Casalle
770,- weekprijs vanaf
Prijzen & reserveren

Casalle

Een comfortabel en bijzonder compleet, mooi gerestaureerd vakantiehuis voor 8 personen met verwarmd privé-zwembad met buitendouche en ligstoelen. Het vakantiehuis is heerlijk rustig en heeft een groot eigen terrein met veel gazon, diverse grote bomen zorgen voor de welkome schaduw en er zijn schommels voor de kinderen voorts is er nog een schuur en een enorme open garage voor de auto en tafeltennistafel. Ruim terras met vrolijke bloembakken, tuinmeubilair en (gas-)BBQ.  

Binnen 

Sfeervolle woonkamer, met vide, zithoek (met bank uitklapbaar tot 2-pers.bed), mooie houtkachel, TV met satelliet, video, DVD, stereo (radio/cd), eettafel en openslaande deuren naar terras en tuin. Open keuken met inbouw apparatuur met afwasmachine, magnetron en koel/vriescombinatie. Bijkeuken met wasmachine. Apart toilet.  

Boven (traphekjes):

Slaapkamer 1: een 2-pers.bed. Slaapkamer 2: een breed 2-pers.bed (1.60 m, lang 2 m). Slaapkamer 3: twee 1-pers.bedden. Mooie badkamer met bad en douchecabine. Tweede (apart) toilet.  

Buiten 

Grote geheel omheinde tuin met privé (omheind en verwarmd) zwembad van 10 x5 meter (diep 0.95-1.90 m) met buitendouche en ligstoelen. Grote open garage. 

Omgeving 

Uw vakantiehuis is heerlijk landelijk gelegen in de beboste heuvels op de grens van de departementen Dordogne en Lot, op gelijke afstand (ca. 25 km) van de beide gelijknamige rivieren, waarover een tochtje per kano of kajak onvergetelijk is.
Bij de Dordogne doelen we dan op het zicht op middeleeuwse stadjes als Beynac, La Roque-Gageac en Domme, en op de kastelen van Milandes, Castelnaud en Montfort. Bezoekt u ook Sarlat. En de grotten van Les Eyzies en Montignac. In de Lot-vallei rijdt u het "Circuit touristique des vins", vanaf het schitterende Château de Bonaguil (29 km) tot de wijnstad Cahors (31 km).

Uw huis bevindt zich 3 km van het leuke plaatsje Cazals waar u alles vindt: winkels, restaurant, bank, postkantoor, markt (zondag), tennisbaan en een zwemmeer met strandje, speeltuin en waterfietsen. Villefranche-du-Périgord 10 km. Twee golfbanen op een half uurtje rijden (Vitrac en Siorac).

Foto's & video's

De verhuurder, Thijs en Lydia

Thijs en Lydia Mennes
Thijs en Lydia Mennes

Bij Micazu sinds februari 2008

Nederland
Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. Door de liefde voor de streek zijn wij begonnen met de verhuur. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Bekijk het volledige profiel

Prijzen & reserveren

Prijzen zijn per verblijf
Klik op de aankomstdatum voor prijzen & reserveren

Klik eerst op je aankomstdatum en daarna op je vertrekdatum.

Klik nu op de vertrekdatum

In de kalender dien je nu alleen nog de vertrekdatum te selecteren. Of kies een andere aankomstdatum.

december 2016
M D W D V Z Z
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
januari 2017
M D W D V Z Z
52 1
1 2 3 4 5 6 7 8
2 9 10 11 12 13 14 15
3 16 17 18 19 20 21 22
4 23 24 25 26 27 28 29
5 30 31
februari 2017
M D W D V Z Z
5 1 2 3 4 5
6 6 7 8 9 10 11 12
7 13 14 15 16 17 18 19
8 20 21 22 23 24 25 26
9 27 28
maart 2017
M D W D V Z Z
9 1 2 3 4 5
10 6 7 8 9 10 11 12
11 13 14 15 16 17 18 19
12 20 21 22 23 24 25 26
13 27 28 29 30 31
april 2017
M D W D V Z Z
13 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
mei 2017
M D W D V Z Z
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
× Selectie wissen Reserveer nu

Tarieven & verblijfsduur

Prijzen zijn per verblijf
Periode Week Midweek Weekend Nacht Korting Minimaal verblijf
29-10-2016 - 17-12-2016 € 660,00 - - € 94,00 - 7 nachten
17-12-2016 - 31-12-2016 € 1210,00 - - € 173,00 - 7 nachten
31-12-2016 - 04-02-2017 € 660,00 - - € 94,00 - 7 nachten
04-02-2017 - 01-04-2017 € 660,00 - - € 94,00 - 7 nachten
01-04-2017 - 22-04-2017 € 770,00 - - € 110,00 - 7 nachten
22-04-2017 - 06-05-2017 € 935,00 - - € 134,00 - 7 nachten
06-05-2017 - 20-05-2017 € 770,00 - - € 110,00 - 7 nachten
20-05-2017 - 17-06-2017 € 880,00 - - € 126,00 - 7 nachten
17-06-2017 - 01-07-2017 € 990,00 - - € 141,00 - 7 nachten
01-07-2017 - 08-07-2017 € 1540,00 - - € 220,00 - 7 nachten
08-07-2017 - 15-07-2017 € 1870,00 - - € 267,00 - 7 nachten
15-07-2017 - 19-08-2017 € 2145,00 - - € 306,00 - 7 nachten
19-08-2017 - 26-08-2017 € 1980,00 - - € 204,00 - 7 nachten
26-08-2017 - 02-09-2017 € 1430,00 - - € 204,00 - 7 nachten
02-09-2017 - 16-09-2017 € 990,00 - - € 141,00 - 7 nachten
16-09-2017 - 30-09-2017 € 770,00 - - € 110,00 - 7 nachten

Services & bijkomende kosten

Soort Prijs
Borgsom € 300,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak € 75,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Energiekosten € - Naar verbruik Ter plaatse betalen | optioneel
Huisdier(en) € 25,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | optioneel
Linnengoed € 10,00 Per persoon Ter plaatse betalen | optioneel
Reserveringskosten € 35,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Verwarming zwembad € 125,00 Per week Ter plaatse betalen | optioneel

Aanvullende informatie

(08-2014) Beste Lydia,

Casalle is een heerlijk en ruim huis van alle gemakken voorzien.Bij het huis is een mooie ruime tuin met een mooi zwembad. Ik huur al heel wat jaren woningen met zwembad maar dit is de eerste waar dagelijks het zwembad werd schoongemaakt en waar ook nog de kwaliteit  van het water gecontroleerd wordt. Verder is de eigenaar makkelijk te bereiken en staat hij voor je klaar. Helaas moesten wij een dokter raadplegen en de eigenaar heeft dat snel en  efficiënt geregeld zodat wij met een uur bij de dokter konden zijn. Verder was het genieten van de rust de ruimte, je hoort de vlinders bij wijze van spreken fladderen, heerlijk.

Met vriendelijke groet

Ben L.

Omgeving & locatie

loading-maps
loading-maps
Een moment geduld...

Kenmerken & indeling

In de woonkamer, een uitklapbare bank tot 2 persoonsbed.

Verlaagd gedeelte zwembad voor kinderen

  • Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad
  • Verwarming: Verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 10 x 5 x 2,1 (L x B x D)
  • Vakantiehuis
  • 150 m2
  • Kinderbed
  • Kinderspeelgoed
  • Kinderstoel
  • Zwemmen
  • Kindvriendelijk
  • Luxe accommodatie
  • Privacy
  • Rust & ruimte
  • Centrale verwarming
  • Open haard
  • Televisie
  • Radio
  • Cd-speler
  • Dvd-speler
  • Internetaansluiting
  • Barbecue
  • Ligstoel(en)
  • Parasol(s)
  • Privé oprit
  • Tafeltennistafel
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)
  • Tuintafel(s)
  • Hal
  • Huisdieren toegestaan
  • Roken niet toegestaan
  • Tafeltennistafel