Ferme Blanche is een 8 persoons vakantiehuis. Sinds 2014 is het huis geheel verbouwd en voorzien van een nieuwe badkamer, toilet, grote woonkamer en 2 verdiepingen met in totaal 4 slaapkamers. In de diepe achter- en zijtuin kunt u barbequeën, kinderen kunnen bijvoorbeeld in de tuin spelen of tafeltennissen.
Op het weggetje waar Ferme Blanche aan ligt liggen verderop nog 3 bewoonde huizen. Er komt dus bijna geen verkeer langs.
U kunt op korte afstand de Normandische stranden en hun historie bekijken, winkelen in Caen of Falaise of zwemmen in het dichtbij gelegen meer van Rabodanges.
Verder kunt u op eigen terrein in het najaar bramen, frambozen, appels en peren plukken.
In de buurt is er altijd wel een plaatselijke rommelmarkt (vide grenier) waar u eindeloos kunt rondlopen om oude Franse spulletjes te zoeken.