Maisange

Maisange is een prachtig recentelijk compleet gerestaureerd huis uit de vorige eeuw voor maximaal 4 (+ kind) personen. Bij dit huis is een heerlijke grote tuin aanwezig waar o.a. kan worden gevoetbald of gebruik kan worden gemaakt van het fraaie zwembad wat zich aan de achterzijde van het huis bevindt. Bij het zwembad treft u een heerlijk zonneterras aan wat gedeeltelijk overdekt is. Verder zijn er tuin- en ligstoelen een BBQ en een tafeltennis aanwezig.
Op ongeveer 500 meter bevindt zich het vakantiehuis Vernetta 1 wat u de mogelijkheid biedt om bijvoorbeeld met vrienden op vakantie te gaan waarbij u privacy toch gegarandeerd blijft.

Het huis bevindt zich op de grens van de Lot en de Dordogne en ligt net buiten het dorpje Rampoux. De bakker is op loopafstand zodat u verzekerd bent van uw verse croissantjes!
Interessante steden in de omgeving zijn Gourdon (15 km), Sarlat (25 km) en Cahors de hoofdstad van de Lot op 25 km. Vanuit de tuin heeft u een mooi uitzicht op het dorpje en het glooiende heuvellandschap.

Het huis bestaat uit een woon/eetkamer met o.a. een plasma-televisie (satelliet), een home cinéma, DVD-speler en wifi, twee slaapkamers (2 x een bed van 140 cm breed) en 1x een babybedje), badkamer, wc en ingerichte keuken met onder andere een kookfornuis, elektrische oven, magnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser en een waterkoker.

Bent u sportief en ondernemend aangelegd dat biedt de omgeving u vele mogelijkheden. Zo zijn er vanaf het huis goede fiets- en wandelmogelijkheden, daarnaast zijn er veel kleine pittoreske en karakteristieke dorpjes te vinden, kastelen, grotten of de mogelijkheid om te gaan kajakken, kanoën, vissen of zwemmen in de rivier Dordogne. De schitterende stad Rocamadour is ook zeker een bezoekje waard, net als Sarlat en Cahors stuk voor stuk steden welke tot de mooiste van Frankrijk worden gerekend. Wat betreft uitstapjes in de natuur zijn excursies naar ‘Gouffre de Padirac’ en het ‘Parc régional naturel des Causses du Quercy’ zeker aan te bevelen.

In het dorpje Lavercantière op 1,5 km is een bar/tabac/restaurant, hier is ook een tennisbaan. Bij Cazals (8km) is een recreatiemeertje waar gezwommen en gevist kan worden. In de dorpen Cazals en Salviac (8 km) vindt u alle basisvoorzieningen, zoals een kleine supermarkt, een bakker en een apotheek, ook zijn er enkele cafeetjes en restaurants. Voor de grote supermarkten kunt u terecht in Gourdon.

Bij Micazu sinds november 2013

Reageert gemiddeld binnen 3 uur

Week € 550,00
Nacht € 79,00
Korting 12%
16-05-2020
13-06-2020
Week € 605,00
Nacht € 86,00
13-06-2020
27-06-2020
Week € 633,00
Nacht € 90,00
27-06-2020
04-07-2020
Week € 990,00
Nacht € 141,00
04-07-2020
11-07-2020
Week € 1265,00
Nacht € 181,00
11-07-2020
18-07-2020
Week € 1375,00
Nacht € 196,00
18-07-2020
22-08-2020
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
22-08-2020
29-08-2020
Week € 1265,00
Nacht € 181,00
29-08-2020
12-09-2020
Week € 605,00
Nacht € 86,00
12-09-2020
26-09-2020
Week € 550,00
Nacht € 79,00

€ 400,00
€ 100,00
€ 12,00
Servicekosten
€ 35,00

Simply lovely, we can't recommend it enough. We were very impressed with this property from the moment we arrived and that remained our opinion until the day we left.  The website photographs did not prepare us for the size of the interior of this house, the proportions are very generous.  The quality of the furnishings etc. was superb and the inventory extensive and well thought out. The place was spotless and although we learned later to the contrary, we thought everything was very new.   Much attention had been paid to detail and we had everything there we could possibly need for a most enjoyable two week holiday.  We made much use of the table tennis table (which could be used inside or outdoors),  the gorgeous swimming pool and the garden. We also enjoyed some of the lovely walks from the property.  The local restaurant provided us with one of the nicest meals throughout our stay and this was a 1.5km very pleasant walk into the next village Lavacantiere. Villa Maisange is on the edge of a very small village, close to the church in the centre but.... when you open your curtains in the morning the angle of the house makes you feel as if you are in the middle of nowhere, beautiful countryside views from all the windows. The property is not overlooked and this gave us the privacy we sought. Our charming hosts Jean-Pierre and Monique were discreetly available to give us help, advice and recommendations for the area, as and when we needed it.  There is a lot of information available at the villa. Thank you  for a lovely holiday.

Eetkamerstoelen

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Dekens

Kledingkast(en)

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)

  • 80 m2

  • Televisiescherm in cm:

  • Geen drempels

550,-
550,-