Ons huis is groot en monumentaal. Door zijn omvang kan in huis voldoende afstand genomen worden. Als iemand uit het gezelschap meer privacy behoeft, omdat deze zich wil of moet afzonderen, is de mogelijkheid daarvoor ideaal aanwezig.

Het huis heeft nl. twee woonkamers, twee badkamers en twee keukens. Het is de ideale vakantiewoning voor een grote familie, twee kleinere, of een vriendengroep. Het zwembad, de terrassen en de tuin liggen op het zuiden. Grote kastanjebomen garanderen voldoende schaduw tijdens de vaak hete zomers. U geniet exclusief van het gebruik van het hele terrein, er zijn nl. geen andere huurders.

Ook wij maken geen gebruik van de woning als wij deze hebben verhuurd. Het huis is deels 200 jaar oud en charmant ingericht (met zorg uitgezochte spulletjes). Het huis heeft trappen en is daarmee niet geschikt voor mensen die niet goed ter been zijn. De bedden zijn opgemaakt als u aankomt en handdoeken zijn voor u aanwezig.

In de directe omgeving zijn alle faciliteiten aanwezig om u een aangenaam verblijf te garanderen. Binnen een straal van 6 tot 10 km. vindt u bakkers, slagers, supermarkten, apotheek, enz.in meerdere middeleeuwse dorpjes met wekelijks hun marktjes en brocantes. Franser kan het niet.

De verhuurder, Els & Jan

Advertentie online sinds januari 2019

Reageert gemiddeld binnen 3 uur
Hallo! Wij zijn Jan en Els en wonen in Maastricht in Nederland. We houden van samenzijn en gezelligheid en delen ons Franse huis graag met onze kinderen en/of vrienden. In de periode dat wij er niet zijn, stellen we het graag ter beschikking aan anderen om er te leven als God in Frankrijk en te genieten van wat de omgeving biedt. Neem gerust contact met ons op om vragen te stellen over ons huis, de omgeving en activiteiten. we staan u graag te woord.
Jan en Els

De basis prijs voor uw verblijf bedraagt in het hoogseizoen 2000= en 1750,= in het naseizoen per week in de periode dat wij ons huis verhuren. De aankomstdag en vertrekdag is altijd op een zaterdag. De prijs is exclusief de te betalen kosten voor de eindschoonmaak van euro 125= (verplicht) welke in rekening gebracht wordt bij de boeking. Ook betaalt u verplicht een vergoeding voor  het bedlinnen  en de handdoeken van € 75,=

De slaapkamers zijn de aan de hand van de door u verstrekte gegevens bij aankomst voor u gereed gemaakt; dat wil zeggen dat de bedden zijn opgemaakt en u over twee badhanddoeken per persoon beschikt. Ook is keukenlinnen aanwezig. Er worden geen badlakens voor bij het zwembad verstrekt.

za 20-jul-2024
Week € 2000,00
Nacht € 286,00
za 14-sep-2024
Week € 1750,00
Nacht € 250,00

€ 200,00
€ 125,00
€ 75,00

De rivier de Lot stroomt door de vallei. In het dal zijn fantastisch mooie dorpjes, die een bezoek meer dan waard zijn. We noemen Luzech, Albas, Douelle, Saint Vincent, Prayssac. Op diverse plekken kun je er kanoën, paardrijden, vissen, zwemmen. In huis is nader informatiemateriaal aanwezig
Bovila ligt in een rustige landelijke omgeving, waar het heerlijk toeven is. Wandelingen in de prachtige fauna en flora direct vanuit het huis. In de bermen, tuinen en weiden bloeien de orchideeën. De reetjes laten zich onderweg aan de bosrand graag zien. In de lucht cirkelen de buizerd, de wouwen en de valkjes, op zoek naar hun prooien. Buiten horen we o.a. de hop, de wielewaal, de Koekkoek en de specht. We genieten van de zang, de vlucht en de kleuren van o.a. de Vlaamse gaai, groenling, gele kwikstaart, roodstaartje, zwartkopje, putter, merel, zwaluw. S nachts in de zomer horen we de monotone roep van de dwergooruil, le petit duc, zoals hij hier genoemd wordt. het is het kleine broertje van ,le grand de oehoe, die op een paar kilometer van ons huis in Maastricht in de kalkwanden van de Sint Pietersberg huist.
Frankrijk is natuurlijk vooral bekend om zijn wijn. De wijngaarden van Cahors leveren “ le vin noir“, de donkere wijn gemaakt van 100 % malbec druiven. In dit oudste wijngebied van Frankrijk wordt deze wijn geperst in de honderden chateau’s en domeinen van de streek. U wordt overal verwezen om deze te proeven en desgewenst te kopen. Subliem is overigens ook de witte wijn en de rosé. in ons huis liggen diverse folders van wijnhuizen die wij aanbevelen, zoals Chateau du Cedre, Chateau Eugenie, Chateau de Gaudou, Chateau de Chambert, Chateau Pineraie, Chateau de Grezelle en overigens is de wijn van Chateau Mercuès ook niet te versmaden. Volg uw smaak en ga zeker een dag op ontdekking. Het is de moeite waard.
De historische stad Cahors ligt op 20 km afstand van Bovila. Het is een must om de tijd te nemen om door de middeleeuwse nauwe straatjes te slenteren en je te wanen in andere tijden. In de VVV aan de Boulevard de Gambetta is gratis info en een citykaart te verkrijgen met tips en looproutes. Aan te bevelen is de wandeling langs de verborgen tuinen. Op woensdag en vrijdag is de traditionele weekmarkt bij de (overigens prachtige) kathedraal en tweewekelijks is er een brocantemarkt. Een bezoek aan de stad is nog feestelijker als u heerlijk gaat lunchen in een van de voortreffelijke restaurants die Cahors telt. We noemen er een paar: la Balandre in Hotel Terminus, le Vieux Cahors, restaurant le Marché, les Petits Producteurs, Aziatisch bij la Balinaise, of een vegetarische lunch bij restaurant Marie Colline.

48 m2

Eetkamerstoelen (10)

25 m2

Eetkamerstoelen (4)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekbedden (1)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekbedden (1)

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: Opklapbed 200 x 80 cm

20 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

14 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekbedden (1)

8 m2

Bidet

5 m2

Bidet

Atelier

waskeuken

25 m2

keuken 2

20 m2

Fornuis: Gas (5 Kookzones/branders)

  • 225 m2

  • Tuinstoel(en) (20)
  • Tuintafel(s) (3)

  • Accommodatie op verdieping: (1)

  • Badjassen (8)
  • Handdoeken (20)

  • Campingbed (1)

€ 1.750,-
€ 1.750,-

Le Roussenq - Moulin Neuf

Vanaf per nacht € 373,- v.a. per week per week € 2.614,-