Rampousse 8,6
94,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

Rampousse

Maison Rampousse is een prachtig groot vakantiehuis, aan de rand van een gehucht, met privé-zwembad, voor 9 personen, met een woonoppervlakte van 200m² . De woning is in lokale stijl gerestaureerd, gelegen in een dorpje op 6 kilometer van Salviac en 20 kilometer van Gourdon in de Lot. Het huis ligt dichtbij bezienswaardigheden als Rocamadour, Puy l’ Eveque en Padirac. Op de begane grond bevindt zich de lounge met werkende open haard en TV en de eetkamer, eveneens met open haard. De keuken is volledig ingericht met een kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast met vriezer, magnetron en vaatwasser. De balken in het huis zijn zichtbaar gebleven en u heeft toegang tot draadloos internet.

Slaapkamers/badkamers:
Op de begane grond is een slaapkamer met en-suite de badkamer met douche, wastafel en toilet. De eerste verdieping heeft een grote slaapkamer met dubbel bed en en-suite de badkamer met douche, wastafel en toilet. Vervolgens is er een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en een grote slaapkamer met 3 eenpersoonsbedden. Tot slot een badkamer met een ligbad en wastafel en apart toilet.

Buiten:
Het eigen terrein beslaat 5000m² . Het geheel omheinde privé zwembad is 5 bij 12 meter met een diepte van 1,50 meter. Er is een kleedruimte en WC bij het zwembad, een tafeltennis, jeux de boules, schommel, wip.

Omgeving:
Het huis is gelegen in het noorden van de Lot, op 20 minuten rijden van de rivier de Dordogne. De dorpswinkel ligt op 1 kilometer afstand. Het gebied biedt een gastronomische keuken, fantastische landschappen, kastelen, , grotten en nog veel meer. Er zijn ook veel meren om in te zwemmen en waar gezinnen kunnen ontspannen. Lokale wijngaarden organiseren rondleidingen bij wijnproeverijen, de Cahors wijnen zijn zeer populair.
GPS: 44.64163,1.3091

Activiteiten:
U kunt zwemmen, wandelen, kanoën, mountainbiken, paardrijden, tennissen, golfen en paard rijden.

Thijs & Lydia Mennes
Thijs & Lydia Mennes

Bij Micazu sinds februari 2008

Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 94,-
  • € 110,-
  • € 126,-
  • € 134,-
  • € 236,-
  • € 299,-
  • € 330,-
december 2018
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
53 31
januari 2019
1 1 2 3 4 5 6
2 7 8 9 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31
februari 2019
5 1 2 3
6 4 5 6 7 8 9 10
7 11 12 13 14 15 16 17
8 18 19 20 21 22 23 24
9 25 26 27 28
maart 2019
9 1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31
april 2019
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30
mei 2019
18 1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31
× Selectie wissen Reserveren

Periode Nacht Weekend Midweek Week Korting Minimaal verblijf
30-03-2019 - 20-04-2019 € 94,00 - - € 660,00 - 7 nachten
20-04-2019 - 04-05-2019 € 126,00 - - € 880,00 - 7 nachten
04-05-2019 - 18-05-2019 € 110,00 - - € 660,00 - 7 nachten
18-05-2019 - 15-06-2019 € 126,00 - - € 770,00 - 7 nachten
15-06-2019 - 29-06-2019 € 141,00 - - € 935,00 - 7 nachten
29-06-2019 - 06-07-2019 € 221,00 - - € 1650,00 - 7 nachten
06-07-2019 - 13-07-2019 € 296,00 - - € 2090,00 - 7 nachten
13-07-2019 - 24-08-2019 € 332,00 - - € 2310,00 - 7 nachten
24-08-2019 - 31-08-2019 € 141,00 - - € 1650,00 - 7 nachten
31-08-2019 - 14-09-2019 € 110,00 - - € 770,00 - 7 nachten
14-09-2019 - 28-09-2019 € 94,00 - - € 660,00 - 7 nachten
28-09-2019 - 03-11-2019 € 94,00 - - € 660,00 - 7 nachten

Borgsom € 500,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak € 100,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Linnengoed € 12,00 Per persoon Betalen bij boeking | optioneel
Reserveringskosten € 35,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht

(07-2014) Beste Lydia,

Wij hebben het heel goed naar onze zin gehad in het huis in Rampoux. Het is
een prachtig huis met veel voorzieningen, een zeer ruime tuin en een heerlijk zwembad. Alles was in goede staat. We kunnen het huis dus zeker aan anderen aanbevelen. Het was inderdaad prachtig weer, elke dag zon.

Met vriendelijke groet,

C.H. van D.

  • Eetkamerstoelen (9)
  • Bank 2 zits (1)
  • Bank 3 zits (1)
  • Laminaat
  • Bed: 2-persoons 200 x 160 cm
  • Dekens
  • Kledingkast(en) (1)
  • Zitje
  • Laminaat
  • Bed: 2-persoons 190 x 140 cm
  • Dekens
  • Kledingkast(en) (1)
  • Zitje
  • Laminaat
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Dekens
  • Kledingkast(en) (1)
  • Laminaat
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Dekens
  • Kledingkast(en) (1)
  • Douche (1)
  • Wastafel (1)
  • Douche (1)
  • Wastafel (1)
  • Ligbad
  • Wastafel (1)
  • Soort: Aparte ruimte
  • Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)
  • Koelkast
  • Vriezer
  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 5 x 12 x 1,5 (L x B x D)
  • 200 m2
  • Kinderbed (2)
  • Budget
  • Gaskachel
  • Ligstoel(en) (9)
  • Tuinstoel(en) (15)
  • Apart toilet (4)

Reviews

  • Op basis van 2 reviews 8,6
  • Algemene indruk 8,5
  • Ligging 8,0
  • Faciliteiten vakantiehuis 9,0
  • Inrichting en staat vakantiehuis 8,5
  • Hygiëne 9,5
  • Vriendelijkheid en service verhuurder 7,5
  • Prijs/kwaliteit 9,0
  • Gerard Mourik, met groep. Gaf in gemiddeld een 9,0

    Ons verblijf was uitstekend in dit oude mooie huis. Mooie inrichting met oude details en moderne accenten. Het was heerlijk vertoeven bij het prachtige schone zwembad. Het huis was van alle gemakken voorzien. Tijdens de hete dagen dat wij er zaten was er altijd wel een schaduwplek te vinden op het grote terrein. Het is een echte aanrader. Tijdens ons verblijf was het erg warm en dan zou het prettig zijn dat er op de bovenverdieping airco aanwezig zou zijn.

  • Laurens Klijmij, met groep. Gaf in gemiddeld een 8,1

    Waanzinnige plek, nog beter dan op de foto's!