In Gite Bleu kunt u weg van alle drukte heerlijk vakantie vieren. Voel u vrij om te barbecueën in de tuin terwijl uw kinderen in de tuin spelen. De achtertuin is geheel afgesloten door coniferen en hekjes. Aan de voorkant kunt u in de zon ontbijten en genieten van het uitzicht over de heuvels.
De Normandische stranden zijn niet ver rijden. Hier kunt u de vele stranden en musea bezoeken.. Winkelen kunt u het beste in Caen of Falaise. Zwemmen kan in het dichtbij gelegen meer van Rabodanges of natuurlijk in het zwembad van bijvoorbeeld Falaise.
Gite Bleu ligt aan een klein weggetje, waar nog 3 andere huizen staan. Verder kunt u op eigen terrein in het najaar bramen, frambozen, appels en peren plukken.
In de buurt is er altijd wel een plaatselijke rommelmarkt (vide grenier) waar u eindeloos kunt rondlopen om oude Franse spulletjes te zoeken.