Villa Le Bouyssonnet
Dit heerlijke plekje voor 8 personen (+ baby)  met privé (verwarmd) zwembad en een prachtig uitzicht over de heuvels ligt tegenover de 18 holes Golf Club van Souillac. Zowel voor romantische escapades als voor familie-vakantie leent dit luxe houten chalet op een privé-domein van 7 hectare (waarvan een gedeelte van ongeveer 4000 m2 volledig omheind is) zich uitstekend. Met een beetje geluk ziet u herten in de vroege ochtend en in de nacht hoort u het geruststellende geluid van krekels (of in september de bekende “Bram”... ) De manager van het huis staat altijd klaar om u alle informatie te geven die u nodig hebt om deze zeer cultuurrijke omgeving te kunnen ontdekken!

Het 200 m2 onder architectuur gebouwde houten chalet is ingericht met persoonlijke stijl en is heerlijk comfortabel, zowel in de zomer als in de winter (goed geïsoleerd). Wij zorgen er voor dat er elk jaar weer iets nieuws te ontdekken is, voor 2015 hebben wij twee nieuwe badkamers geïnstalleerd, beide met een heerlijke Italiaanse Douche, waarvan één en-suite aan de slaapkamer van de ouders grenst (foto’s zijn nog van de oude badkamer) en is het bankstel vervangen door een heerlijke loungebank.
De woonkamer is een grote kamer van 50 m2 met tv, stereo, cd-speler, eetkamer, genoeg boeken in de kast, cd's en internet toegang. De moderne keuken is onder andere voorzien van een vaatwasser,  een oven, een koelkast, een vriezer, een magnetron en een koffiezetapparaat. De bijkeuken is voorzien van onder andere een wasmachine, een strijkijzer en elementaire gebruiksvoorwerpen en sommige spellen voor de kids.
Er zijn 4 slaapkamers met goede hotel-kwaliteitsbedden (2 met een tweepersoonsbed, en 2 met 2 één-persoonsbedden, die kunnen worden samengevoegd tot een tweepersoonsbed) – alle slaapkamers hebben uitzicht op het zwembad en de heuvels rondom (fantastische zonsondergangen!), een extra bed kan bijgeplaatst worden voor een 9e persoon.Er bevinden zich twee aparte toiletten. Ook is er elektrische verwarming door middel van een nieuw, modern systeem (van september tot juni is verwarming exclusief).

Er bevind zich buiten Le Bouyssonnet een mooi terras met prachtig uitzicht. Er is een verwarmd privé zwembad (9x5m) in de tuin, op slechts 20 meter van het mooie terras. Vergeet u niet ’s nachts het dek op het zwembad te doen; zo blijft de temperatuur van het water heerlijk warm.

Le Bouyssonnet is gelegen op 7 km van Souillac en de rivier de Dordogne, op 30 km van Sarlat en 25 km van Rocamadour. Er zijn grote supermarkten en wat kledingzaken in Souillac en natuurlijk heel wat gezellige terrasjes en restaurantjes. Ook een idee: ga ’s avonds wat drinken of iets eten bij de Golf: u hoeft dan niet de auto te pakken. Ook kunt u tegen betaling bij de Golf gaan tennisen en natuurlijk gaan golfen! Veel plezier!

Bij Micazu sinds december 2013

Reageert gemiddeld binnen 7 uur

Week € 2250,00
Nacht € 321,00
Korting 12%
Week € 2000,00
Nacht € 286,00
Korting 12%
Week € 1000,00
Nacht € 143,00
Korting 12%
Week € 800,00
Nacht € 114,00
Korting 12%
02-11-2019
Week € 700,00
Nacht € 100,00
Korting 12%
02-11-2019
21-12-2019
Week € 500,00
Nacht € 71,00
Korting 12%
04-01-2020
08-02-2020
Week € 550,00
Nacht € 79,00
08-02-2020
07-03-2020
Week € 550,00
Nacht € 79,00
07-03-2020
04-04-2020
Week € 550,00
Nacht € 79,00
04-04-2020
25-04-2020
Week € 880,00
Nacht € 126,00
25-04-2020
09-05-2020
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
09-05-2020
16-05-2020
Week € 880,00
Nacht € 126,00
16-05-2020
30-05-2020
Week € 935,00
Nacht € 134,00
30-05-2020
20-06-2020
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
20-06-2020
27-06-2020
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
27-06-2020
04-07-2020
Week € 1925,00
Nacht € 275,00
04-07-2020
18-07-2020
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
18-07-2020
22-08-2020
Week € 2475,00
Nacht € 354,00
22-08-2020
29-08-2020
Week € 1980,00
Nacht € 283,00
29-08-2020
12-09-2020
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
12-09-2020
26-09-2020
Week € 990,00
Nacht € 141,00
26-09-2020
10-10-2020
Week € 770,00
Nacht € 110,00
10-10-2020
31-10-2020
Week € 770,00
Nacht € 110,00
31-10-2020
19-12-2020
Week € 550,00
Nacht € 79,00

€ 500,00
€ 125,00
Elektra
€ 50,00
€ 50,00
Per item
€ 10,00
Servicekosten
€ 35,00

(09-2016) Beste,

Hebben de eerste dagen stralend weer gehad. Hierbij kwam het zwembad natuurlijk goed van pas voor enige afkoeling. Het "ruime" huis bleef lekker koel tijdens deze temperaturen. Alle comfort is aanwezig en de bedden liggen super. Vooral de rust s'avonds , de sterrenhemel en de krekels, zalig op het terras!
De buitenkeuken heeft zijn dienst bewezen en ons verwend met de
regionale producten. Nogmaals met dank aan "Rashid" die voor alles klaarstaat als er iets mis is!
(had berichtje gestuurd dat gas buitenkeuken op was, stond 15min later met nieuwe fles ter plaatse). Zijn zondag bij de forelkwekerij gaan lunchen wat echt lekker was (aanrader!). Komen zeker nog eens terug naar de streek, misschien dan wat langer.

Alvast de groetjes,
en ja zeker tot een volgende keer! (bij het boeken van een vakantiehuis).

Ingrid & Kurt en Sanne & Ruben

(08-2015) Heimwee

Wij hebben heimwee. En dat vertellen we niet om te klagen. Maar een verblijf in Le Bouyssonnet vraagt om meer. Méér zon, méér vrije tijd, méér vakantie. Het is het huis waar Francevilla.nl ooit mee begon. Hier leren we begrijpen hoe dit
bedrijf zich zo heeft kunnen ontwikkelen.
Geniet van de prachtig grote tuin. Dwaal door het grote huis en ontdek steeds weer wat nieuws. Geniet op warme dagen van het zwembad. Kijk hoe de Boomklever Mezen uit zijn boompje jaagt, omdat hij dat geen anderen in zijn territorium duldt. Hoor ’s avonds op het terras de Groene Specht zijn komst aankondigen. Om het dier even later enthousiast in het gras
te zien pikken, wat laatste insecten voor de nacht. Denk even nergens meer aan en kijk hoe bijzonder de lucht kleurt, als de zon achter de bergen zakt. De eerste vleermuisjes scheren dan al over uw tuin. Behendig bewegend om welk obstakel dan ook. Een nacht die de muisjes uit de Lavendelbuurt wekt, omdat die naarstig hun kostje bij elkaar moeten scharrelen. Geniet van de rust en de stilte om u heen. Ik weet werkelijk niet wat een “ultiem vakantiegevoel” precies is, maar hier lijk ik het te gaan ontdekken.
Als er problemen zijn, mag u Rashid bellen. De beheerder van de woning, die dag en nacht voor u klaar staat. Maar er zijn geen problemen, want Le Bouyssonnet is op en top onderhouden. Daaruit spreekt ook hoe waardevol deze plek voor Thijs en Lydia is. Daarom is het vooral bijzonder dat zij juist deze plek willen delen met anderen. Het is het avontuur meer dan waard. Leer hier Francevilla kennen en waarderen zoals u het nog nooit gezien hebt. Maar -u krijgt heimwee, dat staat vast!We hebben op en top genoten. Wat een fantastische plek.

Willy, Anna en Harry

(08-2015) Hallo Lydia,

we zijn weer thuis. Gisteravond laat eigenlijk al en dan zijn er overdag wat andere dingen je bezig houden – dat begrijp je.Afijn,alles verder goed afgelopen. En daarom nu even mooi de gelegenheid om je te laten weten dat jullie een fantastische vakantievilla hebben met Le Bouyssonnet!Wat een heerlijk ruim huis, wat een rustige – maar vooral ook cultuurhistorische omgeving. Wat een weldaad
om daar te mogen vertoeven.
Zo staat het ook in je gastenboek. En wat een stap om een plekje dat je zo lief is met anderen te willen delen.Ik ben begonnen aan het filmpje voor je. Wanneer het precies af is weet ik nog niet. Maar het is het eerste project wat ik oppak nu na de vakantie.Nogmaals dank voor je goede zorgen en gastvrijheid, het is een geweldige ervaring geweest.Zo! Die wilde ik vast kwijt. Op je site zal ik te zijner tijd ook nog wel even een reactie plaatsen. Maar ik wil eerst even mijn creativiteit in je film stoppen.Groeten en voor volgende week alvast een goede tijd gewenst.

Groeten,

Harry en Anna

p.s. Als het moet – gaan we vanavond weer terug hoor [Knipogende emoticon] . Vind alleen de baas niet zo’n geweldig goed idee.

(06-2015) Beste Lydia,

We hebben het uitstekend naar ons zin hier. Prachtig huis en geweldige
omgeving. We zijn bij de forelkwekerij geweest en daar van de lunch genoten gaan daar zeker nog eens naar toe ook om zelf proberen een forel te vangen. Het weer is nu ook lekker dus we gaan zeker ook de rest van onze vakantie genieten.

Met vriendelijke groeten,

Fam. P.

(08-2014) Geachte mevrouw Mennes, beste Lydia,

Wij hebben 2 heerlijke weken in jullie prachtige huis gehad, de eerste week
was het weer prima, de tweede week wat minder , maar dan ga je wat
andere dingen doen en bekijken.
Het eten bij uw vrienden in het forellen restaurant was bijzonder goed, super gastvrije en leuke mensen, jammer dat ze in deze periode niet vaker open waren anders waren we zeker vaker hier gaan eten….Alhoewel we in allerlei restaurants in de omgeving altijd super hebben gegeten, geen enkele keer een mindere ervaring.Ik stuur 2 foto’s mee, een van het zwembad met een tropische uitstraling en een van een bezoeker in de tuin.

Een eveneens warme groet van Frank en Annie van N.
(03-2017) Hallo,

Kortom een zeer aangenaam verblijf een prachtige welkom en een onberispelijke rust.

Dank u voor uw vertrouwen.

Valerie Legros

Eetkamerstoelen (6)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekens

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekens

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Kledingkast(en)

Bed: Stapelbed 190 x 80 cm

Dekens

Wastafel (2)

Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)

Broodrooster

  • 160 m2

  • Kinderbox

440,-
440,-