Maisange is een prachtig recentelijk compleet gerestaureerd vakantiehuis voor maximaal 5 personen (4 volwassenen en 1 kind). Bij dit huis is een heerlijke grote tuin aanwezig waar kan worden gevoetbald of u kunt genieten bij het fraaie privé-zwembad. Het terras bij het mooie grote zwembad is volledig privé en uit de wind, u heeft er de hele dag zon! Parasols aanwezig.

Het huis bestaat uit een woon/eetkamer met onder andere een plasma-televisie (satelliet), een home cinéma, DVD-speler en wifi, keuken met onder andere een kookfornuis, elektrische oven, magnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser en een waterkoker. Op de begane grond zijn er twee slaapkamers met 2-persoonsbed en op één slaapkamer staat nog een extra éénpersoonsbed, babybedje badkamer, wc. De eigenaren van dit zeer goed verzorgde vakantiehuis (eigenaren verzorgen het huis met passie) zullen u verwennen met groenten uit eigen tuin en allerlei kleine attenties. Ideaal huis ook voor lente en herfst (of winter) vanwege de gezellige open haard (romantische avondjes!) Het huis heeft recentelijk 4 sterren gekregen van het bureau de Tourisme du Lot.

Grote tuin met prachtig uitzicht, grasveld, mooi met palmbomen aangelegd zwembad en zonneterras met ligstoelen parasols en bbq.

Het huis bevindt zich op de grens van de Lot en de Dordogne en ligt net buiten het dorpje Rampoux. Interessante steden in de omgeving zijn Gourdon (15 km), Sarlat (25 km) en Cahors de hoofdstad van de Lot op 25 km. Vanuit de tuin heeft u een mooi uitzicht op het glooiende heuvellandschap.

Bent u sportief en ondernemend aangelegd dat biedt de omgeving van Maisange u vele mogelijkheden. Zo zijn er vanaf het huis goede fiets- en wandelmogelijkheden, daarnaast zijn er veel kleine pittoreske en karakteristieke dorpjes, kastelen en grotten. Ook is het mogelijk te gaan kajakken, kanoën, vissen of zwemmen in de rivier Dordogne. De schitterende stad Rocamadour is ook zeker een bezoekje waard, net als Sarlat en Cahors stuk voor stuk steden welke tot de mooiste van Frankrijk worden gerekend. Wat betreft uitstapjes in de natuur zijn excursies naar ‘Gouffre de Padirac’  en het ‘Parc régional naturel des Causses du Quercy’ zeker aan te bevelen.  In het dorpje Lavercantière op 1,5 km is een bar/tabac/restaurant, hier is ook een tennisbaan. Bij Cazals (8km) is een recreatiemeertje waar gezwommen en gevist kan worden. In de dorpen Cazals en Salviac (8 km) vindt u alle basisvoorzieningen, zoals een kleine supermarkt, een bakker en een apotheek, ook zijn er enkele cafeetjes en restaurants. Voor de grote supermarkten kunt u terecht in Gourdon.

Advertentie online sinds november 2013

Reageert gemiddeld binnen 4 uur

Flexibel annuleren

Flexibel annuleren in overleg mogelijk!

  • 1 Korting

Verbruikt u meer dan 150 kw/h per week aan electriciteit dan moet u daarvoor extra betalen. Dit kan ter plaatse.

za 13-jul-2024
za 24-aug-2024
Week € 2090,00
Nacht € 299,00
Van € 1870,- voor € 1683,- per week
za 24-aug-2024
Week € 1870,00
Nacht € 267,00
Korting 10%
za 21-sep-2024
Week € 1045,00
Nacht € 149,00
za 21-sep-2024
za 21-jun-2025
Week € 2000,00
Nacht € 286,00
za 21-jun-2025
za 28-jun-2025
Week € 1375,00
Nacht € 196,00
za 28-jun-2025
za 05-jul-2025
Week € 1870,00
Nacht € 267,00
za 05-jul-2025
za 12-jul-2025
Week € 1925,00
Nacht € 275,00
za 12-jul-2025
za 23-aug-2025
Week € 2090,00
Nacht € 299,00
za 23-aug-2025
za 30-aug-2025
Week € 1925,00
Nacht € 275,00
za 30-aug-2025
za 20-sep-2025
Week € 1045,00
Nacht € 149,00

€ 40,00
€ 300,00
€ 125,00
€ 12,50

Simply lovely, we can't recommend it enough. We were very impressed with this property from the moment we arrived and that remained our opinion until the day we left.  The website photographs did not prepare us for the size of the interior of this house, the proportions are very generous.  The quality of the furnishings etc. was superb and the inventory extensive and well thought out. The place was spotless and although we learned later to the contrary, we thought everything was very new.   Much attention had been paid to detail and we had everything there we could possibly need for a most enjoyable two week holiday.  We made much use of the table tennis table (which could be used inside or outdoors),  the gorgeous swimming pool and the garden. We also enjoyed some of the lovely walks from the property.  The local restaurant provided us with one of the nicest meals throughout our stay and this was a 1.5km very pleasant walk into the next village Lavacantiere. Villa Maisange is on the edge of a very small village, close to the church in the centre but.... when you open your curtains in the morning the angle of the house makes you feel as if you are in the middle of nowhere, beautiful countryside views from all the windows. The property is not overlooked and this gave us the privacy we sought. Our charming hosts Jean-Pierre and Monique were discreetly available to give us help, advice and recommendations for the area, as and when we needed it.  There is a lot of information available at the villa. Thank you  for a lovely holiday.

Eetkamerstoelen

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Dekens

Kledingkast(en)

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)

  • 80 m2

  • Geen drempels

€ 1.870,-
€ 1.870,-