak van euro 75,= , welke verrekend worden met de verplichte borgsom. Er zijn verder geen bijkomende kosten. De slaapkamers worden aan de hand van de door u opgegeven gegevens voor u klaargemaakt; dat wil zeggen dat de bedden zijn opgemaakt en u beschikt over twee badhanddoeken per persoon per week dat u huurt. Er worden geen badlakens voor bij het zwembad verstrekt.

Week € 1620,00
Nacht € 231,00
Week € 1325,00
Nacht € 188,00

€ 200,00
€ 75,00
Extra schoonmaak
€ 50,00

De verhuurder, Els en Jan

Bij Micazu sinds januari 2019

Toon telefoonnummer Toon website
Hallo! Wij zijn Jan en Els en wonen in Maastricht in Nederland. We houden van samenzijn en gezelligheid en delen ons Franse huis graag met onze kinderen en/of vrienden. In de periode dat wij er niet zijn, stellen we het graag ter beschikking aan anderen om er te leven als God in Frankrijk en te genieten van wat de omgeving biedt. Neem gerust contact met ons op om vragen te stellen over ons huis, de omgeving en activiteiten. we staan u graag te woord.
Jan en Els

Bovila ligt in het zuidelijke deel van de Lot. het is een prachtig wandelgebied, gelegen tussen de wijngaarden van de Cahors. Het huis ligt in het centrum van het gehuchtje Bovila, een kleine woongemeenschap met een middeleeuws kerkje en een gemeentehuis. In de directe omgeving zijn mooie middeleeuwse dorpjes met elk hun eigen weekmarktjes en brocante. De historische stad Cahors ligt op 20 km afstand. in huis is alle informatie beschikbaar van de vele activiteiten in de directe en verdere omgeving, zoals kanoën, paardrijden, vissen, zwemmen, grotten, wandelroutes, enz. In de vele wijndomeinen in de omgeving proeft en koopt u desgewenst uw wijn. In de zomermaanden zijn er in de omgeving veel festiviteiten die via de VVV's en aankondigingen langs de wegen worden aangeprezen. Leuk om te ontdekken!

48 m2

Eetkamerstoelen (10)

25 m2

Eetkamerstoelen (4)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekbedden (1)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekbedden (1)

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: Opklapbed 200 x 80 cm

20 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

14 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekbedden (1)

8 m2

Bidet

5 m2

Bidet

Atelier

waskeuken

25 m2

keuken 2

20 m2

Fornuis: Gas (5 Kookzones/branders)

  • 225 m2

  • Tuinstoel(en) (20)
  • Tuintafel(s) (3)
  • Buitenkeuken

  • Accommodatie op verdieping: (1)

  • Badjassen (8)
  • Handdoeken (20)

189,-
189,-