Ensemble Romantique
314,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)
Prijzen & reserveren

Ensemble Romantique

Ensemble Romantique
Ensemble Romantique is een prachtig Ensemble van twee vakantiehuizen
(worden in het hoogseizoen altijd samen verhuurd), bestaande uit een
gerestaureerde watermolen uit de 17e eeuw en een verbouwde schuur (La
Grange), geschikt voor in totaal 10 personen (+baby). Ensemble
Romantique heeft een prachtige tuin met allerlei hoekjes en zitjes, een
stroompje langs het terrein en een heerlijk privé-zwembad. Dit
romantische Ensemble is gelegen in de prachtige streek de Lot op 3 km
van Prayssac.

Le Moulin
Le Moulin is een watermolen uit de 17e eeuw. Er is veel licht en
ruimte in dit huis en bovendien blijft de Moulin heerlijk koel in de
zomer. De hal leidt u naar een zuidgerichte keuken met openslaande
deuren naar het zonnige terras. De keuken biedt ruimte aan 8 personen.
De woonkamer is gezellig ingericht en heeft een houtkachel en een tafel
met 8 stoelen. De keuken is uitgerust met onder andere een groot fornuis
(5 gaspitten en 2 elektrische ovens), koelkast, vaatwasser. Er is een
grote slaapkamer met ensuite badkamer naast de woonkamer. Verder is er
nog een tweepersoons slaapkamer met badkamer/toilet op de 1e verdieping.
Er is goede wifi internet in het huis.

La Grange
La Grange is het huis wat vlakbij het zwembad ligt, deze grote
woning, gelegen naast een kabbelend beekje heeft een comfortabel en
elegant interieur. De open woonkamer/keuken heeft een moderne, volledig
uitgeruste keuken, een zithoek met houtkachel en een grote eiken
eettafel waar u met zijn allen (zitplaats voor zeker 10 personen)
gezellig samen kunt eten. Bij mooi weer gaat u natuurlijk op uw
geweldige balkon zitten, om te genieten van het prachtige uitzicht, de
rust en de vrije natuur. De keuken is uitgerust met onder andere een
vaatwasser, elektrische oven, 2 kookplaten, 2 gaspitten, koelkast /
vriezer en een magnetron. Dit huis leidt naar de tuin en uw
privé-zwembad. Boven zijn er drie slaapkamers, twee met een
tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden. Er zijn twee
badkamers, één badkamer met wc, bad en douche en één badkamer met douche
en WC. Ook in dit huis is draadloos internet aanwezig.  Wasmachine,
wasdroger en bijbehorende attributen (waslijn, strijkijzer en
strijkplank) vindt u in de kelder.

Buiten
In de prachtige tuin is veel ruimte om te spelen, te ontspannen en
buiten te eten. Aan de voorzijde kunt u in de rozentuin zitten. Achter
de schuur bevindt zich een klein pleintje waar u ook heerlijk kunt
zitten. Een pad leidt naar het zwembad van 11 x 6. Er is ook een
poolhouse met groot terras met tafel en stoelen, een kleedkamer met
toilet, ligstoelen, een picknicktafel, een weber barbecue en een
waterkoker. In één van de schuren staat een tafeltennistafel en er is
een dartbord beschikbaar.

Omgeving
Ensemble Romantique ligt op 1 km van Bélaye, 3 km van Prayssac en op
10 km van Puy L'Eveque. Prayssac en Puy L'Eveque hebben een wekelijkse
markt, supermarkten en restaurants, de afstand naar de  rivier de Lot is
2 km, waar je kunt zwemmen en kanoën. De hoofdstad van de Lot, Cahors,
ligt op 48 km naar het oosten.

Activiteiten
Fietsen, paardrijden, wandelen, bezoek van lokale markten, tennis,
zwemmen, vissen en kanovaren behoren tot de vele mogelijke activiteiten
in de omgeving van dit schitterende Ensemble. Kleine kinderen dienen in
de gaten gehouden te worden, omdat er een stroompje langs het huis ligt.

Foto's & video's

De verhuurder, Thijs & Lydia

Thijs & Lydia Mennes
Thijs & Lydia Mennes

Bij Micazu sinds februari 2008

Nederland
Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. Door de liefde voor de streek zijn wij begonnen met de verhuur. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Bekijk het volledige profiel

Prijzen & reserveren

Prijzen zijn per verblijf
  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 314,-
  • € 354,-
Klik op de aankomstdatum voor prijzen & reserveren
Klik nu op de vertrekdatum
december 2018
M D W D V Z Z
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
53 31
januari 2019
M D W D V Z Z
1 1 2 3 4 5 6
2 7 8 9 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31
februari 2019
M D W D V Z Z
5 1 2 3
6 4 5 6 7 8 9 10
7 11 12 13 14 15 16 17
8 18 19 20 21 22 23 24
9 25 26 27 28
maart 2019
M D W D V Z Z
9 1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31
april 2019
M D W D V Z Z
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30
mei 2019
M D W D V Z Z
18 1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31
× Selectie wissen Reserveren

Tarieven

Prijzen zijn per verblijf
Periode Nacht Weekend Midweek Week Korting Minimaal verblijf
13-07-2019 - 24-08-2019 € 393,00 - - € 2475,00 - 7 nachten
24-08-2019 - 01-09-2019 € 314,00 - - € 2200,00 - 7 nachten

Extra's

Soort Prijs
Borgsom € 500,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak € 125,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Linnengoed € 12,00 Per persoon Betalen bij boeking | optioneel
Reserveringskosten € 35,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht

Tips van de verhuurder

(6-2012) Beste Lydia,

We zijn inmiddels weer ruim een week thuis en hebben ondanks het wisselvallige
weer een heerlijke vakantie gehad in La Grange Romantique. Het was een fijn sfeervol huis, waar we ons “thuis”voelden. De spelmogelijkheden, tafeltennis, darts etc. zijn zeker bij minder mooi weer een welkome aanvulling. We gaan graag naar verschillende locaties maar dit huis houden we zeker in gedachten.

Hartelijke groeten,

familie C. loïn


(5-2012) Hallo Lydia Mennes,

Afgelopen dinsdag zijn we thuisgekomen van een bijzondere vakantie. Mijn vrouw en ik hadden iets te vieren Ik werd 70, afgelopen winter waren we 45 jaar getrouwd en en passant werd in die week onze oudste dochter nog 44. Dat op zich allemaal best een feestje waard. En dat was de week in Ensemble Romantique. We waren dus met ons allen (en nog een kleinkind op komst) in Le Moulin en La Grange en we hebben een heerlijke week gehad. Veel plezier in het huis met ons allen tijdens het eten en bij het zwembad. En een ruime mate aan hoekjes en zitjes om even tot jezelf te komen Pas na twee dagen merkten we dat er in de huizen geen TV was en de andere dagen hebben we die ook niet gemist.

Met hartelijke groet en dank

Wim K.
loading-maps
loading-maps
Een moment geduld...

Faciliteiten

  • Laminaat
  • Bank 2 zits (2)
  • Fauteuil(s) (1)

Deze woonkamer bevindt zich in het tweede huis, het zijn dus twee zelfstandige grote woningen maar u kunt in beide woningen samen eten met 12 personen, ideaal voor twee gezinnen!

  • 30 m2
  • Laminaat
  • Bed: 2-persoons
  • Dekens
  • Kledingkast(en)
  • Zitje
  • Laminaat
  • Bed: 1-persoons
  • Bed: 1-persoons
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)
  • Zitje
  • Laminaat
  • Bed: 2-persoons
  • Dekens
  • Kledingkast(en)
  • Zitje
  • Laminaat
  • Bed: 1-persoons
  • Bed: 1-persoons
  • Dekens
  • Kledingkast(en)
  • Zitje
  • Laminaat
  • Bed: 1-persoons
  • Bed: 1-persoons
  • Dekens
  • Kledingkast(en)
  • Zitje
  • Toilet
  • Douche (1)
  • Ligbad
  • Wastafel (1)
  • Toilet
  • Douche (1)
  • Wastafel (1)
  • Toilet
  • Douche (1)
  • Wastafel (1)
  • Toilet
  • Douche
  • Wastafel

Er zijn twee keukens

  • Soort: Open
  • Fornuis: Gas (6 Kookzones/branders)
  • Bestek & servies
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Magnetron
  • Oven
  • Vaatwasser
  • Vriezer
  • Waterkoker
  • Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad
  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 11 x 6 x 1,8 (L x B x D)
  • Vakantiehuis
  • 180 m2
  • Kinderbed
  • Kinderbox
  • Fietsen
  • Paardrijden
  • Tennis
  • Watersport
  • Zwemmen
  • Cultuur & historie
  • Privacy
  • Natuurhuisjes
  • Centrale verwarming
  • Houtkachel
  • Open haard
  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Garage
  • Ligstoel(en) (8)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en)
  • Speeltoestel(len)
  • Tafeltennistafel
  • Terras (1)
  • Tuin
  • Tuinstoel(en) (12)
  • Tuintafel(s)
  • Schuur
  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Hal
  • Bijkeuken / wasruimte
  • Wijnkelder
  • Apart toilet
  • Roken niet toegestaan
  • Huisdier niet toegestaan
  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Radio
  • Wifi
  • Internetaansluiting
  • Tafelvoetbal
  • (Strip)boeken
  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning