Bed & Breakfast

Bed and breakfast studio 'Pruneaux'

Chambre d'hôte "Pruneaux" maakt onderdeel uit van La Bastide Portoly, van oorsprong een traditioneel boerenhuis. In het dorp Penne d'Agenais noemt men het ook wel “Le petit château”. Het geheel bestaat uit het woonhuis met onderin de grote Gîte "Les Deux Cèdres", een duiventoren waarin de Gîte "Le Pigeonnier" zich bevindt en een voormalig pruimendrogerij waar de chambre d'hôtes "Pruneaux" gevestigd is. Meer dan 250 jaar oud en boordevol geschiedenis. Geweldig om je te realiseren hoeveel generaties in dit huis hun geschiedenis hebben geschreven…. Dit stenen landhuis is gelegen op een heuvel met schitterend uitzicht op het pittoreske middeleeuwse stadje Penne d’Agenais met zijn zilveren koepel van de basiliek.
Op het domein rondom het huis staan prachtige eeuwenoude (ceder)bomen. Het landgoed van 5,5 hectare bestaat voor een gedeelte uit bos. Je loopt zo vanuit de tuin het bos in voor een heerlijke wandeling. Met een beetje geluk spot je wellicht een ree of das. Ook de uil, een graag geziene gast, laat zich ’s nachts zo nu en dan zien en horen.
Een aanzienlijk gedeelte van het landgoed bestaat uit weilanden waar een diversiteit aan wilde planten en zeldzame orchideeën groeien. Er zijn overal gezellige hoekjes te vinden waar je heerlijk van de natuur kunt genieten. Door de unieke ligging is een prachtig weids uitzicht over de glooiende heuvels met zijn pruimenboomgaarden, zonnebloemvelden en wijngaarden gegarandeerd. Enfin, een sfeer van rustgevende sereniteit! Om deze rust te kunnen waarborgen hebben wij onze accommodatie "adult-only" gemaakt.

Studio "Pruneaux"
is een gezellige accommodatie die in de hete zomers heerlijk koel blijft. De studio heeft een tweepersoonsbed, een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet en in het leefgedeelte, een gezellig zitje en een eethoek. Verder beschikt de studio over een aanrechtje met wasbak, koffie/thee mogelijkheden en een kleine koelkast. Het terras ligt aan de achterzijde van het gebouw en biedt veel privacy. Het heeft uitzicht op de boomgaard, weide en de bosrand.
Voor een goed begin van de dag serveren wij een uitgebreid internationaal ontbijt met verse regionale producten en diverse koffiespecialiteiten. De ontbijtruimte is tot uiterlijk 10:00 uur beschikbaar. Desgewenst serveren wij het ontbijt ook graag op de kamer.

Uw auto kunt u parkeren op het terrein. Ook leuk om te weten dat er op het landgoed La Bastide Portoly diverse plekjes zijn om van de fantastische uitzichten te genieten. Vanuit het zwembad of vanuit het bankje aan de bosrand. Een uitstekende manier om ’s avonds de sterrenhemel te bewonderen of om naar de uilen te luisteren.
Er bestaat trouwens een optie om de chambre d’hôtes “Pruneaux” samen met de gîte “Le Pigeonnier” te huren. Laat het ons graag weten wanneer u interesse hierin heeft.

De verhuurder, Peter & Heike

Advertentie online sinds juni 2023

Reageert gemiddeld binnen 3 uur
Bienvenue! Sinds oktober 2020 zijn wij, Peter & Heike Burger, de trotse eigenaren van La Bastide Portoly.
Op zoek naar ons ideale huis waarin wij wonen en werken op een plezierige manier met elkaar wilden verbinden kwam het ideale plaatje op ons pad.
Gepassioneerd door de prachtige ligging van dit eeuwenoude boerenhuis, de natuur, de rust en de ruimte, hebben wij La Bastide Portoly gerealiseerd. Deze mooie locatie willen wij graag met u delen.

De tarieven zijn o.b.v. 2 personen en inclusief schoonmaak, handdoeken, bed-en keukenlinnengoed, gebruik van het zwembad, toeristenbelasting en gratis parkeerplaats. Er zijn dus geen bijkomende kosten.
Aankomst is vanaf 16.00 uur en vertrek is vóór 10.00 uur.
Indien huurder om welke reden dan ook het gehuurde op de afgesproken datum niet kan, wil of zal aanvaarden, dient hij verhuurder hiervan onmiddellijk in kennis te stellen. Een telefonische mededeling hiervan dient altijd schriftelijk of per email te worden bevestigd aan verhuurder.
Indien de huurder de overeenkomst annuleert in de periode tot 61 dagen vóór de begindatum van de huurperiode, blijft hij géén huurprijs verschuldigd.
Bij annulering vanaf 60 dagen tot aan de begindatum van de verhuurperiode is de volledige huurprijs verschuldigd.

za 30-mrt-2024
zo 13-okt-2024
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 770,00
Nacht € 110,00

Eetkamerstoelen (2)

Slaapkamer

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

Privacy: Gezamenlijk zwembad

  • Bed & Breakfast

  • 17 m2

  • Weekendje weg
  • Adults only

  • Parkeerplaats(en) (1)
  • Tuinstoel(en) (2)

  • Handdoeken (3)

€ 770,-
€ 770,-