Gîte 'Les Deux Cèdres'

Gîte "Les Deux Cèdres" maakt onderdeel uit van La Bastide Portoly, van oorsprong een traditioneel boerenhuis. In het dorp Penne d'Agenais noemt men het ook wel “Le petit château”. Het geheel bestaat uit het woonhuis met onderin de grote Gîte "Les Deux Cèdres", een duiventoren waarin de Gîte "Le Pigeonnier" zich bevindt en een voormalig pruimendrogerij waar de chambre d'hôtes "Pruneaux" gevestigd is. Meer dan 250 jaar oud en boordevol geschiedenis. Geweldig om je te realiseren hoeveel generaties in dit huis hun geschiedenis hebben geschreven…. Dit stenen landhuis is gelegen op een heuvel met schitterend uitzicht op het pittoreske middeleeuwse stadje Penne d’Agenais met zijn zilveren koepel van de basiliek.
Op het domein rondom het huis staan prachtige eeuwenoude (ceder)bomen. Het landgoed van 5,5 hectare bestaat voor een gedeelte uit bos. Je loopt zo vanuit de tuin het bos in voor een heerlijke wandeling. Met een beetje geluk spot je wellicht een ree of das. Ook de uil, een graag geziene gast, laat zich ’s nachts zo nu en dan zien en horen.
Een aanzienlijk gedeelte van het landgoed bestaat uit weilanden waar een diversiteit aan wilde planten en zeldzame orchideeën groeien. Er zijn overal gezellige hoekjes te vinden waar je heerlijk van de natuur kunt genieten. Door de unieke ligging is een prachtig weids uitzicht over de glooiende heuvels met zijn pruimenboomgaarden, zonnebloemvelden en wijngaarden gegarandeerd. Enfin, een sfeer van rustgevende sereniteit! Om deze rust te kunnen waarborgen hebben wij onze accommodatie "adult-only" gemaakt.
Gîte "Les Deux Cèdres" is een ruim vakantie appartement (100m2) op de begane grond van het hoofdhuis, heeft een eigen ingang en biedt veel privacy. Les Deux Cèdres heeft bovendien een gezellige zaal (35m2) met een prachtige oude schouw met houtkachel. Via de openslaande deuren van de zaal loop je naar het zonnige terras met fantastisch uitzicht op Penne d’Agenais. De gîte beschikt over een luxe woon-/leefkeuken welke voorzien is van alle gemakken. De keuken is goed uitgerust en voorzien van een 4-pits inductiekookplaat, vaatwasser, oven en koelkast met vriesvakje. Verder is er een Nespresso koffieapparaat, waterkoker en een broodrooster. Vanaf de keuken loop je via de openslaande deuren naar een tweede terras. Het appartement beschikt over een prachtige badkamer welke recentelijk is gemoderniseerd. De badkamer heeft een grote inloopdouche, badmeubel met dubbele wasbak en een toilet. Er zijn 2 tweepersoons slaapkamers waarvan één voorzien is van een Auping bed met Tempur matrassen. Ook leuk om te weten dat er op het landgoed La Bastide Portoly diverse plekjes zijn om van de fantastische uitzichten te genieten. Vanuit het zwembad of vanuit het bankje aan de bosrand. Een uitstekende manier om ’s avonds de sterrenhemel te bewonderen of om naar de uilen te luisteren.

De verhuurder, Peter & Heike

Advertentie online sinds juni 2023

Reageert gemiddeld binnen 4 uur
Bienvenue! Sinds oktober 2020 zijn wij, Peter & Heike Burger, de trotse eigenaren van La Bastide Portoly.
Op zoek naar ons ideale huis waarin wij wonen en werken op een plezierige manier met elkaar wilden verbinden kwam het ideale plaatje op ons pad.
Gepassioneerd door de prachtige ligging van dit eeuwenoude boerenhuis, de natuur, de rust en de ruimte, hebben wij La Bastide Portoly gerealiseerd. Deze mooie locatie willen wij graag met u delen.

Veilig betalen met: iDEAL Veilig betalen met: Visa Veilig betalen met: Mastercard Veilig betalen met: Bancontact Veilig betalen met: MyBank Veilig betalen met: Sofort Banking

De tarieven zijn o.b.v. 2 personen en inclusief schoonmaak, handdoeken, bed-en keukenlinnengoed, gebruik van het zwembad en gratis parkeerplaats.
Aankomst is vanaf 16.00 uur en vertrek is vóór 10.00 uur.
Indien huurder om welke reden dan ook het gehuurde op de afgesproken datum niet kan, wil of zal aanvaarden, dient hij verhuurder hiervan onmiddellijk in kennis te stellen. Een telefonische mededeling hiervan dient altijd schriftelijk of per email te worden bevestigd aan verhuurder.
Indien de huurder de overeenkomst annuleert in de periode tot 61 dagen vóór de begindatum van de huurperiode, blijft hij géén huurprijs verschuldigd.
Bij annulering vanaf 60 dagen tot aan de begindatum van de verhuurperiode is de volledige huurprijs verschuldigd.

zo 30-jun-2024
Week € 1211,00
Nacht € 173,00
do 31-okt-2024
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 1064,00
Nacht € 152,00
do 31-okt-2024
ma 16-dec-2024
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 910,00
Nacht € 130,00
ma 16-dec-2024
zo 05-jan-2025
Week € 1211,00
Nacht € 173,00
zo 05-jan-2025
ma 31-mrt-2025
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 910,00
Nacht € 130,00
ma 31-mrt-2025
ma 30-jun-2025
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 1064,00
Nacht € 152,00
ma 30-jun-2025
zo 31-aug-2025
Week € 1211,00
Nacht € 173,00
zo 31-aug-2025
vr 31-okt-2025
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 1064,00
Nacht € 152,00
vr 31-okt-2025
za 20-dec-2025
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 910,00
Nacht € 130,00
za 20-dec-2025
zo 04-jan-2026
Week € 1211,00
Nacht € 173,00

Extra persoon (basisprijs geldt t/m 1 persoon)
€ 10,00
Per persoon per nacht

Eetkamerstoelen (4)

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Wastafel (2)

Zaaltje

Fornuis: Inductie (4 Kookzones/branders)

Privacy: Gezamenlijk zwembad

  • 100 m2

  • Adults only

  • Parkeerplaats(en) (1)

  • Handdoeken (3)

€ 910,-
€ 910,-