Ensemble Romantique

Ensemble Romantique is een prachtig Ensemble van twee vakantiehuizen (worden in het hoogseizoen altijd samen verhuurd), bestaande uit een gerestaureerde watermolen uit de 17e eeuw en een verbouwde schuur (La Grange), geschikt voor in totaal 12 personen (+baby). Ensemble Romantique heeft een prachtige tuin met allerlei hoekjes en zitjes, een stroompje langs het terrein en een heerlijk privé-zwembad. Dit romantische Ensemble is gelegen in de prachtige streek de Lot op 3 km van Prayssac.

Le Moulin
Le Moulin is een watermolen uit de 17e eeuw. Er is veel licht en ruimte in dit huis en bovendien blijft de Moulin heerlijk koel in de zomer. De hal leidt u naar een zuidgerichte keuken met openslaande deuren naar het
zonnige terras. De woonkamer is gezellig ingericht en heeft een houtkachel met een gezellig zitje. De keuken is uitgerust met onder andere een groot fornuis (5 gaspitten en 2 elektrische ovens), koelkast, vaatwasser. Er is een grote slaapkamer met ensuite badkamer naast de woonkamer. Verder zijn er nog twee tweepersoons slaapkamers met één badkamer/toilet op de 1e verdieping. Er is goede wifi internet in het huis.

La Grange
La Grange is het huis wat vlakbij het zwembad ligt, deze grote woning, gelegen naast een kabbelend beekje heeft een comfortabel en elegant interieur. De open woonkamer/keuken heeft een moderne, volledig  uitgeruste keuken, een zithoek met houtkachel en een grote eiken eettafel waar u met zijn allen
gezellig samen kunt eten. Bij mooi weer gaat u natuurlijk op uw geweldige balkon zitten, om te genieten van het prachtige uitzicht, de rust en de vrije natuur. De keuken is uitgerust met onder andere een vaatwasser, elektrische oven, 2 kookplaten, 2 gaspitten, koelkast/vriezer en een magnetron. Dit huis leidt naar de tuin en uw privé-zwembad. Boven zijn er drie slaapkamers, twee met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden. Er zijn twee badkamers, één badkamer met wc, bad en douche en één badkamer met douche en WC. Ook in dit huis is draadloos internet aanwezig. Wasmachine, wasdroger en bijbehorende attributen (waslijn, strijkijzer en strijkplank) vindt u in de kelder.

In de prachtige tuin is veel ruimte om te spelen, te ontspannen en buiten te eten. Aan de voorzijde kunt u in de rozentuin zitten. Achter de schuur bevindt zich een klein pleintje waar u ook heerlijk kunt zitten. Een pad leidt naar het zwembad van 11 x 6. Er is ook een poolhouse met groot terras met tafel en stoelen, een kleedkamer met toilet, ligstoelen, een picknicktafel, een weber barbecue en een waterkoker. In één van de schuren staat een tafeltennistafel en er is een dartbord beschikbaar.

Ensemble Romantique ligt op 1 km van Bélaye, 3 km van Prayssac en op 10 km van Puy L'Eveque. Prayssac en Puy L'Eveque hebben een wekelijkse markt, supermarkten en restaurants, de afstand naar de  rivier de Lot is 2 km, waar je kunt zwemmen en kanoën. De hoofdstad van de Lot, Cahors, ligt op 48 km naar het  oosten.

Fietsen, paardrijden, wandelen, bezoek van lokale markten, tennis, zwemmen, vissen en kanovaren behoren tot de vele mogelijke activiteiten in de omgeving van dit schitterende Ensemble. Kleine kinderen dienen in de gaten gehouden te worden, omdat er een stroompje langs het huis ligt.

Advertentie online sinds december 2013

Reageert gemiddeld binnen 8 uur

Flexibel annuleren

Flexibel annuleren in overleg mogelijk!

Verbruikt u meer dan 150 kw/h per week aan electriciteit dan moet u daarvoor extra betalen. Dit kan ter plaatse.

za 06-jan-2024
za 30-mrt-2024
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 3000,00
Nacht € 429,00
za 30-mrt-2024
za 25-mei-2024
Week € 3000,00
Nacht € 429,00
za 25-mei-2024
za 22-jun-2024
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 22-jun-2024
za 29-jun-2024
Week € 1925,00
Nacht € 275,00
za 29-jun-2024
za 06-jul-2024
Week € 2420,00
Nacht € 346,00
za 06-jul-2024
za 17-aug-2024
Week € 3025,00
Nacht € 432,00
za 17-aug-2024
za 24-aug-2024
Week € 2750,00
Nacht € 393,00
za 24-aug-2024
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
za 21-sep-2024
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 21-sep-2024
za 21-dec-2024
Week € 3000,00
Nacht € 429,00
za 21-dec-2024
za 22-feb-2025
Week € 3000,00
Nacht € 429,00

€ 40,00
€ 500,00
€ 150,00
€ 10,00

(6-2012) Beste Lydia,

We zijn inmiddels weer ruim een week thuis en hebben ondanks het wisselvallige
weer een heerlijke vakantie gehad in La Grange Romantique. Het was een fijn sfeervol huis, waar we ons “thuis”voelden. De spelmogelijkheden, tafeltennis, darts etc. zijn zeker bij minder mooi weer een welkome aanvulling. We gaan graag naar verschillende locaties maar dit huis houden we zeker in gedachten.

Hartelijke groeten,

familie C. loïn

(5-2012) Hallo Lydia Mennes,

Afgelopen dinsdag zijn we thuisgekomen van een bijzondere vakantie. Mijn vrouw en ik hadden iets te vieren Ik werd 70, afgelopen winter waren we 45 jaar getrouwd en en passant werd in die week onze oudste dochter nog 44. Dat op zich allemaal best een feestje waard. En dat was de week in Ensemble Romantique. We waren dus met ons allen (en nog een kleinkind op komst) in Le Moulin en La Grange en we hebben een heerlijke week gehad. Veel plezier in het huis met ons allen tijdens het eten en bij het zwembad. En een ruime mate aan hoekjes en zitjes om even tot jezelf te komen Pas na twee dagen merkten we dat er in de huizen geen TV was en de andere dagen hebben we die ook niet gemist.

Met hartelijke groet en dank

Wim K.

Bank 2 zits (2)

Fauteuil(s) (1)

30 m2

Bed: 2-persoons

Dekens

Bed: 1-persoons

Bed: 1-persoons

Bed: 2-persoons

Dekens

Bed: 1-persoons

Bed: 1-persoons

Bed: 1-persoons

Bed: 1-persoons

Slaapkamer 6
20 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Badkamer 4

Fornuis: Gas (6 Kookzones/branders)

  • 180 m2

  • Kinderbox

  • Ligstoel(en) (8)
  • Tuinstoel(en) (12)

  • Wijnkelder

  • Tafelvoetbal

€ 3.000,-
€ 3.000,-