Thijs & Lydia Mennes
Thijs & Lydia Mennes

The Artist House Souillac

The Artist House Souillac

The Artist House of Souillac is een prachtig verbouwd monumentaal
pand, gelegen in het gezellige stadje Souillac op slechts 100 meter van
het centrum waar diverse gezellige restaurantjes, bars terrasjes en
winkels te vinden zijn. Deze tot in de puntjes afgewerkte vakantiewoning
heeft een grote tuin met veel privacy en een heerlijk privé zwembad.
Souillac is een ideale uitvalbasis om de prachtige omgeving te
verkennen.

Zeer smaakvol ingericht met originele kunst, de woonkamer heeft twee
aparte zithoeken en een design allesbrander, een aparte keuken en een
eetgedeelte. Via de authentieke wenteltrap bereikt u de eerste
verdieping waar zich de 3 ruime slaapkamers met elk een eigen badkamer
bevinden.  Tevens is er een sofa in de living en ook kan er een
éénpersoonsbed in één van de slaapkamers geplaatst worden (vraag
(*GEGEVENS AFGESCHERMD*)).

Grote geheel ommuurde en privé gelegen stadstuin van maar liefst
1400m2. Naast het zwembad is er een overdekt gedeelte zodat er voldoende
plaats is om ook in de schaduw te liggen, tevens is er een overdekte
buitenkeuken zodat u zich bij het zwembad culinair naar hartenlust kunt
uitleven. Voorts zijn er in de tuin nog diverse zitjes en er is
voldoende parkeergelegenheid op het terrein.

The Artist House of Souillac ligt in het centrum van Souillac, aan
een doorgaande weg. Het is zò een prachtig huis dat wij het zeker
aanbevelen! Ook is het in de tuin heerlijk vertoeven en u heeft
nauwelijks door dat u een huis in de stad heeft gehuurd: een
aanrader...!

Vanuit Souillac is er van alles te ondernemen zoals de grotten van
Lascaux  met prehistorische muurschilderingen en tekeningen, de
rotswoningen van La Roque Saint Christophe  met een prachtig uitzicht
over de Vézère-vallei en de fossiele opgravingen van de oermens in Les
Eyzies-de-Tayac. Daarnaast is de Périgord bezaaid met middeleeuwse
stadjes zoals Le Bugue, Sarlat-la-Canéda (21 km), Belvès en Domme. Deze
zijn zo schilderachtig dat je door alle straatjes wil dwalen, snuffelen
in de vele antiekzaken om daarna een drankje te nuttigen op een van de
gezellige terrasjes. Brengt u ook eens een bezoekje aan een van de
levendige boerenmarkten met heerlijke lokale producten (Souillac elke
vrijdag ochtend, super gezellig!). De nabijgelegen rivier de Dordogne
(0,5 km) is ideaal voor een kanotochtje of om lekker in te zwemmen bij
een van de strandjes. 18-Holes golfbaan vindt u op 7 km van Souillac.
Tot slot is er in Souillac ook nog een zwemparadijs.

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender. Selecteer je vertrekdatum.  Minimaal verblijf  nachten. Klik op de groene knop om te boeken.

Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
Week € 2350,00
Nacht € 393,00
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 1540,00
Nacht € 220,00

€ 500,00
€ 100,00
€ 10,00
€ 35,00

Bij Micazu sinds januari 2017

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. Door de liefde voor de streek zijn wij begonnen met de verhuur. We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Vanuit Souillac is er van alles te ondernemen zoals de grotten van Lascaux met prehistorische muurschilderingen en tekeningen, de rotswoningen van La Roque Saint Christophe met een prachtig uitzicht over de Vézère-vallei en de fossiele opgravingen van de oermens in Les Eyzies-de-Tayac. Daarnaast is de Périgord bezaaid met middeleeuwse stadjes zoals Le Bugue, Sarlat-la-Canéda (21 km), Belvès en Domme. Deze zijn zo schilderachtig dat je door alle straatjes wil dwalen, snuffelen in de vele antiekzaken om daarna een drankje te nuttigen op een van de gezellige terrasjes. Brengt u ook eens een bezoekje aan een van de levendige boerenmarkten met heerlijke lokale producten (Souillac elke vrijdag ochtend). De nabijgelegen rivier de Dordogne (0,5 km) is ideaal voor een kanotochtje of om lekker in te zwemmen bij een van de strandjes. 18-Holes golfbaan vindt u op 7 km van Souillac. Tot slot is er in Souillac ook nog een zwemparadijs. Langs de Dordogne zijn er ook volop fiets en wandel mogelijkheden.

Bank 3 zits

Hoekbank

Bed: 2-persoons

Kledingkast(en)

Bed: 2-persoons

Kledingkast(en)

Bed: 2-persoons

Kledingkast(en)

Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)

  • 200 m2

  • Naturisme

  • Buitenkeuken

314,-
314,-