Ensemble Romantique
990,- weekprijs vanaf

Ensemble Romantique

Ensemble Romantique is een prachtig gerestaureerd 17e eeuws molen-huis met een bijbehorende schuur (La Grange), elk voor 6 personen. Tijdens het hoogseizoen worden Le Moulin en La Grange alleen samen verhuurd voor in totaal 12 personen. Buiten het hoogseizoen wordt alleen La Grange verhuurd voor 6 personen. Grote rustige tuin met molen, stroompje en prive zwembad. Locatie in een gehucht in de Lot op 3 km van Prayssac met alle winkels.

Ensemble Romantique is een 17e eeuwse watermolen, onlangs mooi gerestaureerd met behoud van de traditionele verhoudingen van de lokale architectuur: gebouwd op kelders met hoge plafonds, grote ramen met houten luiken, en de grote stenen schouw. Licht en luchtig, de Moulin blijft koel in de zomer. Entree, op zuiden gelegen salon, garderobe. Franse vensterdeuren naar een zonnig terras met tafel en stoelen en uitzicht over de vallei. De belangrijkste kamer is ruim en luchtig met een keuken / zitkamer met houtkachel en een tafel en 8 stoelen. De keuken is uitgerust met een fornuis (5 gaspitten en 2 elektrische ovens), koelkast, vaatwasser.
Er zijn drie slaapkamers (een met een tweepersoonsbed - 2 met elk 2 enkele bedden), twee op de bovenverdieping met een badkamer / wc, en de derde, grote slaapkamer met tweepersoonsbed met eigen badkamer met douche en toilet op de begane grond.

La Grange (de schuur) is een oude volledig omgebouwde schuur, die naast de molen stroom lig , met een comfortabele en elegante interieur. De grote begane grond ruimte (50m ²) heeft een moderne, volledig uitgeruste keuken, een zithoek met houtkachel en een grote eiken eettafel met 10 stoelen. De keuken is uitgerust met vaatwasser, elektrische oven, 2 kookplaten, 2 gaspitten, koelkast / vriezer, magnetron. Twee Franse vensterdeuren naar het grote schaduwrijke terras met tafel en stoelen voor 10-12 personen, en een derde deur naar de tuin en het zwembad.
Boven zijn er drie slaapkamers. Twee met een tweepersoonsbed en een met twee eenpersoonsbedden. Er zijn twee badkamers (een badkamer / wc met bad en douche, een badkamer met douche / WC, beide uitgerust met een haardroger)
De twee huizen hebben draadloos internet. Was apparatuur (wasmachine, wasdroger, waslijn, strijkijzer en strijkplank) worden gedeeld door Le Moulin en La Grange, in een van de kelders. Er is ook een aparte vriezer.

De grote vredige tuin ligt naast de oude molen stroom met veel ruimte om te spelen, ontspannen en buiten te eten. Aan de voorzijde is er een rozentuin. Aan de , achterkant van de schuur staan volwassen bomen om het gazon. Een pad leidt naar het zwembad van 11m. U heeft uitzicht op de walnoot boomgaard en de vallei. Schuur: Groot terras met tafel en stoelen, kleedkamer met toilet, waterkoker. Chaises longues en picknicktafel. Tafeltennis en darten beschikbaar in een van de voormalige schuren. Zitplaats buiten voor 12 personen. Weber barbecue.

Het huis ligt op 1km van Bélaye, 3 km van Prayssac en op 10 km van Puy L'Eveque. Prayssac en Puy L'Eveque hebben een wekelijkse markt, supermarkten en restaurants. Het is gelegen op 2km van de rivier de Lot, waar je kunt zwemmen en kanoën. De hoofdstad van de Lot Cahors ligt op 48 km naar het oosten.

Fietsen, paardrijden, wandelen, bezoek van lokale markten, tennis, zwemmen, vissen, kanovaren

niet geschikt voor zeer kleine kinderen

De verhuurder, Thijs en Lydia

Thijs en Lydia Mennes
Thijs en Lydia Mennes

Bij Micazu sinds februari 2008

Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

  • € 990,-
  • € 1100,-
  • € 1325,-
  • € 1650,-
  • € 1750,-
  • € 2200,-
  • € 2400,-
  • € 2625,-
  • € 2750,-
december 2016
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
januari 2017
52 1
1 2 3 4 5 6 7 8
2 9 10 11 12 13 14 15
3 16 17 18 19 20 21 22
4 23 24 25 26 27 28 29
5 30 31
februari 2017
5 1 2 3 4 5
6 6 7 8 9 10 11 12
7 13 14 15 16 17 18 19
8 20 21 22 23 24 25 26
9 27 28
maart 2017
9 1 2 3 4 5
10 6 7 8 9 10 11 12
11 13 14 15 16 17 18 19
12 20 21 22 23 24 25 26
13 27 28 29 30 31
april 2017
13 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
mei 2017
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
× Selectie wissen Reserveer nu

22-04-2017 - 06-05-2017 € 1325,00 - - € 189,00 - 7 nachten
06-05-2017 - 27-05-2017 € 1100,00 - - € 157,00 - 7 nachten
27-05-2017 - 24-06-2017 € 1650,00 - - € 236,00 - 7 nachten
24-06-2017 - 01-07-2017 € 1750,00 - - € 250,00 - 7 nachten
01-07-2017 - 08-07-2017 € 2200,00 - - € 314,00 - 7 nachten
08-07-2017 - 15-07-2017 € 2625,00 - - € 375,00 - 7 nachten
15-07-2017 - 19-08-2017 € 2750,00 - - € 393,00 - 7 nachten
19-08-2017 - 26-08-2017 € 2400,00 - - € 343,00 - 7 nachten
26-08-2017 - 02-09-2017 € 1325,00 - - € 189,00 - 7 nachten
02-09-2017 - 16-09-2017 € 1100,00 - - € 157,00 - 7 nachten
16-09-2017 - 30-09-2017 € 990,00 - - € 141,00 - 7 nachten
30-09-2017 - 04-11-2017 € 990,00 - - € 141,00 - 7 nachten

Borgsom € 500,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak € 125,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Linnengoed € 12,00 Per persoon Betalen bij boeking | optioneel
Reserveringskosten € 35,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht

(6-2012) Beste Lydia,

We zijn inmiddels weer ruim een week thuis en hebben ondanks het wisselvallige
weer een heerlijke vakantie gehad in La Grange Romantique. Het was een fijn sfeervol huis, waar we ons “thuis”voelden. De spelmogelijkheden, tafeltennis, darts etc. zijn zeker bij minder mooi weer een welkome aanvulling. We gaan graag naar verschillende locaties maar dit huis houden we zeker in gedachten.

Hartelijke groeten,

familie C. loïn

(5-2012) Hallo Lydia Mennes,

Afgelopen dinsdag zijn we thuisgekomen van een bijzondere vakantie. Mijn vrouw en ik hadden iets te vieren Ik werd 70, afgelopen winter waren we 45 jaar getrouwd en en passant werd in die week onze oudste dochter nog 44. Dat op zich allemaal best een feestje waard. En dat was de week in Ensemble Romantique. We waren dus met ons allen (en nog een kleinkind op komst) in Le Moulin en La Grange en we hebben een heerlijke week gehad. Veel plezier in het huis met ons allen tijdens het eten en bij het zwembad. En een ruime mate aan hoekjes en zitjes om even tot jezelf te komen Pas na twee dagen merkten we dat er in de huizen geen TV was en de andere dagen hebben we die ook niet gemist.

Met hartelijke groet en dank

Wim K.

  • Laminaat
  • Bank 2 zits (2)
  • Fauteuil(s) (1)

Deze woonkamer bevindt zich in het tweede huis, het zijn dus twee zelfstandige grote woningen maar u kunt in beide woningen samen eten met 12 personen, ideaal voor twee gezinnen!

  • 30 m2
  • Laminaat
  • Bed: 2-persoons
  • Dekens
  • Kledingkast(en)
  • Zitje
  • Laminaat
  • Bed: 2-persoons
  • Dekens
  • Kledingkast(en)
  • Zitje
  • Laminaat
  • Bed: 1-persoons
  • Bed: 1-persoons
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)
  • Zitje
  • Laminaat
  • Bed: 2-persoons
  • Dekens
  • Kledingkast(en)
  • Zitje
  • Laminaat
  • Bed: 1-persoons
  • Bed: 1-persoons
  • Dekens
  • Kledingkast(en)
  • Zitje
  • Laminaat
  • Bed: 1-persoons
  • Bed: 1-persoons
  • Dekens
  • Kledingkast(en)
  • Zitje
  • Douche (1)
  • Ligbad
  • Wastafel (1)
  • Douche (1)
  • Wastafel (1)
  • Douche (1)
  • Wastafel (1)

Er zijn twee keukens

  • Fornuis: Gas (6 Kookzones/branders)
  • Koelkast
  • Vriezer
  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 11 x 6 x 1,8 (L x B x D)
  • 300 m2
  • Kinderbox
  • Ligstoel(en) (8)
  • Tuinstoel(en) (12)
  • Wijnkelder
  • Tafelvoetbal