Maison Rampousse is een prachtig groot vakantiehuis, aan de rand van een gehucht, met privé-zwembad, voor 9 personen, met een woonoppervlakte van 200m² . De woning is in lokale stijl gerestaureerd, gelegen in een dorpje op 6 kilometer van Salviac en 20 kilometer van Gourdon in de Lot. Het huis ligt dichtbij bezienswaardigheden als Rocamadour, Puy l’ Eveque en Padirac. Op de begane grond bevindt zich de lounge met werkende open haard en TV en de eetkamer, eveneens met open haard. De keuken is volledig ingericht met een kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast met vriezer, magnetron en vaatwasser. De balken in het huis zijn zichtbaar gebleven en u heeft toegang tot draadloos internet.

Slaapkamers/badkamers:
Op de begane grond is een slaapkamer met en-suite de badkamer met douche, wastafel en toilet. De eerste verdieping heeft een grote slaapkamer met dubbel bed en en-suite de badkamer met douche, wastafel en toilet. Vervolgens is er een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en een grote slaapkamer met 3 eenpersoonsbedden. Tot slot een badkamer met een ligbad en wastafel en apart toilet.

Buiten:
Het eigen terrein beslaat 5000m² . Het geheel omheinde privé zwembad is 5 bij 12 meter met een diepte van 1,50 meter. Er is een kleedruimte en WC bij het zwembad, een tafeltennis, jeux de boules, schommel, wip.

Omgeving:
Het huis is gelegen in het noorden van de Lot, op 20 minuten rijden van de rivier de Dordogne. De dorpswinkel ligt op 1 kilometer afstand. Het gebied biedt een gastronomische keuken, fantastische landschappen, kastelen, , grotten en nog veel meer. Er zijn ook veel meren om in te zwemmen en waar gezinnen kunnen ontspannen. Lokale wijngaarden organiseren rondleidingen bij wijnproeverijen, de Cahors wijnen zijn zeer populair.
GPS: 44.64163,1.3091

Activiteiten:
U kunt zwemmen, wandelen, kanoën, mountainbiken, paardrijden, tennissen, golfen en paard rijden.

30-03-2019
20-04-2019
Week € 660,00
Nacht € 94,00
20-04-2019
04-05-2019
Week € 880,00
Nacht € 126,00
04-05-2019
18-05-2019
Week € 660,00
Nacht € 94,00
18-05-2019
15-06-2019
Week € 770,00
Nacht € 110,00
15-06-2019
Week € 935,00
Nacht € 141,00
06-07-2019
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
06-07-2019
Week € 2090,00
Nacht € 296,00
Week € 2310,00
Nacht € 332,00
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
Week € 770,00
Nacht € 110,00
Week € 660,00
Nacht € 94,00
03-11-2019
Week € 660,00
Nacht € 94,00

€ 500,00
€ 100,00
€ 12,00
€ 35,00

Bij Micazu sinds november 2013

(07-2014) Beste Lydia,

Wij hebben het heel goed naar onze zin gehad in het huis in Rampoux. Het is
een prachtig huis met veel voorzieningen, een zeer ruime tuin en een heerlijk zwembad. Alles was in goede staat. We kunnen het huis dus zeker aan anderen aanbevelen. Het was inderdaad prachtig weer, elke dag zon.

Met vriendelijke groet,

C.H. van D.

Eetkamerstoelen (9)

Bank 2 zits (1)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekens

Bed: 2-persoons 190 x 140 cm

Dekens

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)

  • 200 m2

  • Kinderbed (2)

  • Budget

  • Gaskachel

  • Ligstoel(en) (9)
  • Tuinstoel(en) (15)

  • Apart toilet (4)

90,-
90,-