Casalle
Casalle is een comfortabel en bijzonder compleet, mooi gerestaureerd vakantiehuis in Zuid Frankrijk voor 6 (8 mogelijk na overleg) personen met een groot verwarmd privé-zwembad. Het huis is heerlijk rustig gelegen en omringd door een groot eigen terrein met veel gazon en diverse bomen voor de noodzakelijke schaduw. Naast het huis is een multifunctioneel overdekt gedeelte waar een leuke "chill plek" voor de kinderen is gecreëerd (compleet met TV scherm) maar waar ook de auto geplaatst kan worden. Hier bevindt zich tevens de ping-pong tafel.

Sfeervolle woonkamer, met vide, zithoek (met bank uitklapbaar tot 2-pers.bed), mooie houtkachel, TV met satelliet, home video, DVD, stereo (radio/cd), eettafel en openslaande deuren naar terras en tuin. Casalle heeft een open keuken met inbouw apparatuur met afwasmachine, magnetron en koel/vriescombinatie. Bijkeuken met wasmachine. Apart toilet.
Boven (traphekjes): Slaapkamer 1: een 2-pers.bed (160 x 200). Slaapkamer 2: een 2-pers.bed (160 x 200). Slaapkamer 3: twee 1-pers.bedden (80 x 200). Mooie badkamer met bad en douchecabine. Tweede (aparte) toilet.

Grote geheel omheinde tuin (bomen) met privé (omheind en verwarmd) zwembad van 10 x5 meter (diep 0.95-1.90 m) met ligstoelen. Indien gebruik wordt gemaakt van de zwembadverwaming dienen de energiekosten hiervoor ter plaatse te worden afgerekend.

Casalle is heerlijk landelijk gelegen vakantiehuis in de Dordogne in de beboste heuvels op de grens van de departementen Dordogne en Lot, op gelijke afstand (ca. 25 km) van de beide gelijknamige rivieren, waarover een tochtje per kano of kajak onvergetelijk is. Bij de Dordogne doelen we dan op het zicht op middeleeuwse stadjes als Beynac, La Roque-Gageac en Domme, en op de kastelen van Milandes, Castelnaud en Montfort. Bezoekt u ook Sarlat. En de grotten van Les Eyzies en Montignac. In de Lot-vallei rijdt u het "Circuit touristique des vins", vanaf het schitterende Château de Bonaguil (29 km) tot de wijnstad Cahors (31 km). Uw huis bevindt zich 3 km van het leuke plaatsje Cazals waar u alles vindt: winkels, restaurant, bank, postkantoor, markt (zondag), tennisbaan en een zwemmeer met strandje, speeltuin en waterfietsen. Villefranche-du-Périgord 10 km. Twee golfbanen op een half uurtje rijden (Vitrac en Siorac).

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender. Selecteer je vertrekdatum.  Minimaal verblijf  nachten. Klik op de groene knop om te boeken.

02-02-2019
30-03-2019
Week € 660,00
Nacht € 94,00
30-03-2019
20-04-2019
Week € 770,00
Nacht € 110,00
20-04-2019
04-05-2019
Week € 850,00
Nacht € 134,00
04-05-2019
18-05-2019
Week € 725,00
Nacht € 110,00
18-05-2019
15-06-2019
Week € 800,00
Nacht € 126,00
15-06-2019
Week € 900,00
Nacht € 141,00
06-07-2019
Week € 1400,00
Nacht € 220,00
06-07-2019
Week € 1750,00
Nacht € 267,00
Week € 1900,00
Nacht € 306,00
Week € 1400,00
Nacht € 204,00
Week € 850,00
Nacht € 141,00
Week € 700,00
Nacht € 110,00

€ 300,00
€ 100,00
Energiekosten
€ -
Naar verbruik
€ 25,00
€ 10,00
€ 35,00
Verwarming zwembad
€ 125,00

Bij Micazu sinds oktober 2015

(08-2014) Beste Lydia,

Casalle is een heerlijk en ruim huis van alle gemakken voorzien.Bij het huis is een mooie ruime tuin met een mooi zwembad. Ik huur al heel wat jaren woningen met zwembad maar dit is de eerste waar dagelijks het zwembad werd schoongemaakt en waar ook nog de kwaliteit  van het water gecontroleerd wordt. Verder is de eigenaar makkelijk te bereiken en staat hij voor je klaar. Helaas moesten wij een dokter raadplegen en de eigenaar heeft dat snel en  efficiënt geregeld zodat wij met een uur bij de dokter konden zijn. Verder was het genieten van de rust de ruimte, je hoort de vlinders bij wijze van spreken fladderen, heerlijk.

Met vriendelijke groet

Ben L.

Slaapkamer

  • 150 m2

95,-
95,-